Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Терцентр соціального обслуговування
2022-01-25

 

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради

 

 

ПОЛОЖЕННЯ про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради

 

 

 

Директор:

 

Курдюмова Людмила Борисівна

 

Заступник директора:

Смутко Тетяна Михайлівна

 

Графік роботи:

08:00-17:00 (Понеділок-Четвер) 08:00-15:45 (П'ятниця)

перерва з 12-00 до 12-45 год.

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради розташований за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 5, тел. (05355)56397, 5-23-48, 4-83-06, факс: 56397, електронна адреса: [email protected]

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання, в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.

Територіальний центр надає такі соціальні послуги:

- догляд вдома;

- денний догляд;

- догляд стаціонарний;

-натуральна допомога;

- соціальна адаптація.

Крім того, Територіальний центр може надавати такі соціальні послуги:

- паліативний догляд;

- консультування;

- інформування;

- транспортні;

- екстрене (кризове) втручання;

- інші соціальні послуги.

Територіальний центр провадить свою діяльність за принципами дотримання прав людини, прав осіб з інвалідністю, гуманізму, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, поваги до честі і гідності, толерантності, законності, соціальної справедливості, доступності та відкритості, неупередженості та безпечності, добровільності, індивідуального підходу, комплексності, конфіденційності, максимальної ефективності та прозорості використання надавачами соціальних послуг бюджетних та інших коштів, забезпечення високого рівня якості соціальних послуг.

Структурні підрозділи Територіального центру забезпечують надання соціальних послуг:

- особам похилого віку;

- особам з інвалідністю;

- особам з частковою або повною втратою рухової активності, пам’яті;

- особам з невиліковними хворобами, хворобами, що потребують тривалого лікування (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці);

- особам з психічними та поведінковими розладами;

- особам, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, а також у зв’язку зі шкодою, завданою стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією (і мають на своєму утриманні дітей, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), малозабезпеченістю.

Соціальні послуги можуть надаватися:

- за рахунок бюджетних коштів;

- з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;

- за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб відповідно до законодавства.

 

Звіт про результати проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг у 2021 році

Звіт про результати проведення зовнішньої оцінки якості соціальних послуг у 2020 році

 

Структура територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради :

 

►Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальних послуг послугу:

- догляд вдома.

Вид діяльності: надання соціальних послуг громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з частковою або повною втратою рухової активності (III, IV, V групи рухової активності), пам’яті та потребують сторонньої допомоги, надання соціальних послуг у домашніх умовах згідно з висновком про стан здоров’я.

 

 

 

► Відділення денного перебування надає такі соціальні послуги:

- соціальна адаптація;

- денний догляд.

Вид діяльності: відділення денного перебування обслуговує громадян, які не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують соціально-побутової і психологічної адаптації, надання соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності, запобігання виникненню та розвитку можливих захворювань особи, підтримки її здоров’я, соціальної незалежності, сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, організації дозвілля і відпочинку, відновлення знань, вмінь і навичок щодо орієнтування в домашніх умовах, ведення домашнього господарства, самообслуговування, поведінки у суспільстві.

Тел.: (05355) 5-22-47

 

 

 

►Відділення організації надання адресної натуральної допомоги

Вид діяльності: відділення організації надання адресної натуральної допомоги надає послуги особам, які відповідно до результатів оцінювання індивідуальних потреб потребують натуральної допомоги.

Відділення адресної допомоги надає такі соціальні послуги:

- натуральної допомоги (швачки, перукаря, взуттьовика, робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків);

- транспортні.

Тел.: (05355) 5-20-91

 

 

У відділенні працює Пункт прокату технічних засобів реабілітації, який надає послуги з прокату технічних засобів реабілітації : інвалідних візків, милиць, палиць, ходунків.

 

 

«Соціальне таксі» територіального центру працює для обслуговування маломобільних груп населення, в тому числі інвалідів-візочників за попереднім замовленням. Замовлення приймаються за телефоном 5-20-91.

 ►Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Вид діяльності: До відділення стаціонарного догляду на постійне або тимчасове проживання приймаються громадяни похилого віку, особи з інвалідністю (які досягли 18-річного віку), особи з невиліковними хворобами, хворобами, що потребують тривалого лікування (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці), які за станом здоров’я не здатні до самообслуговування, потребують постійного стороннього догляду, соціального обслуговування, медичної допомоги і яким згідно з висновком про стан здоров’я не протипоказане перебування у відділенні стаціонарного догляду.

Основними завданнями відділення стаціонарного догляду є:

- забезпечення створення належних умов проживання, соціально-побутового та медичного обслуговування, денної зайнятості (заняття творчістю, культурно-дозвіллєві заходи тощо);

- стимулювання особистої заінтересованості отримувачів соціальних послуг у збереженні соціальної активності та здатності до самообслуговування;

- надання соціальних послуг (стаціонарний догляд, соціальна адаптація, представництво інтересів, інформування, консультування);

- проведення комплексу реабілітаційних заходів (для осіб з інвалідністю) відповідно до індивідуального плану комплексної реабілітації (абілітації), складеного за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

До стаціонарного відділення на повне державне утримання безоплатно приймаються:

- особи з інвалідністю I групи;

- громадяни похилого віку, особи з інвалідністю II-III груп, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб.

Громадяни похилого віку, особи з інвалідністю II-III груп, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткових мінімуми, але не перевищує чотирьох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб, влаштовуються до стаціонарного відділення та отримують соціальні послуги з установленням диференційованої плати відповідно до законодавства.

Якщо середньомісячний сукупний дохід громадян похилого віку, осіб з інвалідністю II-III груп перевищує чотири прожиткових мінімуми для відповідної категорії осіб, такі особи влаштовуються до відділення стаціонарного догляду за умови оплати послуг.

 

 

 

Ми завжди до ваших послуг!

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про створення Комітету з впровадження Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 17 травня 2024 року

     
     
Особистий прийом громадян

20 травня 2024 року  з 16.00  до 17.00  у приміщенні Центру надання адміністративних послуг м. Миргорода  (вул. Гоголя,171/1) заступник міського голови - начальник управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталія Володимирівна проводитиме особистий прийом громадян.  Попередній запис за телефоном   (05355) 5-25-09  або у  ЦНАП.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]