Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Програма відновлення України
2024-01-19

2024 рік

У 2014 році Росія здійснила вторгнення в Крим та Донецьку і Луганську області. 24 лютого 2022 року Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. Вторгнення було визнано міжнародною спільнотою загарбницькою війною. Резолюція Генеральної Асамблеї ООН вимагала повного виведення російських військ, Міжнародний суд зобов’язав Росію призупинити військові операції. Ряд країн запровадили нові санкції проти Росії та надали Україні гуманітарну та військову допомогу. Вторгнення спричинило найбільшу в Європі кризу біженців з часів Другої світової війни. За даними Міжнародної організації з міграції, станом на кінець травня 2022 року в Україні було зафіксовано понад 7 мільйонів ВПО. Крім того, понад 6 мільйонів біженців з України були змушені покинути країну через російську агресію. Повномасштабне вторгнення спричинило значні пошкодження об’єктів інфраструктури та житлового фонду.

У зв’язку з продовженням руйнування інфраструктури у містах та громадах нашої України була створена Програма з відновлення України. Даний проєкт  впроваджується завдяки підписаній Фінансовій угоді між Україною та Європейським інвестиційним банком 09.12.2020р. яка Законом України ратифікована 14.07.2021 року № 1645-IX. Загальний обсяг Програми складає 340 млн.євро.

Даною програмою будуть реалізовані проєкти будівництва, які знаходяться в деокупованих регіонах (Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області) та м. Київ і опорних регіонах (Одеська, Вінницька, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, Дніпропетровська області). Пріоритетність надається наступним напрямкам: реконструкція, капітальний ремонт, нове будівництво - закладів освіти, закладів охорони здоров’я, центри надання адміністративних послуг, адміністративні будівлі ОМС та органів виконавчої влади, водогони, водовідведення, теплопостачання, житло для ВПО.

 Відповідно був оголошений конкурс для відбору проєктів  За підрахунками проведеного конкурсу відібрані 2 проєкти до реалізації по Полтавської області.

Один із таких об’єктів міста Миргорода є будівля лікарні інтенсивного лікування. Проєкт «Реконструкція комунального некомерційного підприємства «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» по вул. Гоголя, 172,  м. Миргород Полтавської області» Коригування. Даний проєкт планується реалізувати протягом 2023-2024 років. Реалізація програми ПВУ буде здійснюватися відповідно до Угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, Миргородською міською радою та Управлінням комунальних ресурсів Миргородської міської ради за рахунок коштів субвенції та видатків місцевого бюджету. У співвідношенні 80% (кошти субвенції), 20% (кошти міського бюджету). Виконання робіт по даному проєкту надасть змогу модернізувати приміщення відділень лікарні за рахунок придбання сучасного новітнього обладнання та проведення реконструкції зовні та з середини. Дані заходи створять комфортні умови перебування пацієнта  і медичного персоналу в установі. Планується проведення утеплення головного корпусу з заміною покрівлі, також утеплення будівлі інфекційного корпусу. За рахунок виконання комплексних робіт зменшиться використання енергоресурсів. Але основною метою є – забезпечити лікування та відновлення  за допомогою сучасного новітнього обладнання, що в свою чергу відгукується якістю, комфортом, своєчасністю отримувачів допомоги серед населення громади.

У разі наявності пропозицій чи скарг просимо звертатися за тел. (05355) 5-27-00 або за електронною адресою: [email protected]

Нормативні документи:

1. Рішення міської ради «Про затвердження Програми з реалізації проєкту «Реконструкція комунального некомерційного підприємства «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» по вул. Гоголя, 172,  м. Миргород Полтавської області» Коригування» у рамках  Програми з відновлення України 

2. Рішення міської ради «Про затвердження Програми з реалізації проєкту «Реконструкція комунального некомерційного підприємства «Миргородська лікарня інтенсивного лікування» по вул. Гоголя, 172,  м. Миргород Полтавської області» Коригування» у рамках  Програми з відновлення України в новій редакції

3.  ФІНАНСОВА УГОДА між УКРАЇНОЮ та ЄВРОПЕЙСЬКИМ ІНВЕСТИЦІЙНИМ БАНКОМ ( «Програма для відновлення України»)  

4. Постанова КМУ №1324 від 15.12.2021 р.Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Програми з відновлення України

5. ЗУ Про ратифікацію Фінансової угоди "Програма з відновлення України" між Україною та Європейським інвестиційним банком № 1645-IX від 14.07.2021р.

 


 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках
Потреба у працівниках на 12 липня 2024 року
 
     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 11 липня 2024 року

 

     
     
Особистий прийом громадян

15 липня 2024 року з 16:00  до 17:00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) керуюча справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніна Борисівна проводитиме особистий прийом громадян.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]