Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Соціальний паспорт громади
2024-01-09

У 2023 році Миргородська міська територіальна громада взяла участь у проєкті «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», який реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт севісез». 

Однією складовою цього проєкту було формування Соціального паспорта Миргородської міської територіальної громади.

З метою визначення потреб населення громади та розробки Соціального паспорта розпорядженням міського голови від 14 березня 2023 року №22-в було створено Робочу групу, до складу якої увійшли представники структурних підрозділів Миргородської міської ради, надавачів соціальних послуг, громадських організацій та депутати Миргородської міської ради.

Соціальний паспорт — документ, який містить актуальну інформацію про ресурси та соціальні особливості громади. Він описує адміністративно-територіальний устрій, демографічний стан, рівень зайнятості/безробіття, інфраструктуру, житлово-комунальне господарство, громадські та релігійні організації, місцеве самоврядування та бюджет, а також ризики, з якими стикаються мешканці громади. 

Структура Соціального паспорта запропонована організаторами проєкту, із врахуванням гендерної складової та доступності до послуг.

З цього документа можна дізнатися, чи надаються в громаді послуги банківської, поштової, адміністративної, комунікаційної та соціальної сфер; які медичні, освітні, культурні та спортивні установи доступні населенню.

 

Соціальний паспорт — дієвий інструмент публічного управління місцевим розвитком, який дає змогу:

  • оцінити потенціал громади;
  • стимулювати розширення асортименту та покращення якості соціальних послуг;
  • створити належні умови для нормальної життєдіяльності населення;
  • підвищити спроможність громади та представницьких органів розв’язувати проблеми на місцевому рівні та коштом місцевого бюджету.

 

Ключовий етап у створенні Соціального паспорта - оцінка потреб громади. Впродовж травня – червня 2023 року у Миргородській міській територіальній громаді фахівцями БО «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт севісез» було проведено комплексне соціологічне дослідження щодо доступності та якості надання соціальних і адміністративних послуг за допомогою анкетування та фокус-групових дискусій. Узагальнені результати дослідження відображені в Соціальному паспорті та у Звіті щодо доступності та якості надання соціальних і адміністративних послуг у громаді.

 

Документи:

 

1. Розпорядження «Про створення робочої групи з визначення потреб населення та розробки «Соціального паспорта» Миргородської міської територіальної громади

2. Соціальний паспорт Миргородської міської територіальної громади станом на 01.04.2023 року

3. Звіт за результатами соціологічного дослідження щодо доступності та якості надання соціальних та адміністративних послуг у Миргородській міській територіальній громаді

4. План розвитку соціальної сфери Миргородської територіальної громади на 2024 – 2026 роки

ОГОЛОШЕННЯ
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 14 червня 2024 року

     
     
Оголошення

 Оцінка вартості послуг з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]