Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
2032-01-01


                                        

Для перегляду випусків клікніть "Докладніше"

6 грудня - день Святого Миколая. На нього очікують і малюки, і дорослі, адже саме це свято приносить відчуття новорічних див та магії у реальному житті. Не забудьте зробити приємне своїм рідним та друзям та привітай їх зворушливими словами. Святий Миколай дарує малюкам усмішку та радість і водночас нагадує дітям про те, що варто бути чемними та слухняними. 

У межах проєкту ПРООН «Створення та розвиток потенціалу робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Полтавської області» в Миргороді відбулося засідання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Миргородської міської територіальної громади. На п'ятому засіданні робочої групи було обговорено чотири реалізовані в громаді міні-ініціативи, потреби та потенційні ініціативи з безпеки, план подальшої діяльності проєкту.

Шановні військовослужбовці – захисники незалежної України! Прийміть щиросердні вітання з нагоди особливого професійного свята захисників рідної землі.

Дякуємо вам за стійкість, мужність і незламність у війні з російським агресором, відданість державі та українському народу! Земний уклін всім, хто стримує ворога, дає відсіч окупантам і стоїть на захисті рідної землі. Українські військові – бійці-патріоти нашої Батьківщини. Пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя заради благословенної землі та гідне і світле майбутнє нащадків.

У Миргородській міській територіальній громаді відбулося урочисте відкриття Жіночого центру працевлаштування. Головна мета Жіночих центрів працевлаштування — посилити економічну спроможність жінок, зокрема, внутрішньо переміщених осіб (ВПО), жінок з інвалідністю, постраждалих від гендерно зумовленого чи домашнього насильства та жінок, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Шановні волонтери та небайдужі люди!

Від щирого серця вітаю вас з Міжнародним днем волонтера! Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Певен, кожен мешканець нашої громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим воїнам-захисникам, нашу Перемогу. Волонтери працюють безоплатно, забезпечують військових продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами. Нині, завдяки вашій підтримці, воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати! Щастя вам, процвітання, життєвої енергії, нових важливих досягнень. З Днем волонтера!

Із повагою

Миргородський міський голова Сергій СОЛОМАХА

Шановна Маргарито Олександрівно!

Миргородська міська рада, виконавчий комітет щиро вітають Вас із Днем народження. Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, людського щастя та сімейного добробуту. Зичимо Вам оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, професійного успіху.  Хай ця зима  принесе довгоочікуваний мир на нашу землю. Усе буде Україна! 

Із повагою

міський голова Сергій СОЛОМАХА,

керуюча справами виконавчого комітету Антоніна НІКІТЧЕНКО

05 грудня - День народження  депутата Миргородської міської ради, начальника відділу житлово-комунального господарства Олександра Залєського

Шановний Олександре Васильовичу!

Миргородська міська рада щиро вітає Вас із ювілейним Днем народження! Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, гарного настрою, оптимізму та удачі. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. Разом до Перемоги! 

Із повагою

міський голова Сергій СОЛОМАХА,

 секретар міської ради Олександр ГУРЖІЙ

Миргородські волонтери продовжують готувати енергетичні батончики для українських воїнів. Лише за листопад вони відправили 1300 таких батончиків. Як зазначають організатори, виготовлення таких снеків надзвичайно корисна річ — це і забезпечення енергією, і своєрідний резерв харчування і мобільність, адже їх легко переносити та споживати на ходу.

В Україні активно впроваджується національна програма з популяризації англійської як мови міжнародного спілкування Future Perfect, створена за ініціативою Президента України. Мовна програма допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп – освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування.

04 грудня відбулася "гаряча" лінія з секретарем міської ради Олександром Гуржієм. У ході телефонного сеансу громадяни озвучили такі питання: відкриття аптеки на Свидницького; надання додаткового рейсу громадського транспорту по вулиці Котляревського; наслідків надзвичайної ситуації, яка сталася 16 жовтня поточного року; облаштування укриття; підтримки та соціальної реабілітації ветеранів війни. На всі питання Олександр Васильович надав відповіді та роз'яснення.

Інформація  для суб’єктів господарювання аграрного сектору громади щодо механізму визначення підприємства, таким що має важливе значення для галузі економіки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76 "Деякі питання реалізації положень Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час".

Фахівці Українського інституту національної пам’яті підготували Збірник матеріалів, рекомендацій і документів щодо виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».

3 грудня – день, який нагадує нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи, – Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день покликаний привернути увагу громадськості до проблем, яких набагато більше в людей з особливими потребами, і на які суспільство зобов’язане звернути увагу та допомогти вирішити. Число людей з інвалідністю зростає. Від того, як суспільство ставиться до людей, кому з тих чи інших причин важко або неможливо самостійно подбати про себе, залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Інвалідність - не вирок. Особи з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними людьми, які надихають багатьох, у тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Увага держави, толерантність, милосердя, людяність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.

Давайте дбати про цих людей не лише в зазначений день, а завжди. Щоб вони відчували теплою і турботу постійно. Здоров’я, мирного неба і благополуччя для усіх нас.

Шановний Сергію Миколайовичу!

Миргородська міська рада вітає Вас із Днем народження. Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, гарного настрою, оптимізму та удачі. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. Зичимо Вам оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів. Разом до перемоги! 

Із повагою

Миргородський міський голова Сергій СОЛОМАХА,

секретар міської ради  Олександр ГУРЖІЙ

«Візуалізуйте те, про що мрієте і не бійтесь починати бізнес»  -  такою була тема засідання Молодіжного бізнес-клубу ЛНУ імені Тараса Шевченка, що відбулося в різних форматах. Онлайн у заході взяли участь головний спеціаліст відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу Миргородської міської ради Інна Рубан та представниця бізнесу Миргородської громади Марина Шляхта.

Шановні працівники прокуратури!

З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання. Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці верховенство права та визнання людини, її життя і здоров’я, честі і гідності, недоторканності і безпеки в нашій країні є найвищою соціальною цінністю.

 

Під головуванням Миргородського міського голови Сергія Соломахи відбулося засідання 42 сесії міської ради восьмого скликання. На сесії було внесено зміни до деяких попередніх рішень та ухвалено нові, важливі  для життєдіяльності громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  6 грудня 2023 року

     
     
Скликається виконком

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 20 грудня 2023 року о 9.00

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]