Цивільний захист Карта укриттів

Ти як? Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Відділ стратегічного планування, інвестиційної політики та енергоменеджменту
2013-07-23

Відділ знаходиться за адресою: м. Миргород, вул. Незалежності, 17, каб. 10.

 

Начальник відділу - Рубан Інна Віталіївна

Головний спеціаліст відділу - Гавловська Олена Олексіївна

Головний спеціаліст відділу - Литвиненко Денис Борисович

Головний спеціаліст відділу - Сень Сергій Миколайович

Головний спеціаліст відділу - Бойко Маргарита Григорівна

Тел.: (05355) 5-33-21, e-mail: [email protected]

 


Звіт відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту за 2023 рік

Звіт відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту за 2022 рік

Звіт відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту за 2020 рік

 

Звіт відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту за 2019 рік

 

Звіт відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту за 2018 рік

 

 

Звіт відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту за 2017 рік

 

  1. Угода мерів та План дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР). Миргород підписав Угоду мерів 2012 року та розробив і затвердив План дій зі сталого енергетичного розвитку у 2013 році. Цим документом передбачено зниження викидів СО2 на 20% до 2020р. Протягом 2017 р. Миргород продовжував виконувати заходи, спрямовані на досягнення цієї мети. Сюди входять як енергоефективні заходи при капітальних ремонтах та реконструкціях, так і освітньо-інформаційні заходи із залучення експертів різного рівня. Проміжний звіт з виконання ПДСЕР затверджено сесійно та підготовлено для подання на Європейську Комісію.

Семінар з підготовки звіту по ПДСЕР

 

  1. Відділом муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту проводиться щоденний моніторинг даних щодо споживання енергоресурсів у 29 бюджетних установах, які вносяться до автоматизованої системи енергомоніторингу "ІСЕ". Споживання енергоресурсів та води бюджетними установами м.Миргорода здійснювалось в межах затверджених лімітів.

 Регіональним енергетичним агенством м. Каунас Литовської республіки розроблено енергоаудит бюджетної будівлі ДНЗ № 11 "Теремок". Документація, що передбачає термомодернізацію приміщення, виконана безкоштовно у рамках Литовсько-української програми "Енергоаудит у містах України".

  1. Співпраця з корпорацією НЕФКО: спільно з ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" впроваджується Проект “Модернізація теплового району “Авіамістечко” в м. Миргород Полтавської області”, в рамках програми DemoUkrainaDH. Буде модернізовано котельню по вул. Багачанська, 104 А, замінено трубопроводи із використанням попередньо ізольованих труб та встановлення індивідуальних теплових пунктів у 17 житлових будинках. Вартість проекту 882 тис. євро, з них 300 тис. євро – грант НЕФКО, 448 тис. євро – кредит НЕФКО, 134 тис. євро – кошти міського бюджету. Підписано кредитний, грантовий договори та договір про надання місцевої гарантії по Проекту “Модернізація теплового району “Авіамістечко” в м. Миргород Полтавської області”, в рамках програми DemoUkrainaDH. У 2017 році по проекту “Модернізація теплового району “Авіамістечко” в м. Миргород Полтавської області” проведено тендерні процедури на визначення підрядників, визначено переможців тендерів, проведено топозйомку місцевості, виготовлено проектно-кошторисну документацію. На виготовлення документації освоєно 535,767 тис.грн. коштів міського бюджету в 2017 році. Реалізація технічної складової проекту заплановано на міжопалювальний сезон 2018 року.

 

 

  1. У квітні завершено швейцарсько-український проект DESPRO "Підтримка децентралізації в Україні". Проект передбачає будівництво нового водогону та заміну зношених і аварійних водогонів на 12 вулицях міста (Єрківська, В.Василевської, Міжболотна, Стаднянська, Козацька, Петрівська, Красносільська, Ламана, Колгоспна, провулок Заводський, замінено зношені та аварійні мережі водопостачання по вулицях Котляревського та Почапці). Проект передбачав проведення води соціально незахищеним абонентам ОКВПВКГ "Миргородводоканал", котрі до того були абонентами-користувачами вуличних колонок. Вартість реалізованих робіт - 4,72 млн. грн., з них 1,8 млн. грн. грант DESPRO, 2,5 млн. грн. - кошти з міського бюджету, 0,15 млн. грн. - внесок мешканців, 0,27 млн. грн. - кошти підприємства.

 

 

  1. Миргород із Проектом "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)" виграв конкурс Європейського Союзу та обраний Європейською Комісією до реалізації. Проект відповідає Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м. Миргорода. Метою проекту є проведення комплексної модернізації теплового району міста з участю відновлюваних джерел енергії, зменшення споживання енергії та викидів СО2. Заплановано модернізацію котельні по вул. Прорізна 4А з використанням відновлюваних джерел енергії, монтаж попередньоізольованих труб мереж теплопостачання, модернізацію будівлі ДНЗ №10, покращення енергоменеджменту міста, інформаційну кампанія серед мешканців міста, встановлення автоматичної системи онлайн моніторингу. Загальна вартість – 1 019 523 євро, з них кошти міського бюджету – 256 673 євро (25,18%), грант від ЄС – 762 850 євро (74,82%). Реалізація проекту запланована на 36 місяців протягом періоду 2018-2021рр. 26 грудня 2017 року Європейською Комісією підписано Грантовий Контракт.

 

Застаріле обладнання, що буде демонтоване

 

  1. Завершено співпрацю ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ». 2017 року сім ОСББ отримали кошти на ремонти будинків, загальна вартість робіт – 1 271 тис. грн., з них грантові кошти – 1 189 тис. грн, 33 тис. грн. – кошти міста, 49 тис. грн. – кошти ОСББ. Експертами проекту за рік проведено 12 семінарів та тренінгів, надано 59 групових та безліч індивідуальних консультацій.

 

Мапа учасників проекту

 

Теплообмінник, встановлений за проектом в ОСББ "Старосвітська,3"

 

Заміна вікон на енергоефективні в ОСББ "Мирний, 22"

 

  1. Завершено проект "Розумна зупинка – мобільна громада", за яким встановлено GPS-трекери на весь маршрутний транспорт міста (36 шт.), розроблено додаток на смартфони для відстеження онлайн руху громадського транспорту, вкладка доступна також на сайті міста, встановлено два павільйони зупинок: "Залізничний вокзал", оскільки саме ця зупинка зустрічає гостей міста, та "Лакомка", оскільки на цій зупинці найбільший пасажиропотік. На зупинках разом із павільйонами встановлено табло прогнозування часу прибуття транспорту, підземними сміттєвими баками, USB підзарядкою для гаджетів, вільним Wi-Fi, камерами відео нагляду та рекламні сітілайти. Окремо на чотирьох зупинках "ЗОШ №3" вул. Гоголя (р-н №6); "Курорт "Миргород"" вул. Гоголя (р-н № 112); "Центр" вул. Гоголя (р-н № 147); "Лікарня" вул. Гоголя (р-н № 181/1) встановлено табло прогнозування часу прибуття з підзарядкою для гаджетів, вільним Wi-Fi та камерами відео нагляду. На зекономлені кошти додатково встановлено чотири камери відеонагляду на інших зупинках. Загальна вартість – 834,6 тис. грн, з них грант МРГ – 458,5 тис. грн., кошти міського бюджету – 376,1 тис. грн.

 

 

  1. Завершено встановлення «Smart Rada Myrgorod» - системи поіменного голосування, онлайн-трансляції з зали засідань міської ради та пошуку рішень за реквізитами на сайті. Загальна вартість – 947,6 тис. грн., з них грант МРГ – 640 тис. грн., кошти міського бюджету – 307,6 тис.грн.

 

За час співпраці з проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» за 2015-2017 роки близько трьох тисяч миргородців отримали покращення умов проживання у місті, в 12 ОСББ та 2 освітніх закладах проведено ряд енергоефективних заходів, реалізовано 2 смарт-проекти та в цілому реалізовано 20 ідей на загальну суму 9,0 млн.грн.

  1. Миргород із проектом будівництва велодоріжок вартістю 1 млн. грн. став переможцем обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. З обласного бюджету було виділено 0,5 млн. грн., з міського бюджету – ще 0,5 млн. грн. Збудовано 870,8 м2 покриття, ширина велодоріжки 1,5 м.

 

Тестування громадянами нової велодоріжки

 

  1. У 2017 завершено реконструкцію центрального мосту по вул.Гоголя. Загальна вартість робіт – 28,2 млн. грн., з них кошти міського бюджету – 9,1 млн. грн., кошти обласного бюджету – 2 млн. грн., кошти державного фонду регіонального розвитку – 17,1 млн. грн. У 2017р. з міського бюджету на реконструкцію використано 6 млн. грн.
  2. Розроблено та подано шість проектів на Державний фонд регіонального розвитку на 2018 рік загальною вартістю 35 млн. грн. Після оцінки регіональною комісією та залежно від розподілу за регіонами 6 млрд. грн., передбачених у Державному бюджеті, буде визначено, чи подані проекти отримають фінансування.
  3. Миргород має міста-побратими у семи країнах та три українських міста. У серпні 2017 підписано Протокол про наміри співпраці з м.Анікщяй (Литва). У жовтні 2017 розроблено спільну з муніципалітетом м.Анікщай проектну заявку на конкурс Міністерства закордонних справ Литви. Мета проекту – обмін досвідом, проведення семінарів та тренінгів для представників громади та працівників комунальної та муніципальної сфер.

Підписання Протоколу з м.Анікщай

 

  1. За програмою "Місто активних громадян" було отримано 45 ініціатив від громадян міста, перемогу отримали 12 ініціатив загальною вартістю 267 720 грн., з них 213 101 грн. бюджетних коштів, 54 619 грн. – внесок ініціативних груп. Серед переможців були п'ять дитячих та спортивних майданчиків: у Центрі реабілітації дітей-інвалідів, у мікрорайонах "Лісок", "Личанка", "Почапці" та по вул.Козацька. Також перемогу дістали чотири проекти екологічного напрямку та озеленення: ландшафтний дизайн "Родзинка" (по вул.Гоголя 139 А), зони відпочинку "Острів" та зариблення річки, виготовлення еко-торбинок. Проекти з підготовки та проведення трьох заходів та гуртків: закуплено велосипеди для велогуртка, інвентар для проведення Кубку пам'яті ім.Давида Гурамішвілі, змагання юного рибалки. Один проект краєзнавчого та патріотичного спрямування: створення постійно діючої виставки під відкритим небом "Козацький стан". Наразі 10 з них реалізовані авторами у повній мірі, 2 реалізовані частково та будуть завершені навесні 2018р.

 

 

  1. Громадський бюджет впроваджується за методологічної підтримки Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ та БО "Фонд Східна Європа". Створено Робочу групу, розроблено та затверджено Положення, проведено прийом та аналіз проектів, голосування, підрахунок голосів, визначення переможців. До голосування було допущено 20 проектів. Усього проголосувало 3 300 миргородців. Наступного року міською владою буде втілено два проекти громадян загальною вартістю 750 тис. грн.: "Пам'ятник миру у мирному місті" (819 голосів підтримки) та "Облаштування постійно-діючої виставки козацького побуту під відкритим небом "Козацький стан" (799 голосів).

Ескіз проекту-переможця "Козацький стан"

 

  1. Обласний бюджет участі також розпочато у 2017 Полтавською обласною радою першим в Україні. У 2017 році від мешканців Миргорода подано один проект.
  2. Організація заходів. Миргород і в 2017 році долучився до загальноєвропейської ініціативи "Європейський тиждень мобільності", що традиційно проходить 16-22 вересня більш ніж у 2,5 тис. міст по усьому світу. Проводився Європейський тиждень сталої енергії. Проведено перші в місті два тематичних велопаради: "Квітковий велорай" та "Ретро велопарад". Місто долучилось до туристичного проекту "Вишиваний шлях" та прийняло 15 червня двох блогерів.

 

Велопарад "Квітковий велорай"

 

Семінар з енергоефективності для ОСББ

 


"Вишиваний шлях" у Миргороді

 

  1. Миргород регулярно приймає представників та делегації з інших міст України, що звертаються щоб перейняти досвід міста у впровадженні передових досягнень. За 2017 рік близько двадцяти делегацій відвідали місто. У проекті від GIZ "Енергоефективність у громадах ІІ" Миргород виступає як місто-ментор для шістьох міст-новачків.
  2.  

 

Міста-учасники Проекту

 

  1. В рамках проекту "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", що реалізується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії Миргород взяв участь у чотирьох засіданнях робочих груп з підвищення ефективності діяльності в сфері місцевого економічного розвитку. За результатами засідань був розроблений план підвищення ефективності діяльності щодо роботи по залученню інвестицій в сектор місцевого економічного розвитку, підготовлений на основі аналізу результатів фокус-групового дослідження та статистичних показників в рамках проекту. Для міст учасників проекту "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні" 2018 року буде оголошено конкурс проектів, переможці конкурсу отримають безповоротні грантові кошти на реалізацію проекту від МЗС Норвегії.

 

Виїзний семінар у Миргороді.

 


 

Про підсумки роботи відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Миргородської міської ради за 2016 рік

 


 

Енергетичні паспорти бюджетних будівель міста

З енергетичними паспортами бюджетних будівель міста за 2014 рік можна ознайомитись за посиланням.

 


 

Миргород на шляху до енергоефективного міста

 

Основна проблематика у сфері енергозбереження

• повільне здійснення реформи житлово-комунальної галузі;

• зростання вартості енергоносіїв;

• кредиторська та дебіторська заборгованість учасників ринку житлово-комунальних послуг;

• відсутня фінансова підтримка з обласного та державного бюджету на модернізацію технологічного обладнання енергоємних підприємств;

• відсутність пільгового кредитування на реалізацію затратних енергозберігаючих технологій;

• ризики від коливання ціни та поставок газу в Україну.

 

Основні напрямки у роботі

Основними завданнями енергозбереження є:

  • врегулювання питання нормування витрат енергоресурсів, оптимізація витрат і втрат енергетичних і матеріальних ресурсів;
  • застосування адміністративних методів впливу на енергоспоживання бюджетної і комунальної сфери, населення, підприємств із здійсненням контролю за додержанням підприємствами і установами встановлених нормативів енергоспоживання;
  • розробка реальних механізмів економічного стимулювання енергозбереження в галузі;
  • забезпечення виконання другого етапу програми «Збережемо енергоресурси Полтавщини» в розрізі виконання місцевої програми енергозбереження;
  • проведення паспортизації житлових та адміністративних будинків;
  • розроблення та реалізація енергоощадних заходів, у тому числі на базі відновлювальних джерел енергії (сонячної, вітрової та геотермальної енергії);
  • покращення санітарно-гігієнічних умов перебування дітей в дошкільних начальних закладах та школах;
  • залучення коштів для реалізації практичних проектів у сфері енергозбереження та енергоефективності.

Для зменшення суттєвих витрат, припинення нераціонального використання енергоресурсів та постійного інформування про заходи з енергоощадності громади м. Миргорода створена служба енергоменеджменту. Основними завданнями енергоменеджменту є:

  • розбудова існуючої системи енергетичного менеджменту;
  • облік та аналіз енергоспоживання;
  • планування та реалізація заходів з енергозбереження;
  • енергетичний контролінг;
  • сприяння енергозбереженню.

 



 

Корисні поради

Тепло виходить з квартири і не повертається. А якщо повертається, то у вигляді послуг з теплопостачання, за які Ви сплачуєте гроші. Ось 10 фактів втрат тепла та 10 порад, які допоможуть Вам зберегти і тепло і кошти:

Факт першийМайже 30 % всього тепла виходить з вашої оселі через шпарини у дверях та вікнах.

Порада: Елементарні заходи теплоізоляції допоможуть підвищити температуру в квартирі на 3-4° С. (заклейте вікна та проведіть ізоляційні заходи)

 Факт другий: Крім вікон та дверей – тепло виходить через вентиляційні отвори, особливо якщо ви живете на останніх поверхах.

Порада: Оскільки вентиляційні отвори наглухо закривати не можна, обладнайте їх спеціальними дверцятами або куском картону. Це допоможе підвищити температуру на 2-3° С! 

Факт третій: Електричний вентилятор здатний всього за годину витягти багато тепла з вашої оселі;

Порада: Вимикайте пристрій, як тільки він зробить свою справу.

Факт четвертий: Якщо ваші батареї недостатньо нагріваються – проблемою може бути утворення повітряних пробок. 

Порада: Щоб вирішити проблему достатньо відкрутити клапан на батареї і дочекатися, доки потече вода. 

Факт п’ятий: Декоративні панелі на батареях забирають до 20% тепла кімнати. Крім того, тепловіддача батарей, які розміщені в нішах на 10% менша, ніж у тих, які виступають в кімнату. 

Порада: Якщо у квартирі холодно, краще обійтися без декору, а якщо ви лише будуєтесь чи робите ремонт, слід подумати про те, щоб не «ховати» батарею в нішу.

Факт шостий: Вкритий фольгою теплозахисний екран розміщений між стіною та батареєю здатен підвищити тепловіддачу радіатора на 20%; При цьому витрати на опалення приміщення зменшуються на 5-10%.

Порада: Наклейте фольгу на ДСП та розмістіть на стіні за батареєю.

Факт сьомий: Батарея з гладкою поверхнею підвищує тепловіддачу приблизно на 10%. Доведено, що темно-коричневий колір найкраще віддає тепло. З батареєю такого кольору ви отримаєте тепла – на 8-10 % більше ніж з білою. 

Порада: Очистивши поверхню батареї від декількох слоїв старої фарби та зробивши її гладенькою, пофарбуйте у темно-коричневий колір.

Факт восьмий: Якщо у вас довгі штори, то майже 20 % тепла йде на обігрів вікна, а не кімнати.

Порада: Штори, які не закривають батарею дають можливість надходити теплу в кімнатний простір.

Факт дев’ятий: Взимку через скло у вікні втрачається від 10-14 % тепла.

Порада: Закриваючи його на ніч короткими шторами, ви зберігаєте тепло в кімнаті.

Факт десятий: Тепловтрати через вхідні двері й розбиті вікна в під’їздах можуть становити близько 5-15% від сумарних теплових втрат будинку. 

Порада: Закривайте вхідні двері та заскліть вікна у своїх під’їздах. Це допоможе зберегти тепло у всіх приміщеннях будинку!

Підготовлено за підтримки

проекту USAID "Реформа міського"

 



 

Поради на кожен день

 

- Замініть звичайні лампочки розжарювання на енергозберігаючі. Компактні енергозберігаючі лампи споживають у чотири рази менше електроенергії, а строк їхнього використання у вісім разів довший, ніж звичайних.

- Протріть електричні лампи від пилу. Витерта лампа світить на 10-15% яскравіше, ніж запилена.

- Не забувайте про природнє освітлення. Використання сонячного світла – це один  із найсуттєвіших резервів економії електроенергії. Використовуйте більше природнього світла, коли це можливо. На вулиці почало темнішати – подумайте, можливо, настав час для вечірньої прогулянки або вже час подумати про сон? Стало важко читати? Спробуйте сісти ближче до вікна або відкладіть читання на завтра.

Тримайте вікна чистими. Запилене скло може поглинати до 30% світла. Регулярно мийте вікна.

- Купуйте енергозберігаючі побутові прилади. При виборі таких побутових приладів, як холодильник, плита, пральна машина, тощо, звертайте увагу на їхній рівень енергоспоживання. Прилади з найменшим рівнем енергоспоживання маркуються літерами «А» або «А+».  Так, наприклад, холодильник класу «А» або «А+» споживає на 30 - 50% менше електричної енергії від загального споживання  електроенергії холодильником класу «В».

Вимикайте функцію очікування standby. Вимикайте телевізори, відео- та стереомагнітофони і комп’ютери, коли не використовуєте їх. У режимі очікування вони споживають від 10 до 60% електроенергії, спожитої протягом свого життя. Вимикайте освітлення, коли воно Вам не потрібне. Вимикайте екран комп’ютера, виходячи на перерву.

- Приймайте душ замість ванної. Так лише за тиждень ви зекономите 1400 л води. Та й психологи радять митися під проточною водою. (Виходячи з того, що на прийом ванної витрачається до 250 л води, а на прийом душу до 50 л. Тобто за один прийом душу економиться до 200 л води, а якщо щоденний прийом ванної замінити на душ, то економиться до 1,4 м3 (або 1400 л)).

- Мийте ощадливо. Використовуйте пральну або посудомийну машину тільки при повному завантаженні. Використовуйте мийні засоби, що підходять для низьких температур, та вибирайте ощадливі програми. Зменшуйте Ваше особисте споживання гарячої води, приймаючи душ замість ванни.

Відремонтуйте сантехніку. Щільно закривайте крани гарячої води. Стежте, щоб вони не протікали. Витікання гарячої води не лише збільшує ваші рахунки за гаряче водопостачання, але й призводить до підвищення вологості житла.

- Кип’ятіть лише стільки води, скільки вам потрібно, та не забувайте чистити чайник від накипу. Якщо ви будете кип’ятити лише необхідну вам кількість води, ви зможете заощадити десь 61 гривню на рік. Але не забувайте про те, що нагрівний елемент електричного чайника має бути вкритий водою. Накип у чайнику проводить тепло майже в тридцять разів гірше, ніж метал, тому істотно збільшує кількість енергії, що потрібна для кип’ятіння води.

Накривайте кухонний посуд кришкою! Ви можете зберегти 30% енергії, якщо в процесі готування їжі накриєте свою каструлю кришкою.

- Не залишайте дверцята холодильника відкритими більш, ніж необхідно, дозвольте їжі повністю охолонути перш, ніж помістити її в холодильник або морозильну камеру, регулярно розморожуйте й зберігайте при відповідній температурі. Якщо можливо, не розміщуйте кухонну плиту й холодильник/морозильну камеру поруч одне з одним.

 

 



 

Інформаційні плакати

 

 

 

 

 

 


 

Електронна бібліотека

 

-  Брошура «10 порад як зберегти тепло»

 

 - Практичний посібник "Енергоефективний будинок крок за кроком". "Книга 1. Крок перший: Створення ОСББ"

 

 - Практичний посібник "Енергоефективний будинок крок за кроком" "Книга 2. Крок другий: Організація роботи

 

- Практичний посібник "Енергоефективний будинок крок за кроком" "Книга 3. Крок третій: Проведення  капітального ремонту та теромомдернізації будинку"

 

 - Про теплопостачання та теплозбереження для майбутнього споживача. Посібник до факультативного курсу для учнів 6-8 класів

 

 - Про теплопостачання та теплозбереження для майбутнього споживача. Посібник до факультативного курсу для вчителя 6-8 класів

 

 - Енергозбереження в університетських містечках. Посібник для студентів вищих закладів освіти

 

 - Енергозбереження в університетських містечках. Збірник задач для студентів вищих закладів освіти

ОГОЛОШЕННЯ
     
Перелік боржників до бюджету громади станом на 1 грудня 2024 року!

За інформацією податкової служби, 5516 жителів громади станом на 1 грудня 2024 року мають борг до бюджету громади, загальна сума якого складає 15,6 млн.грн. 

 

     
     
Опитування

Мешканців громади запрошуємо до участі в опитуванні!

     
     
Увага

Перезапуск спільного пілотного проєкту ЄУЕА та UNIDO — Всеукраїнської премії «Лідери енергетичного менеджменту».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]