Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
UNICEF
2022-12-28

Миргородська громада вже кілька років поспіль бере участь в ініціативі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) "Місто, дружнє до дітей та молоді". Зараз, після початку війни росії в Україні, ЮНІСЕФ у партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ) запустив програму прямої грошової допомоги для вирішення надзвичайних потреб, захисту та підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни на місцевому рівні. Українські міста та громади, які беруть участь в ініціативі "Місто, дружнє до дітей та молоді", отримують фінансову допомогу щоб реалізувати свої місцеві програми реагування на підтримку сімей з дітьми, які постраждали від війни. За даними ЮНІСЕФ, понад п'ять мільйонів українських дітей потребують гуманітарної допомоги через війну. Сотні шкіл, лікарень, дитсадків та закладів соціального захисту були зруйновані, а мільйони українців були змушені залишити свої домівки, втратили роботу або опинилися за межею бідності. Ця програма ЮНІСЕФ посилює зусилля муніципалітетів у вирішенні гуманітарних і соціальних проблем місцевих жителів, зокрема сімей з дітьми. Кошти програми можна спрямувати на медичні, освітні та соціальні потреби, які визнані пріоритетними.

Миргородська міська громада, як учасник ініціативи "Місто, дружнє до дітей та молоді", у червні 2022 року подала заявку на фінансування впровадження телемедицини у громаді задля забезпечення рівного доступу до медичних послуг належної якості для усього населення громади. Основними завданнями проєкту є забезпечення надання медичної допомоги пацієнту, коли відстань є критичним чинником для її надання. Таку допомогу можна буде надавати завдяки надійному інтернет-зв'язку між лікарями та пацієнтами. У рамках проєкту було закуплено телемедичне обладнання та проведено навчання медичного персоналу з використання цього обладнання. Цей проєкт надає можливість сім'ям громади, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну, а також сім'ям з дітьми, які прибули до Миргородської громади на тимчасове перебування внаслідок воєнних дій, дистанційно отримувати найнеобхідніші та якісні медичні послуги.

 


 

Основні події:

 

2022 рік

 

Дата публікації

Назва

29.08.2022

Телемедицина в Миргородській громаді

29.08.2022

Телемедицина в Миргородській громаді

29.08.2022

Телемедицина в Миргороді. Сюжет в новинах на місцевому телебаченні (з 11:15)

30.08.2022

Телемедицина в Миргороді

30.08.2022

Рекомендації для батьків від ЮНІСЕФ

31.08.2022

Сигнал повітряної тривоги у школі. Як підготувати дитину — розповіли в ЮНІСЕФ

02.09.2022

Телемедицина в Миргороді. Сюжет в новинах на місцевому телебаченні (з 26:15)

16.09.2022

Про навчання лікарів. Сюжет в новинах на місцевому телебаченні (з 13:45)

02.12.2022

Реабілітація дітей з інвалідністю

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 липня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5788 жителів громади станом на 1 липня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає близько 16,0 млн грн. 

Перевірити наявність боргу можна за посиланням.

     
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 17 липня 2024 року
 
     
     
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Миргородська міська рада повідомляє, що рішенням п’ятдесят першої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2024 року №196 "Про розгляд та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок":

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]