Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
GIZ EU4Business
2021-07-08

 

 

Проєкт Миргорода та Новоград-Волинського на підтримку МСП

 

Проєкт „EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП” націлений безпосередньо на стимулювання сталості й відновлення української системи підтримки МСП у містах та місцевих громадах під час пандемії COVID-19. Для участі у Проєкті за допомогою конкурсу грантів для системної підтримки малих і середніх підприємств під час пандемії COVID-19 було відібрано українських 12 громад.

Проєкт Миргорода та Новоград-Волинського "Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії" дістав перемогу у конкурсі та отримав фінансування. Партнерами проєкту стали: Миргородська міська рада, Новоград-Волинська міська рада, ГО "Зміни можливі" (Миргород), ГО "Звягельчани" (Новогорад-Волинський), Регіональний Фонд підтримки підприємництва по Полтавській області.

 

Заплановані заходи в рамках проєкту:

  • Навчальні поїздки представників малого та середнього бізнесу між громадами-партнерами, обмін досвідом
  • розробка покращень програм підтримки малого і середнього підприємництва під час пандемії
  • “Ранкова кава” - зустріч підприємців із представниками муніципалітетів та між собою
  • впровадження двох навчальних циклів для МСП для підприємців початківців та досвідчених підприємців
  • проведення опитування та обговорення спільних потреб для розвитку і розширення МСП та шляхи посилення їх спроможностей
  • проведення конкурсу кращого бізнес-плану середвипускників навчального курсу молодого підприємця
  • Створення мотиваційних відеороликів про підприємців, що впроваджують діяльність у громадах
  • Розробка та виготовлення портфоліо територіальних громад із зазначенням інформації про діючі МСП та розповсюдження серед громад в Україні та за кордоном

Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19. Проєкт повністю реалізовано 2021 року.

 


 

Основні події проєкту:

 

2021 рік

20 грудня  Ранкова кава за участі представників Європейського Союзу в Україні
10 листопада Про навчання в рамках проєкту "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП "
08 листопада Історії успіху місцевого бізнесу
01 листопада У Миргороді розпочалося навчання для підприємців за проєктом "EU4Business"
25 жовтня До уваги підприємців громади!
18 вересня Інтерактивний семінар «Бізнес та влада Миргорода: згуртованість для подолання спільних викликів»
02 серпня

Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

02 серпня Обмін досвідом

09 липня

У Миргороді презентували проєкт "Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії"

09 липня Зустріч підприємців з місцевою владою

 

                         

                                 

Проєкт Миргорода та Горішніх Плавнів «Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану»

 

На початку 2023 року проєкт «Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану» здобув перемогу у  грантовому конкурсі в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», який спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Грантовий конкурс «EU4Business», в якому наш проєкт переміг, виконує  Фонд розвитку підприємництва  та стратегічний  виконавець  Німецька федеральна компанія   GIZ .

Головним завданням Нашого проєкту було створення системної підтримки малого та середнього підприємництва в громадах - партнерах.

Ініціатором  подання проєкту виступила Миргородська громада. Також, у реалізації цього проєкту брав участь партнер - Горішньоплавнівська міська територіальна громада.

Спільний проєкт виконувався завдяки діяльності громадської організації «Зміни можливі».

Основні заходи, які  були реалізовані  в Миргородській громаді завдяки проєкту «Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану»

Бізнесмени, які бажають отримати допомогу в "Інформаційному центрі підприємця" можуть звертатися до спеціалістів за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1 чи за номерами телефону 063 542 33 41,   097 012 6836.

Режим роботи «Інформаційного пункту підприємця»

-понеділок з 13.00 по 17.00

-середа з 8.00 по 12.00

-п’ятниця з 8.00 по 12.00.

 

Спільні заходи  для представників бізнесу  у рамках проєкту, що реалізовані з Горішньоплавнівською міською територіальною громадою:

  • Організовано дві навчальні поїздки (до м. Миргород)                                       (до м. Горішні Плавні) представників малого та середнього бізнесу між громадами-партнерами. Головною метою цих візитів було ознайомлення представників бізнесу з особливостями діяльності бізнесу приймаючої громади.
  • Участь спільної делегації  з громад - партнерів у діловому форумі  на тему "Вихід з післявоєнної кризи для малого та середнього бізнесу" у               м. Полтава. У форумі, також, приймали участь представники Полтавської Торгово - Промислової палати. Під час цього візиту було організовано ознайомчі екскурсії на чотири виробничі підприємства Полтави, з яких два є релокованим бізнесом.

 

Головним результатом реалізації проєкту є отримання нових дієвих інструментів підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва Миргородської міської територіальної громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 12 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
     
Особистий прийом громадян

15 липня 2024 року з 16:00  до 17:00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) керуюча справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніна Борисівна проводитиме особистий прийом громадян.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]