Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Освіта
2011-06-27

 

Підсумки інституційного аудиту

 Миргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 ім. Панаса Мирного

Висновок за результатами інституційного аудиту

Рекомендації щодо вдосконалення закладу освіти

 Опорний заклад освіти «Трудолюбівська гімназія Миргородської міської ради»

Висновок за результатами інституційного аудиту

Рекомендаціїї щодо вдосконалення закладу освіти

 


 

Освіта в Миргородській міській територіальній громаді – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей, обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь із передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи закладів освіти, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

У міській територіальній громаді функціонує 15 закладів загальної середньої освіти, 6 закладів дошкільної освіти та 9 структурних підрозділів, 3 заклади позашкільної освіти, підпорядкованих управлінню освіти, молоді та спорту.

Контакти: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Сорочинська, 14А

Тел/факс: (05355) 5-47-49, e-mail: [email protected]

Офіційний вебсайт: https://myrgorod.osv.org.ua/

 

Начальник управління освіти, молоді та спорту – Колибельнік Тетяна Миколаївна

 


 

У 2022 році створено Центр професійного розвитку педагогічних працівників Миргородської міської ради, що діє на онові установчих документів та сприяє професійному розвитку педагогічних працівників дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, інклюзивно-ресурсного центру, їх психологічної підтримки та консультування.

Контакти: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Сорочинська, 14А

Тел/факс: (05355) 5-20-86, e-mail: [email protected]

Вебсайт: перейти

 

З 2018 року у нашому місті діє «Інклюзивно-ресурсний центр» Миргородської міської ради, що функціонує на основі установчих документів. Фахівцями ІРЦ проводяться комплексні психолого-педагогічні оцінки розвитку дітей, надаються консультації для батьків дітей, які мають особливі освітні потреби, методична допомога педагогам. Корекційно-розвиткові заняття на базі центру регулярно відвідують діти, які мають особливості психофізичного розвитку.

Контакти: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Кашинського, 9.

Тел: (05355) 5-14-71, e-mail: [email protected]

Вебсайт: перейти

 


 

Опорний заклад освіти «Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради» http://myrgorod-school1.pl.sch.in.ua/ працює над упровадженням особистісно-орієнтованої освіти. У закладі освіти поглиблено вивчається біологія та українська мова, викладається курс інноваційної технології «Довкілля».

Школа – учасник Українсько-нідерландського проєкту Громадсько-активної школи (ГАШ). З 2018 року заклад працює за експериментальною освітньою програмою «Світ чекає крилатих».

У Опорному закладі освіти «Миргородська гімназія №3 Миргородської міської ради Полтавської області» http://myrgorod-school3.pl.sch.in.ua/ велику увагу приділяють питанню педагогічного співробітництва у системі зв’язків «учитель-учень». Прийнята Декларація співробітництва учителів, учнів, батьків, основне завдання якої – допомогти дитині повірити в себе. Навчальний заклад є учасником дослідно-експериментального проєкту Всеукраїнського рівня «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів». ОЗО «Миргородська гімназія №3 Миргородської МР» бере участь у програмі інноваційного розвитку закладів загальної середньої освіти «Школи – новатори». Заклад був першим серед шкіл міста у впровадженні проєкту «Моя школа» («Електронний щоденник»).

Опорний заклад освіти «Миргородський ліцей «Лінгвіст» Миргородської міської ради Полтавської області» http://myrgorod-school5.pl.sch.in.ua/ понад 25 років є спеціалізованою школою, у якій поглиблено вивчається англійська мова, запроваджено курси ділової англійської мови та американської літератури, країнознавства. Школа є білінгвальною, друга іноземна мова – німецька. З 2019 року заклад працює за експериментальною освітньою програмою «Світ чекає крилатих». Постійно ведеться робота з обдарованою молоддю. Система виховної роботи тут здійснюється за принципами школи-родини. Працює об’єднання «Родина».

За рішенням учнівського парламенту в закладі запроваджено програму «Шкільний Олімп».

 

Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області https://mirgimnaziya.wixsite.com/site – заклад нового типу, в якому навчається понад 900 учнів. Обрані напрями профілізації закладу – математичний та української філології. Створена потужна спортивна база: обладнано спортивний майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям. Заклад інтенсивно працює над покращенням матеріальної бази, проводяться системні роботи по запровадженню енергозберігаючих технологій. З 2017 року заклад долучився до загальноукраїнського експерименту в рамках реформування НУШ (Нової української школи) та працює у проєкті «Інтелект України».

Миргородська гімназія №7 Миргородської міської ради Полтавської області https://sites.google.com/view/mirgorod7 надає освітні послуги жителям авіамістечка. Плідно працює учнівський «Прес-центр» та об’єднання «Юні журналісти». Школа обладнана сучасною комп’ютерною технікою, швидкісним інтернетом. Успішно впроваджується проєкт «Моя школа» («Електронний щоденник»). Проводиться профільне вивчення української мови в 10-11 класах. На базі школи працюють гуртки: «Цифрова та медіаграмотність», «Художнього дизайну», «Юні друзі природи», театральна студія, спортивні секції з легкої атлетики та волейболу.

Опорний заклад освіти «Миргородський ліцей імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області» http://myrgorod-zosh9.pl.sch.in.ua/ - найчисельніший за шкільними контингентами заклад, у якому навчається понад 950 школярів. У наймолодшій школі міста, створені і багато років ефективно працюють музейна кімната бойової слави, музей Івана Андрійовича Зубковського, музей етнографії Миргородщини. Це опорний заклад у рамках проєкту «Школа сприяння здоров’ю». Тут проводяться семінари-практикуми, науково-практичні конференції для педагогів міста та області. У 2019 році побудовано спортивний майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий майданчик.

Миргородська гімназія №2 «Гелікон» Миргородської міської ради Полтавської області https://nvkgelikon.wixsite.com/gelikon – заклад, що працює за системою розвивального навчання та є базовим щодо впровадження інклюзивної освіти. В ньому радо зустрічають 3-річних малюків, а в доросле самостійне життя з гордістю проводжають юнаків та дівчат.

«Гелікон» – міні-суспільство, де вихованці кожного дня навчаються дружити, формувати свій погляд на життя, розкривати свої власні таланти, співпрацювати з педагогами і батьками, допомагати тим, хто потребує допомоги. Саме завдяки цьому виховуються успішні, впевнені, гармонійно розвинені діти, від яких залежатиме майбутнє держави.

Миргородська гімназія №2 «Гелікон» плідно працює над важливою темою сьогодення - забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, розвитком творчих здібностей малюків та підлітків. У 2022-2023 навчальному році працює 8 інклюзивних класів та 3 інклюзивні групи для дітей дошкільного віку.

Із січня 2021 року освітянська сім’я поповнилась 8 закладами загальної середньої освіти сільської місцевості, у складі кожного з яких є заклади дошкільної освіти.

Біликівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області http://bilyky-nvk.pl.sch.in.ua/. У закладі освіти учні опановують дві іноземної мови: англійську мову з 1 класу та німецьку мову з 5 класу.

Педагогічний колектив працює над системою виховної роботи «11 кроків до становлення компетентно-свідомого громадянина». Широко пропагується національно-патріотичне виховання з підготовки майбутніх козаків за програмою гри «Сокіл» («Джура») та гри «Петлюрівський вишкіл». Запроваджено танцювальні перерви.

У школі діє історико-етнографічний музей.

Гаркушинська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області https://garkush.wixsite.com/school. Приорітетними напрямами роботи закладу є: забезпечення ефективності освітнього процесу шляхом підвищення інформаційної компетентності та медіа грамотності педагогів та створення єдиного інформаційного простору засобами ІКТ та технічних засобів навчання; організація педагогіки партнерства з родинами та громадськістю щодо надання якісної освіти завдяки розширенню форм та видів співпраці з ними, прозорості та відкритості роботи закладу через роботу веб-сайту, створення відкритих груп в соціальних мережах.

Дібрівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області https://sites.google.com/view/dibrivkaznz, історія якої налічує понад 133 роки, заклад – дружна родина, де діти пізнають світ, де вчитель живе інтересами і проблемами учнів, допомагає дітям їх вирішувати; де панує добро і злагода. Наша гімназія – це стартовий майданчик для добрих справ, де педагоги прагнуть допомогти успішному зростанню кожної дитини. Із 2009 року наш навчальний заклад входить у мережу громадсько-активних шкіл Полтавської області, співпрацює з Всеукраїнським Фондом «Крок за кроком» у проєкті «Школа як осередок розвитку громади».

Зубівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області https://zoobivkaschool.wixsite.com/zoobivkaschool один з найстаріших навчальних закладів міської громади, перша згадка про земську школу у Зубівці датується 1870 роком. Заклад активно включається у процес запровадження сучасних освітніх технологій, з 2014 року бере участь у загальноукраїнському проєкті Громадсько-активна школа. Методична проблема, над якою працює заклад – «Удосконалення системи уроків шляхом упровадження особистісно-зорієнтованої системи навчання та виховання учнів». Цей заклад – малокомплектний і найменший за чисельністю учнів у міській територіальній громаді (68 школярів).

Кибинська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області https://sites.google.com/view/kibinzy/ заснована 1867 року як земське народне двокласне училище. Зараз – це сучасний заклад освіти, що працює над проблемою компетентісно-орієнтованих методик навчання та виховання. Гімназія, як основний просвітницький осередок громади, бере участь у таких культурно-мистецьких проектах, як «Метро до Кибинець» (присвячений спадщині земляка – поета-футуриста Михайля Семенка); «Культурна спадщина мого краю» (проект по вивченню народних звичаїв та традицій рідного краю); «Тепло і затишок рідної оселі» (створення здоров’язберігаючого шкільного середовища) та інші.

Петрівцівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області: https://petrivzi-scola.wixsite.com/school – найстаріший навчальний заклад міської територіальної громади. Вік його налічує понад 180 років. Мета роботи гімназії – створення умов для забезпечення в школі сучасної, доступної та якісної системи освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості й потреб держави: забезпечення ефективного управління розвитком загальноосвітнього закладу. Гімназія працює над формуванням пізнавальної активності та культури учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та підвищення професійної компетентності педагогів.

У Опорному закладі освіти «Трудолюбівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області» http://trudoliub-gymnasium.pl.sch.in.ua/ впроваджуються елементи фінської системи освіти в навчально-виховний процес. У закладі розроблено великий проєкт «Школа здорового глузду». У навчанні колектив закладу рухається «від рейтингів – до співпраці; від суперництва – до підтримки» шляхом інтеграції тем, предметів через співучителювання та соціальний конструктивізм; від стандартних уроків до організації навчання через ігри, дослідження, перегляд якості домашніх завдань, запровадження «пульсації» на уроках; до забезпечення постійної співпраці, самоосвіти вчителів та створення на базі закладу майданчика для підвищення кваліфікації вчительства. Успішним в цьому плані є проєкт на 2019-2022 роки «Inspiring story of teachers and kids learning English together», побудований на співпраці студентів та викладачів Кременчуцького педагогічного коледжу та колективу Трудолюбівської школи.

Розбудовуючи «Школу здорового глузду» у виховній роботі, вчителі закладу йдуть «від простого – до цінного», ставлячи в пріоритет повагу до дитини, як до дорослої людини, використовуючи SCRUM під час планування роботи з класом та учнівського самоврядування.

З метою облаштування та технічного забезпечення закладу, удосконалення матеріальної бази навчальних кабінетів початкових класів згідно з вимогами НУШ шкільний колектив плідно працює над реалізацією проєкту «Сучасне освітнє середовище». Віддаючи освітній простір дітям, педагоги створили для підлітків кімнату без гаджетів «Гра – це серйозно», зелений куточок на шкільному подвір’ї перетворили на мотузковий парк, а шкільну бібліотеку – на відкритий простір для творчості, продовжують роботу над створенням інших місць «для збавляння темпу».

Для виявлення талантів та розкриття здібностей окремої дитини, профорієнтації учнівства, виховання реалізованих особистостей, залучення випускників та випускниць школи, доброчинців і небайдужих до освітніх проблем громадян школа уже кілька років поспіль працює над продовженням ініціативи майстрів «Кузні Петра», втілюючи проєкт по врученню Премії учням та ученицям, які проявили себе в окремих галузях знань чи сферах діяльності, «Іменна Премія дитині».

Опорний заклад освіти «Хомутецька гімназія Миргородської міської ради Полтавської області» https://homytetss.wixsite.com/homytetss – найчисельніший за кількістю учнів заклад сільської місцевості, що входить до складу Миргородської міської територіальної громади.

На базі школи організовано роботу 10–ти предметних гуртків, 3-х спортивних секцій, гуртка вокального співу.

Школа працює над проблемою «Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнерства в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризма»; «Виховання творчої, компетентної особистості, здатної самовизначитися та самореалізуватися».

Педагогічний колектив утілює в життя такі проєкти: «Обдарована дитина», «Інновації в сучасній школі», «Школа – територія безпеки», «Школа здоров’я», «Особистість», « Партнерство», «Шкільна республіка». Школа – учасник Українсько-нідерландського проекту Громадсько активної школи (ГАШ).

У Миргороді діє міське наукове товариство учнівської молоді «Мала академія наук», яке є філією Полтавського обласного відділення Малої академії наук України. Підрозділи цієї філії створені при всіх загальноосвітніх та позашкільних закладах. Головним завданням МАН є створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді.

Дошкільна освіта є первинною ланкою безперервної освіти. У місті Миргороді створена оптимальна мережа закладів дошкільної освіти, яка задовольняє потреби населення в дошкільній освіті. У 6-ти ЗДО та 9-ти структурних підрозділах виховується 1107 вихованців. В ЗДО № 2 «Оленка» та ЗДО № 10 «Веселка» функціонують спеціальні групі: 2 групи для дітей з порушенням зору, 2 – для дітей із затримкою психічного розвитку. В цих групах виховується 35 дітей. Відкрито 6 інклюзивних груп для дітей з особливими освітніми потребами в таких закладах: у ЗДО №2 «Оленка» – 2 дітей з ООП, у структурному підрозділі Миргородської гімназії № 2 «Гелікон» - 8 дітей, у структурному підрозділі – ЗДО (дитячий садок) «Дзвіночок» ОЗО «Трудолюбівська гімназія» – 1 дитина з ООП.

Забезпечити повноцінне, змістовне, цікаве життя малюків покликані дитячі садки. Кожен із них має своє обличчя, свою історію, традиції, духовні цінності та надбання.

Заклад дошкільної освіти №2 «Оленка» (ясла-садок) комбінованого типу http://myrgorod-dnz2.pl.sch.in.ua/ – сучасний заклад освіти з міцною матеріальною базою, якісно оснащеними груповими кімнатами, ігровими майданчиками. У яслах-садку створено оптимальне предметно – розвиваюче середовище для забезпечення розвитку, навчання, виховання та оздоровлення дошкільнят. Піклуючись про зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, враховуючи індивідуальні особливості, можливості та потреби, у закладі організована планомірна, систематична робота спеціальних груп для дітей з порушенням зору. В них надається кваліфікована лікувально-профілактична та корекційно- реабілітаційна допомога дошкільникам, консультативна допомога батькам. Одним із напрямів діяльності закладу є національно – патріотичне виховання. Педагогічний колектив спільно з родинами вихованців формують активного громадянина України, дитину з високим творчим потенціалом.

Заклад дошкільної освіти №5 «Сонечко» (ясла-садок) Миргородської міської ради Полтавської області https://sites.google.com/view/zdo5-sonechko розташований у мальовничому куточку, де в зелені літа і ледь пожовклого листя осені знайшла своє місце будівля дитячого садка. За ініціативи міської ради заклад став учасником українсько-німецького проекту «Енергоефективна реновація ДНЗ». В ході реалізації цього проекту була проведена заміна вікон та здійснено утеплення стін приміщення. Недарма колишні, уже дорослі вихованці, кожного ранку ведуть за руку своїх дітей до теплого і затишного садочка «Сонечко».

Заклад дошкільної освіти №7 «Яблунька» (дитячий садок) Миргородської міської ради Полтавської області http://myrgorod-dnz7.pl.sch.in.ua/ знаходиться у найвіддаленішому мальовничому та екологічно чистому куточку нашого міста. Це єдиний малокомплектний дитячий садок у Миргороді, особливість якого полягає в тому, що навчаються і виховуються в ньому діти в різновікових групах. У садочку діти почувають себе, як у великій родині, що сприяє їх повноцінному всебічному розвитку. Здійснення особистісно-орієнтованого підходу до виховання дітей у різновіковій групі створює умови для набуття ними досвіду спілкування з оточуючими, вміння спільно гратися, вчитися, працювати. Свої перші найяскравіші, незабутні враження діти отримують від чарівного світу природи, народних традицій, що є пріоритетними в роботі дошкільного закладу. Чудовий дитячий садок «Яблунька» – це казковий світ, наповнений любов'ю та увагою педагогів.

Заклад дошкільної освіти №10 «Веселка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області https://dnz10m.wixsite.com/veselka – це заклад, в якому здобувають дошкільну освіту 200 вихованців. У садочку функціонує 2 спеціальні групи з затримкою психічного розвитку, у яких виховується 20 дітей з особливими освітніми потребами. Пріоритетним у роботі дошкільного закладу є художньо-естетичний напрям – системний, комплексний розвиток творчих здібностей: музичних, театральних, образотворчих, хореографічних. Своєчасне спілкування з творами різних видів мистецтва відкриває дитині світ реально існуючої краси, формує її переконання, впливає на поведінку, дарує великі можливості для пізнання прекрасного, розвитку емоційно-естетичних почуттів. У дитячому садку плідно працюють гуртки: театральний, танцювальний, співу, художньої праці. Творчо впроваджуються в роботу інноваційні технології: ТРВЗ, розвиваючі ігри Нікітіних, методика О.Белкіної «Чарівні фарби і талановиті пальчики», проєктна технологія.

У центрі міста розташований Заклад дошкільної освіти № 11 «Теремок» (ясла-садок) Миргородської міської ради Полтавської області http://dnz11.pl.ua/. Садочок щодня радо зустрічає 250 веселих життєрадісних хлопчиків і дівчаток. Для них тут створено оптимальне освітньо-розвиваюче середовище. «Теремок» – міні-суспільство, де вихованці кожного дня навчаються дружити, допомагати тим, хто потребує піклування, розкривають свої таланти, формують свій погляд на життя. Дитячий садок має статус «Школа сприяння здоров’ю». Пріоритетним у роботі є фізкультурно-оздоровчий напрям, одним із найважливіших завдань – єдність інтелектуальної і фізичної культури майбутнього покоління. Активно впроваджуються здоров’язберігаючі технології: фітбол-аеробіка, степ-аеробіка, стретчинг, «Пілатеc», кольоротерапія тощо. Усі ці форми роботи забезпечують формування у дітей ціннісного ставлення до себе, свого образу «Я», одним із компонентів якого є «Я – здоровий!»

Родзинкою закладу є басейн для плавання. У 2016 році він був реконструйований за кошти міського та державного бюджетів. Заняття в ньому сприяють зміцненню здоров’я та загартуванню дітей дошкільного віку.

Заклад дошкільної освіти №12 «Світлячок» (ясла-садок) Миргородської міської ради Полтавської області http://myrgorod-dnz12.pl.sch.in.ua/ – єдиний, розташований на правобережній частині річки Хорол. Дитячий садок працює за пріоритетним художньо-естетичним напрямом. Колектив педагогів спрямовує діяльність закладу на реалізацію права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового, духовного розвитку, формування життєвої компетентності.

У закладі працює гурток художньо-естетичного спрямування (співу) «Соловейко». Активно впроваджуються новітні педагогічні технології, направлені на формування у дітей почуття краси, художньо-продуктивних навичок, розвитку творчих здібностей.

Позашкільна освіта є важливою ланкою допрофесійної освіти, спрямованою на виявлення та вдосконалення технічних, естетичних, екологічних, фізичних та інших здібностей дитини. Усі ці завдання у м. Миргороді покладені на 3 заклади позашкільної освіти (Центр естетичного виховання, Центр позашкільної освіти, Дитячо-юнацька спортивна школа).

Центр естетичного виховання http://myrgorod-cev.pl.sch.in.ua/ – один із найбільших закладів позашкільної освіти в Україні. Висококваліфіковані професіонали плідно працюють над розвитком творчих здібностей своїх учнів. Вихованці закладу отримують якісну позашкільну освіту з різних видів сценічного та декоративно-ужиткового мистецтв: циркового, хореографічного, вокального, вокально-інструментального, театрального, образотворчого, в’язання, бісероплетіння, художньої кулінарії, оригамі, м'якої іграшки, декору, виготовлення виробів з природних матеріалів та ін. Наймасовіші гуртки закладу – хореографічний ансамбль «Веснянка», цирковий гурток «Мрія», фольклорний гурток «Калинове намисто», ансамбль народного танцю «Світязь», студія естрадного вокалу «Соняшник», гуртки: «Чарівний бісер», «Образотворче мистецтво», «Кольоровий пензлик». Вихованці Центру естетичного виховання є неодноразовими переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Центр позашкільної освіти https://sites.google.com/view/tspo-mmr - це новостворений комплексний багатопрофільний заклад позашкільної освіти, який здійснює координацію освітньої, інформаційно-методичної і організаційно-масової діяльності туристсько-краєзнавчого, науково-технічного та еколого-натуралістичного напрямів. У ньому працює вже 58 гуртків, найпопулярнішими з яких є: «Декоративний розпис», «Витинанки», «Миргородська школа риболовної майстерності», «Основи програмування мовою Scratch», «Картингісти», туристські гуртки.

У Дитячо-юнацькій спортивній школі https://sites.google.com/view/dushmyrgorod/ працюють 10 відділень: баскетбол, бокс, греко-римська боротьба, вільна боротьба, волейбол, легка атлетика, футбол, шахи, настільний теніс, гирьовий спорт. Заняття проводять висококваліфіковані досвідчені тренери. Серед вихованців закладу є переможці обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань.

У місті функціонує 1 професійно-технічний навчальний заклад – ПТУ № 44 та Відокремлений структурний підрозділ Миргородський фаховий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Відокремлений структурний підрозділ «Миргородський фаховий коледж імені Миколи Гоголя Полтавського національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» заснований Полтавським губернським земством і відкритий 1(13) листопада 1896 року. МХПК ПолтНТУ – єдиний вищий навчальний заклад у місті, що є унікальною художньо-керамічною школою Центральної, Правобережної і Лівобережної України.

У різні роки тут працювали відомі художники і майстри-керамісти, серед яких особливо слід відзначити Опанаса Сластіона, який виконував обов’язки директора 1903 – 1904 рр., Василя Кричевського, Фотія Красицького, Федора Балавецького, Івана Українця та багатьох інших.

Коледж пишається своїми славними випускниками, наприклад, Губерським Леонідом Васильовичем, ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, почесним громадянином міста Миргорода.

ПТУ № 44 м. Миргорода – один із найстаріших навчальних закладів сільськогосподарського профілю Полтавської області.

За свою понад 70-річну історію він дав путівку в життя більш ніж 40 тисячам своїх випускників. За плідну роботу нагороджений урядовими преміями і відзнаками. Серед випускників училища – Герої Соціалістичної праці Богма В.О., Фісун А.А.

Сьогодні заклад здійснює підготовку робітничих кадрів за професіями, які потребує сучасний ринок праці для сільського господарства, будівельної промисловості, сфери обслуговування та громадського харчування.

Професійно-технічне училище № 44 м. Миргорода проводить набір учнів за такими професіями:

На базі 9 класів, термін навчання З роки з отриманням повної загальної середньої освіти:

тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А», «В», «С»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, водій автомобіля категорії «С»;

електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»;

кухар-кондитер;

муляр-штукатур, водій автомобіля категорії «С»;

кравець.

На базі повної загальної середньої освіти, термін навчання 1 рік 6 місяців:

тракторист-машиніст с/г виробництва (категорії «А», «В», «С»), слюсар з ремонту с/г машин та устаткування ,водій автомобіля категорії «С»;

електромонтер по обслуговуванню і ремонту електроустаткування, водій автомобіля категорії «С»;

кухар-бармен;

кравець.

Відокремлений структурний підрозділ  «Хомутецький фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету»

Це один із найстаріших та найвідоміших аграрних закладів освіти України, що готує фахових молодших бакалаврів за спеціальностями 211 «Ветеринарна медицина» та 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».

 Коледж розташований за адресою:

37634, Полтавська область, Миргородський район,

с. Хомутець, вул. Освітянська 69-А, тел/факс  (05355) 35-5-27.

http://hvzt.pdaa.edu.ua

Директор Шинкаренко Сергій Васильович  

 ВСП «Хомутецький фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» заснований  у 1920 році. З того часу зі стін закладу освіти вийшло більше 15000 спеціалістів.

Практична підготовка  проходять в базових  господарствах Полтавської області, Миргородській районній лабораторії ветеринарної медицини, лабораторії ринку, м’ясокомбінаті Миргородського та Лубенського районів, молокозаводів Полтавської області, навчально-дослідного господарства Полтавського ДАУ.

Поряд з основною професією студенти опановують робітничу професію «Оператор із штучного осіменіння с/г тварин і птиці».

 Зараз в коледжі навчається близько 300 здобувачів освіти. Освітній  процес у коледжі  забезпечують 29 викладачів. Викладачі та студенти коледжу беруть участь у  конференціях, семінарах та вебінарах,  є постійними учасниками україно-німецького проекту FABU «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України», проєкту «Школа Європейського тваринництва». Здобувачі освіти приймають активну участь у гуртках художньої самодіяльності, предметних гуртках, спортивних секціях, тощо. Також вони успішно представляють коледж на різних олімпіадах та конкурсах, зокрема на щорічному конкурсі з української мови імені Петра Яцика,  літературному конкурсі імені Т.Г. Шевченка,  зльоті відмінників аграрної освіти,  конкурсі «Студент року», фестивалях «Студентська весна» та «Софіївські зорі».

Чому слід обрати наш коледж?

-Можливість вступу на базі 9 кл., 11 кл., ПТУ, коледжів, закладів вищої освіти;

-Безкоштовна освіта;

-Стипендія;

-Забезпечення гуртожитком;

-Гнучкість у виборі траєкторії навчання;

-Денна та заочна форми навчання, в тому числі з використанням дистанційних технологій;

-Сучасна практична підготовка, в тому числі закордоном;

-Персональний куратор для адаптації на початковому етапі навчання;

-Додаткова робітнича професія та здобуття повної загальної середньої освіти (на базі 9 кл.);

-Продовження навчання за скороченою програмою в закладах вищої освіти

Працює Миргородська спеціальна школа Полтавської обласної ради, яка підпорядкована Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА. Тут навчається понад 70 школярів з особливими освітніми потребами нашої територіальної громади та Полтавської області.

 


 

 

Заклади освіти Миргородської міської територіальної громади

Заклади загальної середньої освіти

1.

ОЗО «Миргородський ліцей №1 ім. Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області»

37602 м. Миргород, вул. Гоголя, 173/2, тел.5-25-57

Фененко Валентина Василівна

2.

Опорний заклад освіти «Миргородська гімназія №3 Миргородської міської ради Полтавської області»

37600 м. Миргород, вул. Гоголя, 10,

тел. 4-00-38

Коморний Андрій Сергійович 

3.

Опорний заклад освіти «Миргородський ліцей «Лінгвіст» Миргородської міської ради Полтавської області»

37600 м. Миргород, вул. Івана Білика, 4, тел. 5-21-27

linguist.mirgorod@gmail.com 

Горобець Сергій Миколайович

4.

Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Гоголя, 90,

тел.5-25-00

Шевченко Ірина Вадимівна

5.

Миргородська гімназія № 7 Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. О.Оксанченка, 51, тел. 4-17-88

Мандрикіна Олена Євгеніївна

6.

ОЗО «Миргородський ліцей імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради Полтавської області»

37600 м. Миргород, вул. Перемоги, 11,

тел. 5-25-82

Лушин Юрій Васильович

7.

Миргородська гімназія №2 «Гелікон» Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Кашинського, 9,

тел. 5-62-04

Полтавська Дар’я Анатоліївна

8

Біликівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37661 Полтавська область, Миргородський район, с. Білики, вул. Центральна, 26, тел. (05355)5-34-24

В.о. директора - Улізько Лідія Тимофіївна

9

Гаркушинська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37670 Полтавська область, Миргородський район, с. Гаркушинці, вул. Шкільна,17А, тел. (05355)30-5-75

Іщенко Анатолій Васильович

10

Дібрівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37622 Полтавська область, Миргородський район, с. Дібрівка, вул. Незалежності, 10, тел. (05355)34-3-37

Гуржій Лариса Олександрівна

11

Зубівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37660 Полтавська область, Миргородський район, с. Зубівка, Вул. Давида Гурамішвілі,1, тел. (05355)34-3-37

Іващенко Валентина Володимирівна

12

Кибинська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37654 Полтавська область, Миргородський район, с. Кибинці, вул. Миру, 42, тел. (05355)33-2-85

Лисенко Лариса Петрівна

13

Петрівцівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

37673 Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівці, вул. Шкільна,16, тел. (05355)32-5-40

Квітка Василь Михайлович

14

Опорний заклад освіти «Трудолюбівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області»

37653 Полтавська область, Миргородський район, с. Трудолюб, вул. Яблунева, 9, тел. (05355)33-6-31

Кульченко Віктор Миколайович

15

Опорний заклад освіти «Хомутецька гімназія Миргородської міської ради Полтавської області»

37634 Полтавська область, Миргородський район, с. Хомутець, вул. Шевченка, 7, тел. (05355)35-5-40

Аршинова Валентина Михайлівна

Заклади дошкільної освіти

1.

Заклад дошкільної освіти №2 «Оленка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Гоголя, 86,

тел. 5-30-36

Кунєва Людмила Олександрівна

2.

Заклад дошкільної освіти №5 «Сонечко» (ясла-садок) Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул.Гоголя, 12,

тел. 5-79-70

Шклярук Лариса Анатоліївна

3.

Заклад дошкільної освіти №7 «Яблунька» (дитячий садок) Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Довге Озеро, 94/2, тел. 5-30-92

Пирогова Оксана Вікторівна

4.

Заклад дошкільної освіти №10 «Веселка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, пров. Тупий, 5, тел. 5-50-33

Бойко Тетяна Володимирівна

5.

Заклад дошкільної освіти №11 «Теремок» (ясла-садок) Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Старосвітська, 20/А тел.5-53-94

Ботвіновська Оксана Володимирівна

6.

Заклад дошкільної освіти №12 «Світлячок» (ясла-садок) Миргородської міської ради Полтавської області

37600 м. Миргород, вул. Озерна, 71,

тел. 4-82-34

Юрченко Світлана Дмитрівна

7.

Структурний підрозділ – заклад дошкільної освіти Миргородської гімназії № 2 «Гелікон»

37600, м. Миргород вул. Кашинського, 9 тел. 5-62-04

Полтавська Дар’я Анатоліївна

8.

Структурний підрозділ – заклад дошкільної  освіти (дитячий садок) «Промінчик»  Гаркушинської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області 

37670 Полтавська область, Миргородський район, с. Гаркушинці, вул. Вишнева, 6, тел. (05355)3-05-61

Іщенко Анатолій Васильович

9.

Структурний підрозділ-заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Пролісок» Дібрівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

37622 Полтавська область, Миргородський район, с. Дібрівка, вул. Конезаводська,4

Гуржій Лариса Олександрівна

10.

Структурний підрозділ-заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Світлячок» Зубівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

37660 Полтавська область, Миргородський район, с. Зубівка, вул. Давида Гурамішвілі, 1

тел. (05355)3-52-23

Іващенко Валентина Володимирівна

11.

Структурний підрозділ-заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Берізка» Кибинської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

37654 Полтавська область, Миргородський район, с. Кибинці, вул. Миру, 18, тел. (05355)3-32-85

Лисенко Лариса Петрівна

12.

Структурний підрозділ -заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Рукавичка» ОЗО «Хомутецька гімназія Миргородської міської ради Полтавської області»

37635 Полтавська область, Миргородський район, с. Малі Сорочинці, вул. Хомутецька, 71 тел. (05355) 3-42-41

Аршинова Валентина Михайлівна

13.

Структурний підрозділ -заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» Петрівцівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

37673 Полтавська область, Миргородський район, с. Петрівці, вул. Центральна, 1 тел. (05355) 3-25-40

Квітка Василь Михайлович

14.

Структурний підрозділ-заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» ОЗО «Трудолюбівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області»

37653 Полтавська область, Миргородський район, с. Трудолюб, вул. Яблунева, 8-а, тел. (05355)3-36-31

Кульченко Віктор Миколайович

15.

Структурний підрозділ-заклад дошкільної освіти «Пролісок» Біликівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

37661 Полтавська область, Миргородський район, с. Білики, вул. Центральна, 26 тел. (05355)5-34-24

Улізько Лідія Тимофіївна

Заклади позашкільної освіти

1.

Центр естетичного виховання

37600 м. Миргород, вул. Грекова, 5,

тел. 5-79-30

Хоменко Анжеліка Анатоліївна

2.

Центр позашкільної освіти Миргородської міської ради

37600 м. Миргород, вул. Боровиковського, 66/1 тел. 5-62-23

Гречаний Віталій Олексійович

3.

Дитячо-юнацька спортивна школа

37600 м. Миргород, вул. Гоголя, 157

тел. 5-65-55

Макушенко Вікторія Леонідівна

ІРЦ

1.

Інклюзивно-ресурсний центр Миргородської міської ради

37600 м. Миргород, вул. Кашинського, 9, тел. 5-14-71

Кириленко Яна Валеріївна

ЦПРПП

1.

Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Миргородської міської ради"

37600, Полтавська обл., м. Миргород, вул. Сорочинська, 14А

5-20-86

Соломаха Вікторія Володимирівна

 
ОГОЛОШЕННЯ
     
Єгері проводитимуть добування лисиці червоної

З 21 листопада по 31 грудня 2024 року на території громади єгерською службою буде проводитися добування лисиці червоної

     
     
Вакансії

Актуальний список вакансій

     
     
Оголошення

про проведення конкурсу на визначення орендаря земельних ділянок, сформованих за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв), загальною площею 56.2112 га

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]