Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Інвестиційний паспорт громади
2011-06-27

Місто-курорт Миргород – центр Миргородської міської територіальної громади. Це місто, яке вабить десятки тисяч людей з різних куточків світу. Зручне географічне розташування та транспортна логістика сприяє комфортному трансферту туристів та відпочивальників, а лікувальні природні чинники, чисте повітря та родючі чорноземи – все це робить наш край інвестиційно привабливим.

У місті розроблено та успішно реалізуються проєкти із залученням різноманітних інвестиційних ресурсів. Постійно здійснюється робота щодо оновлення бази даних таких проєктів. Місцева влада зацікавлена у позитивних результатах взаємодії з інвесторами та сприяє будь-яким намірам у напрямку інвестування міста. Сформовані земельні ділянки, інвестиційний супровід та співфінансування проєктів, сприяння в отриманні дозвільних документів - допомога, яку муніципалітет готовий надати потенційним зацікавленим інвесторам.

Ми вважаємо залучення коштів міжнародних організацій не просто успіхом, а професійним стратегічним підходом. Для залучення коштів працює ціла команда фахівців. Вони постійно контактують із потенційними партнерами, відстежують конкурси, готують якісні заявки, супроводжують виконання проєктів, співпрацюють з грантодавцями та державними інституціям, таким як Мінрегіон, Мінфін та іншими.

Миргородська громада зацікавлена у продовженні і налагодженні тривалої співпраці та відкрита для комунікації з інвесторами на взаємовигідних умовах. Ми будемо раді Вас бачити у Миргороді, щоб разом працювати та досягати успіхів і змінювати життя громади.

 

Ознайомитись з інвестиційним паспортом можливо клікнувши по картинці, розміщеній нижче!

 


 

 


ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 27 травня 2024 року

     
     
Фінансова допомога на розвиток с/г виробництва

Жителі Миргородської громади, які виробляють  сільгосппродукцію, можуть отримати допомогу на розвиток виробництва

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 27 травня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]