Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
NEFCO
2015-08-13

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) – це міжнародна фінансова установа, що була заснована в 1990 році п'ятьма Північними країнами: Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією. Станом на сьогодні корпорація фінансує широкий спектр екологічних проектів у країнах Центральної та Східної Європи, включаючи Росію, Білорусію та Україну. Діяльність НЕФКО, яка скеровується її головним офісом з Хельсінкі, спрямована на проекти, що покращують стан довкілля і водночас є ефективними з точки зору витрат. Пріоритетними для корпорації проектами є ті, що знижують викиди парникових газів в атмосферу, покращують екологічний стан Балтійського моря або зменшують скиди токсичних забруднень.

Портфель корпорації складається приблизно з 400 малих та середнього розміру проектів, що поширюються на різні сектори, включаючи: хімічні препарати, мінерали і метали, продукти харчування та машинобудування, сільське господарство, очистку води, енергогенеруючі підприємства, муніципальні служби, переробку відходів, знешкодження радіоактивних відходів, управління охороною навколишнього середовища та виробництво екологічного чистого обладнання.

З метою виконання головної функції, яка полягає у фінансуванні проектів, корпорація працює з низкою різних фінансових джерел. Найбільш значними з них є Інвестиційний фонд, Північний фонд екологічного розвитку, Вуглецевий фонд регіону Балтійського моря, Вуглецевий фонд НЕФКО, Фонд виконання проектів захисту довкілля у гарячих точках Баренцевого Регіону. НЕФКО також управляє фондами від імені інших організацій, що забезпечують ресурсами екологічні проекти, включаючи Європейську Комісію та уряди Північних країн.

Проекти НЕФКО зазвичай здійснюються у партнерстві з підприємствами, що володіють проектами. Акцент у співпраці ставиться на прямі інвестиції, наприклад, державно-приватне партнерство та об’єднані комунальні служби. Структура будь-якого проекту, що підтримується НЕФКО, потребує створення поміркованої рівноваги між ризиком та користю для всіх зацікавлених сторін. Метою є досягнення справедливого і прозорого балансу між структурою інвестицій та їх екологічним ефектом. У контексті асоційованого із проектом ризику НЕФКО завжди намагається запропонувати конкурентні умови фінансування.

Через свою мережу партнерів НЕФКО доповнює фінансові джерела інших зацікавлених сторін та фінансових організацій. Корпорація також співпрацює з двосторонніми програмами захисту навколишнього середовища.

Посилання на офіційний сайт: http://www.nefco.org

Впроваджені проекти у співпраці із корпорацією НЕФКО

Підвищення енергоефективності в будівлях навчальних закладів м. Миргород за рахунок коштів корпорації НЕФКО

За рахунок кредитних коштів НЕФКО проводиться реалізація проекту «Підвищення енергоефективності в будівлях навчальних закладів м. Миргород» – Гімназії ім. Т.Г. Шевченка та НВК «Гелікон». Проектом передбачено заміна дерев’яних вікон на енергоефективні, відновлення теплової ізоляції трубопроводів, встановлення тепловідбивних екранів, автоматичних регуляторів подачі теплової енергії, заміна ламп розжарювання.

Загальна вартість проекту – 1801,5 тис. грн., з яких 1253,1 тис. грн. (70 %) – кошти НЕФКО. Термін окупності – 5 років, відсоткова ставка – 3% річних. Місто вже залучило кредитні кошти в сумі 108500 євро, які використовуються на роботи з підвищення енергоефективності 2-х будівель бюджетних установ. Обсяги та умови запозичень були погоджені Міністерством Фінансів України, а кредитні договори зареєстровані Національним Банком України у встановленому законом порядку.

У 2014 році продовжились роботи в межах проекту та станом на 31.12.2014 року – проект завершено. За час впровадження проекту було проведено заміну вікон та дверей на енергоефективні, заміну ламп освітлення, встановлено тепловідбивні екрани за радіаторами опалення та встановлено індивідуальні теплові пункти. Освоєно коштів у сумі 1801,5 тис. грн. (кредитні кошти та співфінансування за рахунок бюджету розвитку міського бюджету).

Запроваджені заходи дозволили досягнути зменшення споживання теплової енергії до 30%, підвищити комфортність перебування вихованців, учнів, вихователів та обслуговуючого персоналу закладів.

Технічне переоснащення вуличного освітлення м. Миргород з оснащенням економічними світильниками

У 2014 році міська рада провела роботу по залученню другого кредиту НЕФКО на проект «Зовнішнє освітлення м. Миргород» (Миргород – друге після Києва місто, якому вдалося залучити другий кредит НЕФКО). Загальна вартість проекту – 971,4 тис. грн., у тому числі кошти обласного бюджету – 50,0 тис. грн., кошти міського бюджету – 96,7 тис. грн., кошти проекту – 824,7 тис. грн.

Проектом передбачено технічне переоснащення мережі зовнішнього освітлення із встановленням 438 світильників покращеної оптики із натрієвими лампами високого тиску ДНаТ-100. Термін окупності проекту – 5,1 рік.

У першому півріччі 2015 року було встановлено 438 світильників по вулицях міста на суму 861,4 тис. грн, з яких 96,6 тис. грн – кошти міського бюджету, 50 тис. грн – кошти обласного бюджету, 714,8 тис. грн – кошти корпорації НЕФКО. Світильники встановлено:

 • вул. Шишацька – 41 шт.;
 • вул. Харківка – 20 шт.;
 • вул. М. Дивізій – 38 шт.;
 • вул. Козацька – 35 шт.;
 • вул. Гурамішвілі – 39 шт.;
 • вул. Спартаківська – 18 шт.;
 • вул. Гоголя – 208 шт.;
 • вул. Старосвітська – 39 шт.

Під час реалізації проєкту завдяки тендерним процедурам було досягнуто економії коштів. За рахунок економії встановлено ще 77 світильників:

 • вул. Тичини – 27 шт.;
 • вул. Д. Апостола – 18 шт.;
 • вул. Сорочинська – 32 шт.

Проєкт було завершено 2015 року.

Проєкт Demo Ukraina DH реалізовано у 2015-20118 роках. Подробиці цього проєкту можна дізнатися за посиланням

 


 

Основні події проєкту:

24 жовтня 2019 року 

 Рубрика "Про нас пишуть": "Модернізація теплового району "Авіамістечко"

7 червня 2019 року 

Рубрика "Про нас пишуть"- модернізація централізованого теплопостачання

02 квітня  2019 року Круглий стіл по проекту "Модернізація теплового району "Авіамістечко"

01 листопада 2017 року

Обговорили технічні питання проекту "Модернізація теплового району "Авіамістечко"

23 вересня 2016 року

Семінар по муніципальним проектам у сфері енергоефективності

30 серпня 2016 року

Обговорили подальшу співпрацю з корпорацією НЕФКО

07 липня 2016 року

Обговорили можливість залучення кредитних коштів у комунальну сферу

04 грудня 2015 року

Миргород отримає черговий кредит від корпорації НЕФКО

09 липня 2015 року

Миргород залучив майже 3 млн.грн. міжнародної допомоги

04 липня 2014 року

Термомодернізація НВК "Гелікон"

03 грудня 2013 року

Енергоефективність в НВК "Гелікон"

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]