Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Гендерна рівність
2023-10-17

Міністерство соціальної політики України на виконання підпункту 8 пункту 34 плану заходів з виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 „Жінки, мир, безпека” на період до 2025 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.10.2022 № 1544-р (зі змінами), підпункту 1 пункту 122 плану заходів на 2021–2023 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на 2021–2027 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 497-р, наказом від 27.12.2022 № 359 затвердило методичні рекомендації з реалізації гендерного підходу та підходу, що базується на дотриманні прав людини, на рівні територіальних громад.

Наказ від 27.12.2022 № 359 „Про затвердження Методичних рекомендацій з реалізації гендерного підходу та підходу, що базується на дотриманні прав людини, на рівні територіальних громадˮ розміщено на офіційному сайті

 

Гендерна рівність простими словами

Гендерна рівність - це важливий принцип, який вказує на те, що всі люди, незалежно від того, чи вони хлопці, чи дівчатка, чоловіки чи жінки, повинні мати однакові можливості та права. Вона зводиться до того, що жодна стать не повинна відчувати себе кращою або гіршою за іншу.

Гендерне рівноправ'я має на меті створити справедливий світ, де всі можуть реалізувати свій потенціал та допомагати розвивати суспільство. Це означає, що хлопці можуть вчитися та працювати так само, як дівчатка, і ніхто не має обмежувати їх у цьому. Аналогічно, чоловіки та жінки повинні мати однакові можливості в управлінні та прийнятті важливих рішень.

Гендерна рівність стосується всіх нас, оскільки кожен із нас має стать та гендерну ідентичність. Вона важлива в усіх сферах життя - в освіті, роботі, сім'ї та взаєминах між людьми. Це питання справедливості та рівних можливостей, яке допомагає кожному розвиватися і відчувати себе цінним.

Завдяки гендерній рівності, люди можуть обирати те, що їм подобається та в чому вони гарні, незалежно від статі. Це допомагає розбити стереотипи про те, як повинні поводитися хлопці та дівчатка, чоловіки та жінки, і дає можливість кожному бути справжнім собою.

Отже, гендерна рівність - це питання рівних можливостей та справедливості для всіх, незалежно від статі та гендеру. Вона допомагає нам створити кращий світ, де кожен може реалізувати свої мрії та зробити свій внесок у розвиток суспільства.

 

Тематичні інтернет-ресурси:

«Повага: кампанія проти сексизму к ЗМІ та політиці»

«Щастя в 4 руки»

Гендер в деталях

«Жінки — це 50% успіху України»

 

Нормативно-правова база

Європейська хартія рівності

Загальна декларація прав людини

Закон України Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні від 6 вересня 2012 р. №5207-VI

Закон України Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок i домашньому насильству та боротьбу із цими явищами від 20 червня 2022 р. № 2319-IX)

Державна стратегія забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року, Операційний план з реалізації Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Національна стратегія у сфері прав людини (указ Президента України від 24 березня 2021 р. №1192021)

Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2025 року (розпорядження КМУ від 28 жовтня 2020 р. № 1544-р)

Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про затвердження національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки України ООН 1325 "Жінки, мир, безпека"

 

Місцевий план:

Обласний план заходів щодо виконання в області Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 "Жінки,мир,безпека" на період до 2025 року

ОБЛАСНИЙ ПЛАН заходів щодо виконання в області операційного плану з реалізації Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період 2023-2024 років

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 грудня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5516 жителів громади станом на 1 грудня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає 15,6 млн.грн. 

 

     
     
Опитування

Мешканців громади запрошуємо до участі в опитуванні!

     
     
Увага

Перезапуск спільного пілотного проєкту ЄУЕА та UNIDO — Всеукраїнської премії «Лідери енергетичного менеджменту».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]