Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
НКПВУ та ПВУ
2019-07-15

2024 рік 

Після початку повномасштабного вторгнення РФ, було прийнято рішення про продовження терміну впровадження Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) по 2024 рік. Даний проєкт впроваджується завдяки підписаній Фінансовій угоді між Україною та Європейським інвестиційним банком 22.12.2014 р., яка  Законом України № 346-VIII від 22.04.2015 року ратифікована.

Відповідно був оголошений конкурс для відбору проєктів, які є важливими та після свого завершення допоможуть поліпшити життя громадян. Серед основних напрямів діяльності були в пріоритеті проєкти: відновлення інфраструктури й покращення умов надання комунальних послуг, а також ремонт пошкоджених адміністративних будівель та соціальної інфраструктури - навчальних, позашкільних, медичних закладів тощо. За підрахунками проведеного конкурсу відібрані до реалізації 4 проєкти з Полтавської області.

Один із таких об’єктів соціальної інфраструктури міста Миргорода є будівля дорослої поліклініки. Проєкт «Реконструкція будівлі поліклініки за адресою: вул. Гоголя, 149-А в м. Миргород Полтавської області» буде реалізований протягом 2023-2024 років. Впровадження програми НКПВУ буде здійснюватися відповідно до Угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Миргородською міською радою та Управлінням комунальних ресурсів Миргородської міської ради за рахунок коштів субвенції та видатків місцевого бюджету. У співвідношенні 80% (кошти субвенції), 20% (кошти міського бюджету). Виконання будівельних робіт по даному проєкту надасть змогу покращити теплотехнічні характеристики огороджувальних конструкцій будівлі, за рахунок утеплення стін та цоколю сучасними матеріалами, крім економії паливно-енергетичних ресурсів при їх експлуатації, сприятиме поліпшенню мікроклімату приміщень і підвищення продуктивності виробничих процесів. Також планується провести реконструкцію вхідних груп, благоустрій території з облаштуванням під’їзних шляхів до будівлі.

За рахунок впровадження НКПВУ по Україні 91 субпроєкт було завершено у 29 містах та громадах. Впродовж 2022-2023 року будівельні роботи були відновлені на 12 субпроєктах НКПВУ, 6 з яких завершено з початку повномаштабного вторгнення РФ. З них 2 проєкти були реалізовані у Миргородській громаді: реконструкція старої будівлі школи №1 по вул. Гоголя,173/2 та реконструкція центру естетичного виховання по вул. Грекова, 5.

У 2023 році було оголошено новий конкурс за НКПВУ. Від Миргородської громади було відібрано проєкт «Реконструкція будівлі поліклініки за адресою: вул.Гоголя, 149-А в м.Миргород Полтавської області» загальною вартістю 24 млн. грн. Це був останній пул з Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Цього ж року розпочалося впровадження оновленої програми під назвою Програма відновлення України (ПВУ). І за цією програмою нашу громаду було відібран та підписано грантову угоду по реалізації проєкту проєкт «Реконструкція комунального некомерційного підприємства "Миргородська лікарня інтенсивного лікування" по вул. Гоголя, 172, м. Миргород Полтавської області. Коригування» загальною вартістю 204,5 млн. грн.

У разі наявності пропозицій чи скарг просимо звертатися за тел. (05355) 5-27-00 або за електронною адресою: [email protected]

 

Нормативні документи:

1. Рішення міської ради «Про затвердження Програми з реалізації проєкту «Реконструкція будівлі поліклініки за адресою: вул. Гоголя, 149-А в м. Миргород Полтавської області» у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» 

2.  Рішення міської ради «Про затвердження Програми з реалізації проєкту «Реконструкція будівлі поліклініки за адресою: вул. Гоголя, 149-А в м. Миргород Полтавської області» у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» в новій редакції.

3. ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (Проєкт «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»)

4. Закон України «Про ратифікацію фінансової угоди між Україною та ЄІБ»

5. Постанова КМУ від 25 листопада 2015 р. № 1068 «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України»

6. Надзвичайна кредитна програма для відновлення України

7. Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

8. Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вулиці Гоголя 173/2 в м. в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

9. Розпорядження міської ради  "Про створення робочої групи з реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" (№47-р)

10. Постанова КМУ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 р. № 1068

11. Постанова КМУ Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Реалізація надзвичайної кредитної програми для відновлення України”

12. ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (Проект «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»)

13. Постанова КМУ "Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

14. Посібники з реалізації Проекту (1)

15. Посібники з реалізації Проекту (2)

16. Розпорядження "Про створення робочої групи для супроводу проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

17. Протокол №1 засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

18. Протокрол №2 засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

19. ПЛАН СОЦІАЛЬНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ СУБПРОЄКТІВ надзвичайної кредитної програми для відновлення україни

20. Про внесення змін до рішення 46 позачергової сесії міської ради 7 скликання від 12 липня 2019 року №145  Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

21. Про внесення змін до рішення 47 сесії міської ради 7 скликання від 9.08.2019 року №160 "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області" у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

22. Про внесення змін до рішення 46 позачергової сесії міської ради 7 скликання від 12 липня 2019 року №145  Рішення міської ради "Про затвердження Програми з реалізації проекту "Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл." у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України"

23.Рішення міської ради «Про затвердження Програми з реалізації проєкту «Реконструкція будівлі поліклініки за адресою: вул. Гоголя, 149-А в м. Миргород Полтавської області» у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України»

24. Рішення міської ради «Про затвердження Програми з реалізації проєкту «Реконструкція будівлі поліклініки за адресою: вул. Гоголя, 149-А в м. Миргород Полтавської області» у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» в новій редакції.

25. ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ (Проєкт «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України»)

26. Закон України «Про ратифікацію фінансової угоди між Україною та ЄІБ»

27. Постанова КМУ від 25 листопада 2015 р. № 1068 «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України»

 


 

Основні події проєкту

 

2023

28 березня

Європейський інвестиційний банк обіцяє допомогти з реконструкцією Миргородської лікарні

12 січня

Програма НКПВУ допоможе з реконструкцією будівлі поліклініки

 

2018-2022

22 листопада 2018 року

Консультації з громадськістю: ЦЕВ потребує реконструкції

29 березня 2019 року

У Миргороді буде школа мистецтв

16 липня 2019 року

Реконструкція старої будівлі ЗОШ №1

17 липня 2019 року

7 проектів від Полтавщини профінансують за рахунок коштів міжнародних організацій

19 липня 2019 року

Cтару будівлю першої школи незабаром реконструюють

8 серпня 2019 року

Візит координаторів Програми ООН в Миргород

19 серпня 2019 року

Відбулася позачергова 48-а сесія

17 жовтня  2019 року 

Перший тренінг з впровадження проектів НКПВУ

29 жовтня 2019 року

Соціальний менеджмент та залучення зацікавлених сторін до реалізації проєктів НКПВУ в Миргороді

05 листопада 2019 року 

Відбулося перше засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках НКПВУ

15 листопада 2019 року

Затверджено Угоди передачі коштів позики НКПВУ

23 січня 2020 року

Оголошення про пошук страхової компанії

 

31 січня 2020 року


  Щорічна конференція за програмою НКПВУ
   

04 лютого 2020 року

Увага! Результати конкурсу!

17 лютого 2020 року

Конкурс на здійснення технагляду ЦЕВ
19 лютого 2020 року

Оголошення щодо фінансового аудиту 

19 лютого 2020 року

Оголошення про фінансовий аудит ЦЕВ по НКПВУ

27 лютого 2020 року

 

Визначено  переможця конкурсу з вибору надавача послуг з технічного нагляду

27 лютого 2020 року

Результати конкурсу з вибору Надавача послуг із проведення аудиторської перевірки 

27 лютого 2020 року

Результати конкурсу-запиту

27 лютого 2020 року

Зустріч членів Робочої групи з виконавцями робіт по об'єкту «Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області». 
26 березня 2020 року Оголошено конкурс з вибору Надавача послуги зі страхування об'єкту реконструкції, комплексу будівельно-монтажних робіт на ньому та відповідальності перед третіми особами при проведенні будівельно-монтажних робіт на об'єкті, в рамках реалізації проекту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова, 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування.
6 квітня 2020 року

Визначено переможця конкурсу надавача послуг зі страхування по ЦЕВ

17 червня 2020 року

Про НКПВУ говорять на виконкомі

23 червня 2020 року

Реконструкція старої будівлі першої школи

14 липня 2020 року  На реконструкцію Центру естетичного виховання передбачено збільшення державної субвенції

09 вересня 2020 року

Інспектування робіт на будівельних майданчиках міста

21 жовтня 2020року

Засідання робочої групи для супроводу проєктів НКПВУ
02 листопада  2020 року  Засідання робочої групи по проєкту НКПВУ
9  листопада 2020 року

Оголошено конкурс щодо здійснення послуг з технічного нагляду по об’єкту: «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл.». Коригування

19 листопада 2020 року 

Оголошено переможця конкурсу з вибору надавача послуг з технічного нагляду проекту «Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м. Миргород Полтавська обл.» Коригування.

20 листопада 2020 року

Оголошено конкурс на надання послуги страхування об’єкта

27 листопада 2020 року

Зі столітньої  будівлі планують зробити школу мистецтв

29 січня 2021 року

Стартує реконструкція Центру естетичного виховання
22 лютого 2021 року

Реконструкція першої школи і ЦЕВ

23 лютого 2021 року

Інвестиції в історичні будівлі

23 квітня  2021 року

У Миргороді реконструюють культурні осередки

28 травня 2021 року Миргород відвідав Посол Європейського Союзу в Україні, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас

13 липня 2021 року

Семінар з моніторингу екологічних та соціальних стандартів Європейського інвестиційного банку

20 липня 2021 року

Робоча нарада з питань реалізації проєктів

02 листопада 2021 року 

Робоча зустріч з питань реалізації проєктів за програмою НКПВУ
16 грудня 2021 року

Міжнародна співпраця: результат та перспектива

09 вересня 2022 року

Подарунки школярам від Європейського інвестиційного банку

21 грудня 2022 року 

У Миргороді відкрили школу мистецтв

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 12 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
     
Особистий прийом громадян

15 липня 2024 року з 16:00  до 17:00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) керуюча справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніна Борисівна проводитиме особистий прийом громадян.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]