Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Конкурси на заміщення вакантних посад
2014-09-01

Конкурси та результати

2024 рік

17.05.2024

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад Миргородської міської ради.

  15-16 травня 2024 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад Миргородської міської ради:

 - адміністратора відділу "Центр надання адміністративних послуг" (робоче місце розташоване в селі Петрівці);

- начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій;

- головного спеціаліста відділу стратегічного планування, інвестиційної політики та енергоменеджменту управління економічного розвитку та інвестицій.

   За результатами конкурсного відбору переможцями визнано:

- на заміщення вакантної адміністратора відділу "Центр надання адміністративних послуг" Миргородської міської ради кандидатуру Чайковської Жанни Миколаївни;

- на заміщення вакантної посади начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій Миргородської міської ради кандидатуру Логвина Віталія Павловича;

- на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу стратегічного планування, інвестиційної політики та енергоменеджменту управління економічного розвитку та інвестицій Миргородської міської ради кандидатуру Компанійця Володимира Васильовича.

 

15.05.2024

Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора закладу дошкільної освіти №10 «Веселка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області 

 

Завершився конкурс на заміщення посади директора закладу дошкільної освіти №10 «Веселка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області, що проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу дошкільної освіти Миргородської міської ради, затвердженого рішенням сорок другої сесії міської ради восьмого скликання від 30 листопада 2023 року №364.

За результатами перевірки знання чинного законодавства України, письмового виконання ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти на засіданні конкурсної комісії
  14 травня 2024 року переможцем конкурсу визначено Бойко Тетяну Володимирівну.

 

13.05.2024

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Дитячо - юнацької спортивної школи

 

 Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Дитячо - юнацької спортивної школи.

Місцезнаходження закладу освіти: м. Миргород, вул. Гоголя, 157.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Керівником комунального закладу позашкільної освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню посадових обов’язків, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 14.05.2024 по 07.06.2024  включно такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (сертифікат);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

-   довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 201, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 03 липня 2024 року, початок  о 09.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про запобігання корупції», «Про відпустки», «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів у сфері освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства затверджується Управлінням. Перевірка знань законодавства відбувається шляхом надання відповідей на 1 із 20-ти білетів, в якому 2 питання. Тривалість написання відповідей становить не більше 30 хвилин. Форма перевірки – усна. У залежності від повноти розкриття кожне питання в білеті оцінюється від 1 до 3 балів.

Ситуаційне завдання вирішується письмово державною мовою. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб.

Зразок ситуаційного завдання. При виконанні важливого завдання Ви, як керівник, допустилися помилки. Чи має право керівник на помилку? Чи повинен керівник визнавати свої помилки при підлеглих, якщо так, то як краще це зробити?

Тривалість написання відповіді на ситуаційне завдання становить не більше 30 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти здійснюється державною мовою та триває до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. Переможцем не може бути визначений кандидат, який за результатами 3-х етапів конкурсного відбору отримав менше 60% від максимальної кількості балів. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особи, які приймають документи, надають додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору – Стасюк Марина Іванівна (тел. 5-33-88), Козлова Віта Іванівна (тел. 5-22-73), електронна пошта: [email protected] .

 

22.04.2024

Результати конкурсного відбору на посаду директора комунального підприємства "Тепловодсервіс"  Миргородської міської ради

19.04.2024 року відбувся конкурсний відбір на посаду директора комунального підприємства "Тепловодсервіс" Миргородської міської ради. За результатами конкурсного відбору переможцем визнано  Собівчака Миколу Миколайовича.

 

05.04.2024

Миргородська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в апараті Миргородської міської ради адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг". Робоче місце: с. Петрівці.

      Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантної посади:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • комунікабельність;
 • вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста (відповідного спрямування);
 • вільне володіння комп'ютером на рівні користувача (в т.ч. володіння основними програмами роботи на комп`ютері).

      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення  заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на посаду та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копію державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про стан здоров’я;

      Особи, які працюють у структурних підрозділах апарату міської ради та виконавчих органах міської ради, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 Документи подаються у відділ персоналу міської ради протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Незалежності, 17, кабінет №3.

 До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • визнані судом недієздатними;
 • мають судимість за вчинення умисного кримінального правопорушення, якщо ця   судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
 • які за рішенням суду позбавлені права займати посади в органах державної влади та їх апараті або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку;
 • у разі прийняття на службу в органи місцевого самоврядування будуть        безпосередньо підпорядковані близьким особам.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці  надається відділом персоналу Миргородської міської ради.

 Телефон для довідок: (05355) 5-31-85.


 

27.03.2024

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора закладу дошкільної освіти №10 «Веселка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області

 

 Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти №10 «Веселка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області.

Місцезнаходження закладу освіти: м. Миргород, пров. Тупий, 5.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Керівником комунального закладу дошкільної освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 28.03.2024 по 19.04.2024  включно такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (сертифікат);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

-  довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 201, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 14 травня 2024 року, початок  о 13.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»/«Про позашкільну освіту», «Про запобігання корупції», «Про відпустки», «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів у сфері освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства затверджується Управлінням. Перевірка знань законодавства відбувається шляхом надання відповідей на 1 із 20-ти білетів, в якому 2 питання. Тривалість написання відповідей становить не більше 30 хвилин. Форма перевірки – усна. Конкурсна комісія після завершення відведеного часу здійснює перевірку робіт. У залежності від повноти розкриття кожне питання в білеті оцінюється від 1 до 3 балів.

Ситуаційне завдання вирішується письмово державною мовою. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб та можуть бути змінними при новому конкурсі.

Зразок ситуаційного завдання. При виконанні важливого завдання Ви, як керівник, допустилися помилки. Чи має право керівник на помилку? Чи повинен керівник визнавати свої помилки при підлеглих, якщо так, то як краще це зробити?

Тривалість написання відповіді на ситуаційне завдання становить не більше 30 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти здійснюється державною мовою та триває до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. Переможцем не може бути визначений кандидат, який за результатами 3-х етапів конкурсного відбору отримав менше 60% від максимальної кількості балів. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особи, які приймають документи, надають додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору – Стасюк Марина Іванівна (тел. 5-33-88), Козлова Віта Іванівна (тел. 5-22-73), електронна пошта: [email protected] .


 

22.03.2024

   Миргородська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в апараті Миргородської міської ради головного спеціаліста відділу стратегічного планування, інвестиційної політики та енергоменеджменту.

      Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантних посад:

  громадянство України;

  вільне володіння державною мовою;

  обов'язкове володіння  англійською мовою (розмовна, ділова);

  вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста (відповідного спрямування – технічна або економічна);

 вільне володіння комп'ютером на рівні користувача (в т.ч. володіння основними програмами роботи на комп`ютері).

      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення  заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на посаду та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію сертифікату, який підтверджує рівень володіння англійською мовою (за наявності);

- копію документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копію державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про стан здоров’я.

      Особи, які працюють у структурних підрозділах апарату міської ради та виконавчих органах міської ради, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 Документи подаються у відділ персоналу міської ради протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Незалежності, 17, кабінет №3.

 До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • визнані судом недієздатними;
 • мають судимість за вчинення умисного кримінального правопорушення, якщо ця  судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
 • які за рішенням суду позбавлені права займати посади в органах державної влади та їх апараті або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку;
 • у разі прийняття на службу в органи місцевого самоврядування будуть безпосередньо підпорядковані близьким особам.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці  надається відділом персоналу Миргородської міської ради.

 Телефон для довідок: (05355) 5-31-85.

19.03.2024

                                                             

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад Миргородської міської ради:

 

  13 березня 2024 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад Миргородської міської ради:

- начальника відділу звернень громадян та соціальної підтримки Управління соціального захисту населення – 1 шт. од.;         

- головного спеціаліста відділу звернень громадян та соціальної підтримки Управління соціального захисту населення - 1 шт. од.;       

- завідувача сектору з організації надання соціальних послуг Управління соціального захисту населення – 1 шт. од.;      

- головного спеціаліста сектору з питань соціального захисту пільгових категорій Управління соціального захисту населення – 1 шт. од.; 

- головного спеціаліста Управління соціального захисту населення – 1 шт. од.; 

- провідного спеціаліста організаційного відділу міської ради – 1 шт. од.;

- головного спеціаліста відділу "Служба у справах дітей"– 1 шт. од.;

- головного спеціаліста з благоустрою відділу комунального майна Управління комунальних ресурсів – 3 шт. од.

 

   За результатами конкурсного відбору переможцями визнано:

                                

- на заміщення вакантної посади начальника відділу звернень громадян та соціальної підтримки Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради кандидатуру Бойко Маргарити Григорівни;

- на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу звернень громадян та соціальної підтримки Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради кандидатуру Ісаєва Руслана Геннадійовича;              

- на заміщення вакантної посади завідувача сектору з організації надання соціальних послуг Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради кандидатуру Фесенко Катерини Василівни;

- на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань соціального захисту пільгових категорій Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради кандидатуру Марданян Анни Миколаївни;

- на заміщення вакантної посади головного спеціаліста Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради кандидатуру Іващенко Олени Вікторівни;

- на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста організаційного відділу Миргородської міської ради кандидатуру Лукаш Тетяни Станіславівни;

- на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу "Служба у справах дітей" Миргородської міської ради кандидатуру Овлах Світлани Вікторівни;

 - на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з благоустрою відділу комунального майна Управління комунальних ресурсів  Миргородської міської ради кандидатуру Романенка Руслана Анатолійовича;

- на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з благоустрою відділу комунального майна Управління комунальних ресурсів  Миргородської міської ради кандидатуру Харченка Анатолія Михайловича;

- на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з благоустрою відділу комунального майна Управління комунальних ресурсів  Миргородської міської ради кандидатуру Батієнка Олександра Григоровича.


 

08.03.2024

   Миргородська міська рада оголошує конкурс на заміщення  посади  директора комунального підприємства "Тепловодсервіс" Миргородської міської ради.

 1. Вимоги до кандидатів на посаду

Кандидатом посаду директора може бути особа, яка:

 • має вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями спеціаліст або магістр;
 • має досвід управління на підприємствах, установах або організаціях незалежно від форм власності (в тому числі господарських товариствах), або в органах державної влади, органах місцевого самоврядування;
 • вільно володіє державною мовою;
 • має високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності, здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки;

Не може бути кандидатом на посаду особа, яка:

 • за рішенням суду визнана недієздатною або обмежено дієздатною;
 • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку (окрім реабілітованої особи), або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • притягалася на підставі обвинувального вироку, який набрав законної сили, до кримінальної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією;
 • відповідно до вироку суду, що набрав законної сили, позбавлена права займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або обіймати певні посади;
 • у разі призначення (обрання) буде безпосередньо підпорядкована особі, яка є її близькою особою відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»;

      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

 • заяву в довільній формі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • ксерокопії паспорта громадянина України  та реєстраційного номеру облікової картки фізичної особи-платника податків;
 • автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище, власне ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), склад сім’ї, місце реєстрації і фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості.
 • чотири фотографії кандидата розміром 4x6 сантиметрів;
 • копію документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;
 • копію заповненої частини трудової книжки;
 • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
 • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за попередній рік, за формою, встановленою Національним агентством з питань запобігання корупції.
 • пропозиції кандидата щодо перспективи розвитку господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства, викладені в довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

 

Претенденти можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи подаються в паперовому вигляді у відділ персоналу міської ради протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці  надається у відділі персоналу.

 

 Телефон для довідок   5-31-85


 

08.03.2024

Миргородська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в апараті Миргородської міської ради начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій.

      Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантних посад:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста (відповідного спрямування);
 • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
 • вільне володіння комп'ютером на рівні користувача (в т.ч. володіння основними програмами роботи на комп`ютері).

      Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення  заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на посаду та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копію державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про стан здоров’я;

      Особи, які працюють у структурних підрозділах апарату міської ради та виконавчих органах міської ради, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 Документи подаються у відділ персоналу міської ради протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Незалежності, 17, кабінет №3.

 До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • визнані судом недієздатними;
 • мають судимість за вчинення умисного кримінального правопорушення, якщо ця  

судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

 • які за рішенням суду позбавлені права займати посади в органах державної влади та їх апараті або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку;
 • у разі прийняття на службу в органи місцевого самоврядування будуть       

безпосередньо підпорядковані близьким особам.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці  надається відділом персоналу Миргородської міської ради.

 Телефон для довідок: (05355) 5-31-85.

 

08.03.2024

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Миргородської міської ради.

 

  27-28 лютого 2024 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад Миргородської міської ради:

 - заступника начальника управління - начальника відділу комунального майна Управління комунальних ресурсів;

- начальника відділу будівництва Управління комунальних ресурсів;

- начальника земельного відділу Управління комунальних ресурсів;

- начальника відділу публічних закупівель та юридичного супроводу Управління комунальних ресурсів;

- начальника відділу обліку, контролю та звітності – головного бухгалтера Управління комунальних ресурсів; 

- начальника відділу стратегічного планування, інвестиційної політики та енергоменеджменту Управління економічного розвитку та інвестицій;

- начальника відділу персоналу.

 

   За результатами конкурсного відбору переможцями визнано:

 

- на заміщення вакантної посади заступника начальника управління - начальника відділу комунального майна Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради кандидатуру Романенко Лесі Миколаївни;

- на заміщення вакантної посади начальника відділу будівництва Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради кандидатуру Богаєнка Максима Михайловича;

- на заміщення вакантної посади начальника земельного відділу Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради кандидатуру Зелінської Тетяни Василівни;

- на заміщення вакантної посади начальника відділу публічних закупівель та юридичного супроводу Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради кандидатуру Степури Ольги Сергіївни;

- на заміщення вакантної посади начальника відділу обліку, контролю та звітності – головного бухгалтера Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради кандидатуру Реви Світлани Юріївни;

- на заміщення вакантної посади начальника відділу стратегічного планування, інвестиційної політики та енергоменеджменту Управління економічного розвитку та інвестицій Миргородської міської ради кандидатуру Рубан Інни Віталіївни;

- на заміщення вакантної посади начальника відділу персоналу Миргородської міської ради кандидатуру Новицької Тетяни Анатоліївни.

 

Конкурсною комісією прийнято рішення про включення до кадрового резерву на заміщення посад спеціалістів в апараті міської ради та її виконавчих органах кандидатури Гавловської Олени Олексіївни та Івашини Едуарда Леонідовича.

 

01.03.2024

Завершився конкурс на заміщення посади директора Зубівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області, що проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миргородської міської ради, затвердженого рішенням сорок другої сесії міської ради восьмого скликання від 30 листопада 2023 року №364.

За результатами письмового тестування на перевірку знань чинного законодавства України, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої  освіти на засіданні конкурсної комісії 01 березня 2024 року переможцем конкурсу визначено Іващенко Валентину Володимирівну.


 
09.02.2024

Миргородська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Миргородської міської ради та її виконавчих органах:

1.1 начальник відділу звернень громадян та соціальної підтримки Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради – 1 шт. од.;

1.2 головний спеціаліст відділу звернень громадян та соціальної підтримки Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради – 1 шт. од.;

1.3 завідувач сектору з організації надання соціальних послуг Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради – 1 шт. од.;

1.4 головний спеціаліст сектору з питань соціального захисту пільгових категорій Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради – 1 шт. од.;

1.5 головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Миргородської міської ради – 1 шт. од.;

1.6 провідний спеціаліст організаційного відділу Миргородської міської ради – 1 шт. од.;

1.7 головний спеціаліст відділу "Служба у справах дітей" Миргородської міської ради – 1 шт. од.;

1.8 головний спеціаліст з благоустрою відділу комунального майна Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради – 3 шт. од.

 Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантних посад начальника відділу, завідувача сектору:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста (відповідного спрямування);
 • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
 • вільне володіння комп'ютером на рівні користувача (в т.ч. володіння основними програмами роботи на комп`ютері).

 Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантних посад головних та провідного спеціалістів:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта не нижче ступеня бакалавра (відповідного спрямування);
 • без вимог до стажу роботи;
 • вільне володіння комп'ютером на рівні користувача (в т.ч. володіння основними програмами роботи на комп`ютері).

 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на посаду та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копію державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про стан здоров’я;

 Особи, які працюють у структурних підрозділах апарату міської ради та виконавчих органах міської ради, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 Документи подаються у відділ персоналу міської ради протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Незалежності, 17, кабінет №3.

 До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • визнані судом недієздатними;
 • мають судимість за вчинення умисного кримінального правопорушення, якщо ця

судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

 • які за рішенням суду позбавлені права займати посади в органах державної влади та їх апараті або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку;
 • у разі прийняття на службу в органи місцевого самоврядування будуть

безпосередньо підпорядковані близьким особам.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом персоналу Миргородської міської ради.

Телефон для довідок: (05355) 5-31-85.

 

26.01.2024

Миргородська міська рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в апараті Миргородської міської ради та її виконавчих органах:

1.1 заступник начальника управління - начальник відділу комунального майна Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради;

1.2 начальник відділу будівництва Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради;

1.3 начальник земельного відділу Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради;

1.4 начальник відділу публічних закупівель та юридичного супроводу Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради;

1.5 начальник відділу обліку, контролю та звітності Управління комунальних ресурсів Миргородської міської ради;

1.6 начальник відділу стратегічного планування, інвестиційної політики та енергоменеджменту Управління економічного розвитку та інвестицій Миргородської міської ради;

1.7 начальник відділу персоналу Миргородської міської ради;

1.8 начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Миргородської міської ради.

Основні вимоги до кандидатів на зайняття вакантних посад:

 • громадянство України;
 • вільне володіння державною мовою;
 • вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста (відповідного спрямування);
 • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;
 • вільне володіння комп'ютером на рівні користувача (в т.ч. володіння основними програмами роботи на комп`ютері).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії міської ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на посаду та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або копію державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про стан здоров’я;

 Особи, які працюють у структурних підрозділах апарату міської ради та виконавчих органах міської ради, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

 Документи подаються у відділ персоналу міської ради протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою: Полтавська обл., м. Миргород, вул. Незалежності, 17, кабінет №3.

 До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • визнані судом недієздатними;
 • мають судимість за вчинення умисного кримінального правопорушення, якщо ця

судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;

 • які за рішенням суду позбавлені права займати посади в органах державної влади та їх апараті або в органах місцевого самоврядування протягом установленого строку;
 • у разі прийняття на службу в органи місцевого самоврядування будуть

безпосередньо підпорядковані близьким особам.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом персоналу Миргородської міської ради.

Телефон для довідок: (05355) 5-31-85.

 

22.01.2024

 Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Зубівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області.

Місцезнаходження закладу освіти: 37660, Полтавська область, Миргородський район,          с. Зубівка, вул. Гурамішвілі, 2.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 23.01.2024 року по 16.02.2024 року включно такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості (витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявність судимості»);

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 111, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 01 березня 2024 року, початок о 10.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань тестів для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти формується із Примірного переліку питань для перевірки законодавства у сфері загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 №654 (далі – Примірний перелік питань). Перевірка знань законодавства складається з 30 тестових питань та 3 варіантів відповідей, одна з яких є правильною. Форма тестування – письмова. Варіанти тестових питань формуються із Примірного переліку питань у вибірковий спосіб. Результат визначається шляхом додавання балів. Правильна відповідь на тестове питання становить 0,5 бала. Максимальна сума балів з перевірки знань законодавства становить 15 балів.  Тривалість написання відповідей становить не більше 30 хвилин.

Після складання тестування кандидат проходить перевірку професійних компетентностей шляхом розв’язання ситуаційного завдання, яке вирішується письмово державною мовою. Форма перевірки – усна. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів. Тривалість написання відповіді на ситуаційне завдання становить не більше 30 хвилин.

Зразок ситуаційного завдання. Учень 9-го класу тривалий час не відвідує заклад освіти. Класний керівник неодноразово спілкувався з батьками дитини та практичним психологом закладу, проте дієвих результатів це не принесло. Якими будуть дії керівника закладу освіти?

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти здійснюється державною мовою та може тривати до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. Переможцем не може бути визначений кандидат, який за результатами 3-х етапів конкурсного відбору отримав менше 60% від максимальної кількості балів. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі у конкурсі, – Козлова Віта Іванівна, тел. 5-22-73, електронна адреса: [email protected].

 


 

2023 рік

11.12.2023

Відділ культури Миргородської міської ради повідомляє, що 11 грудня 2023 року відбулося друге засідання конкурсної комісії. Переможцем конкурсу на посаду директора Миргородського міського будинку культури визнано Іщенко Ірину Володимирівну.

З перебігом проведення конкурсу можна ознайомитись за адресою: вул. Незалежності 20/17.

Контракт

31.10.2023

 

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи в сфері культури і конкурсної процедури призначення керівників державних і комунальних закладів культури" від 28.01.2016 року № 955-VIII відділ культури Миргородської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора Миргородського міського будинку культури.

 

Вимоги до кандидата: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі в конкурсі подаються наступні документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" на ім'я начальника відділу культури Миргородської міської ради; автобіографія; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи довільної форми; мотиваційний лист довільної форми, програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Зазначені документи приймаються або надсилаються на поштову та електронну адреси відділу культури Миргородської міської ради з 31 жовтня 2023 року протягом 30 календарних днів. Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку формування конкурсної комісії : 31 жовтня 2023 року.

Документи приймаються за адресою:

м. Миргород, вул.Незалежності 20/17, Відділ культури Миргородської міської ради,

e-mail: [email protected] 

Довідки за телефоном: 5-68-32; 5-20-69.

Миргородський міський будинок культури

Матеріально-технічна база:

Міський будинок культури знаходиться у приміщенні за адресою: вул.Гоголя 141/1,  загальною площею 1478,1 м². Матеріально-технічний стан будівлі задовільний. У приміщеннях централізоване опалення.  МБК забезпечений  орг. технікою, має підключення до мережі Інтернет. Кількість штатних одиниць становить 36,5.

Умови праці:

умови праці оптимальні; режим роботи - 5 денний робочий тиждень,8 годин щоденно; щорічно надається відпустка 24 календарних дні та додаткова відпустка до 7 календарних днів згідно колективного договору ( працівникам, які прийняті на роботу після прийняття ЗУ "Про відпустки").

фінансова звітність за попередній бюджетний період:

http://spending.gov.ua/

Заява кандидата

 

16.08.2023   

 

 Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора

Центру соціальних служб Миргородської міської ради Полтавської області

Завершився конкурс на заміщення посади директора Центру соціальних служб Миргородської міської ради Полтавської області, що проводився відповідно до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200.

За результатами перевірки знань чинного законодавства України, оцінки професійного досвіду, співбесіди та презентації перспективного плану розвитку закладу на засіданні конкурсної комісії 15 серпня 2023 року переможцем конкурсу визначено Максимову Вікторію Вікторівну.

 

Відео засідання конкурсної комісії

 

 

16.08.2023   

 

Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора

Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 Миргородської міської ради Полтавської області

Завершився конкурс на заміщення посади директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що проводився відповідно до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200.

За результатами перевірки знань чинного законодавства України, оцінки професійного досвіду, співбесіди та презентації перспективного плану розвитку закладу на засіданні конкурсної комісії 15 серпня 2023 року переможцем конкурсу визначено Курдюмову Людмилу Борисівну.

 

Відео засідання конкурсної комісії


 

9.08.2023

Відділ культури Миргородської міської ради повідомляє, що 08 серпня 2023  року відбулося  друге  засідання конкурсної комісії.

Переможцем конкурсу на посаду директора публічної бібліотеки ім. Д.Гурамішвілі визнано Мірошниченко Ганну Григорівну.

З перебігом проведення конкурсу можна ознайомитись за адресою:

вул. Незалежності 20/17.


 

31.07.2023

Заява кандидата

28.07.2023

Повідомлення

Засідання конкурсної комісії щодо добору кандидатів на заміщення посади:

- директора публічної бібліотеки ім. Д.Гурамішвілі:

відбудеться 08 серпня 2023 року у приміщенні відділу культури Миргородської міської ради за адресою: вул. Незалежності 20/17 (інтернет-центр).

 • перше засідання конкурсної комісії о 14:00;
 • друге засідання конкурсної комісії о 14:15.

 

28.07.2023

Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора Закладу дошкільної освіти №2 «Оленка» (ясла-садок)
  комбінованого типу
Миргородської міської ради Полтавської області

Завершився конкурс на заміщення посади директора Закладу дошкільної освіти №2 «Оленка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області, що проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу дошкільної освіти,  комунального закладу позашкільної освіти Миргородської міської ради, затвердженого рішенням 32 сесії міської ради 8 скликання від 24 травня 2023 року №123.

За результатами перевірки знань чинного законодавства України, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу дошкільної  освіти на засіданні конкурсної комісії
  27 липня 2023 року переможцем конкурсу визначено Кунєву Людмилу Олександрівну.

 

Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора Центру позашкільної освіти Миргородської міської ради

Завершився конкурс на заміщення посади директора Центру позашкільної освіти Миргородської міської ради, що проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу дошкільної освіти, комунального закладу позашкільної освіти Миргородської міської ради, затвердженого рішенням 32 сесії міської ради 8 скликання від 24 травня 2023 року №123.

За результатами перевірки знань чинного законодавства України, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу позашкільної  освіти на засіданні конкурсної комісії
  27 липня 2023 року переможцем конкурсу визначено Гречаного Віталія Олексійовича.

 

 

28.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру соціальних служб Миргородської міської ради

 

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України “Про соціальні послуги", Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 р. № 200, Положення про Центр соціальних служб Миргородської міської ради, затвердженого рішенням тридцять другої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 24 травня 2023 року № 136, Миргородська міська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора Центру соціальних служб Миргородської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А.

Вимоги до кандидата.

Повинен знати: Конституцію України, Кодекс законів про працю, Сімейний кодекс України; акти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України; Закон України "Про соціальні послуги", інші закони та нормативно-правових акти, прийняті відповідно до цього Закону, що регулюють відносини у системі надання соціальних послуг, та міжнародних договорів України з питань надання соціальних послуг, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України; накази Міністерства соціальної політики, акти інших центральних і місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту населення, Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод; Конвенцію про права осіб з інвалідністю; Конвенцію про права дитини; інше законодавство у сфері надання соціальних послуг, зокрема, державні стандарти соціальних послуг; рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу надання соціальних послуг (далі – Заклад); розпорядчі, інструктивні та методичні документи, що регламентують діяльність Закладу; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції Закладу; основи державного управління економікою та управління персоналом; методологію організації фінансово-господарської діяльності Закладу; принципи та методи соціальної роботи; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту; державну мову; основні принципи роботи з комп`ютером та відповідні програмні засоби; форми та методи роботи із медіа; сучасні засоби комунікацій та зв'язку.

Кваліфікаційні вимоги.

Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань:

"Соціальна робота", "Публічне управління та адміністрування".

Стаж роботи.

Стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 5 років.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку;

2) належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

3) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу)

4) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

6) згоду на обробку персональних даних;

7) довідку про відсутність судимості;

8) перспективний план розвитку надавача соціальних послуг комунального сектору. Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

За достовірність інформації, викладеної в поданих документах, відповідає претендент особисто.

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноруч підписану заяву. 

З Положенням, структурою, а також іншими питаннями щодо діяльності Центру соціальних служб Миргородської міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Миргородської міської ради.

Умови оплати праці, тривалість робочого часу та відпусток встановлюються відповідно до профільного законодавства.

Конкурс буде проведено в приміщенні виконавчого комітету Миргородської міської ради.

Строк приймання заяв не може перевищувати 15 календарних днів з дати оприлюдення рішення про проведення конкурсу.

 

 Документи приймаються за адресою: 37600, м.Миргород, вул. Незалежності, 17, кабінет № 3 (ІІ поверх); e-mail: [email protected]

Телефон для довідок: (05355)5-31-85

 

Додатки:

 1. Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу
 2. Перелік питань для складання іспиту кандидатів
 3. Рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру соціальних служб Миргородської міської ради та про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу

 

 

28.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття посади директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради

 

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України “Про соціальні послуги", Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 р. № 200, Положення про Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради, затвердженого рішенням тридцять п`ятої сесії Миргородської міської ради восьмого скликання від 12 липня 2023 року № 206, Миргородська міська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 64.

 

Вимоги до кандидата.

Повинен знати: Конституцію України, Кодекс законів про працю, Сімейний кодекс України; акти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України; Закон України "Про соціальні послуги", інші закони та нормативно-правових акти, прийняті відповідно до цього Закону, що регулюють відносини у системі надання соціальних послуг, та міжнародних договорів України з питань надання соціальних послуг, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України; накази Міністерства соціальної політики, акти інших центральних і місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту населення, Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод; Конвенцію про права осіб з інвалідністю; Конвенцію про права дитини; інше законодавство у сфері надання соціальних послуг, зокрема, державні стандарти соціальних послуг; рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу надання соціальних послуг (далі – Заклад); розпорядчі, інструктивні та методичні документи, що регламентують діяльність Закладу; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції Закладу; основи державного управління економікою та управління персоналом; методологію організації фінансово-господарської діяльності Закладу; принципи та методи соціальної роботи; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії, протипожежного захисту; державну мову; основні принципи роботи з комп`ютером та відповідні програмні засоби; форми та методи роботи із медіа; сучасні засоби комунікацій та зв'язку.

Кваліфікаційні вимоги.

Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань:

"Соціальна робота", "Публічне управління та адміністрування".

Стаж роботи.

Стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше 5 років.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку;

2) належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

3) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу)

4) мотиваційний лист, складений у довільній формі;

6) згоду на обробку персональних даних;

7) довідку про відсутність судимості;

8) перспективний план розвитку надавача соціальних послуг комунального сектору. Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

За достовірність інформації, викладеної в поданих документах, відповідає претендент особисто.

У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноруч підписану заяву.

З Положенням, структурою, а також іншими питаннями щодо діяльності Центру соціальних служб Миргородської міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Миргородської міської ради.

Умови оплати праці, тривалість робочого часу та відпусток встановлюються відповідно до профільного законодавства.

Конкурс буде проведено в приміщенні виконавчого комітету Миргородської міської ради.

Строк приймання заяв не може перевищувати 15 календарних днів з дати оприлюдення рішення про проведення конкурсу.

 

Документи приймаються за адресою: 37600, м.Миргород, вул. Незалежності, 17, кабінет № 3 (ІІ поверх); e-mail: [email protected]

Телефон для довідок: (05355)5-31-85

 

Додатки:

 1. Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу
 2. Перелік питань для складання іспиту кандидатів
 3. Рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миргородської міської ради та про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу

 

 

30.06.2023

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Публічної бібліотеки  ім. Д.Гурамішвілі.

Відповідно до ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи в сфері культури і конкурсної процедури призначення керівників державних і комунальних закладів культури" від 28.01.2016 року № 955-VIII відділ культури Миргородської міської ради оголошує конкурс на заміщення посади директора  Публічної бібліотеки  ім. Д.Гурамішвілі.

Вимоги до кандидата: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Для участі в конкурсі подаються наступні документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних; автобіографія; копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; два рекомендаційні листи; мотиваційний лист, програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Зазначені документи приймаються або надсилаються на поштову та електронну адреси відділу культури Миргородської міської ради з 30 червня 2023 року протягом 30 календарних днів. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку формування конкурсної комісії : 30 червня 2023 року.

Документи приймаються за адресою:

м. Миргород, вул.Незалежності 20/17, Відділ культури Миргородської міської ради

e-mail: [email protected] 

Довідки за телефоном: 5-68-32; 5-20-69.

 

Публічна бібліотека ім. Д.Гурамішвілі

 

Матеріально-технічна база:

Публічна бібліотека ім. Д.Гурамішвілі знаходиться за юридичною адресою: вул. Незалежності,1 загальною площею 307,1м². За адресою вул. Незалежності 20/17 знаходяться: кабінет директора, інтернет-центр та методичний кабінет. Загальна площа 107м². У приміщеннях централізоване опалення. Публічна бібліотека ім. Д.Гурамішвілі забезпечена  орг. технікою, має підключення до мережі Інтернет.

Кількість штатних одиниць публічної бібліотеки ім.Д.Гурамішвілі  становить 14. Їй підпорядковані сільські бібліотеки - відділи публічної бібліотеки. Кількість  штатних одиниць – 12.

Умови праці:

умови праці оптимальні; режим роботи - 5 денний робочий тиждень, 8 годин щоденно; щорічно надається відпустка 24 календарних дні та додаткова відпустка до 7 календарних днів згідно колективного договору ( працівникам, які прийняті на роботу після прийняття ЗУ "Про відпустки").

фінансова звітність за попередній бюджетний період:

http://spending.gov.ua/

 

30.06.2023

Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора закладу дошкільної освіти №7 «Яблунька» (дитячий садок)
  Миргородської міської ради Полтавської області

Завершився конкурс на заміщення посади директора закладу дошкільної освіти №7 «Яблунька» (дитячий садок) Миргородської міської ради Полтавської області, що проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу дошкільної освіти,  комунального закладу позашкільної освіти Миргородської міської ради, затвердженого рішенням 32 сесії міської ради 8 скликання від 24 травня 2023 року №123.

За результатами перевірки знань чинного законодавства України, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу дошкільної  освіти на засіданні конкурсної комісії
  29 червня 2023 року переможцем конкурсу визначено Пирогову Оксану Вікторівну.

 

15.06.2023

 

Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора опорного закладу освіти «Миргородська гімназія №3 Миргородської міської ради Полтавської області»

Завершився конкурс на заміщення посади директора опорного закладу освіти «Миргородська гімназія №3 Миргородської міської ради Полтавської області», що проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миргородської міської ради, затвердженого рішенням восьмої сесії міської ради восьмого скликання від 02 червня 2021 року №234.

За результатами письмового тестування на перевірку знань чинного законодавства України, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої  освіти на засіданні конкурсної комісії 14 червня 2023 року переможцем конкурсу визначено Пляшник Людмилу Сергіївну.

 

 

Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора опорного закладу освіти «Миргородський ліцей «Лінгвіст» Миргородської міської ради Полтавської області»

Завершився конкурс на заміщення посади директора опорного закладу освіти «Миргородський ліцей «Лінгвіст» Миргородської міської ради Полтавської області», що проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миргородської міської ради, затвердженого рішенням восьмої сесії міської ради восьмого скликання від 02 червня 2021 року №234.

За результатами письмового тестування на перевірку знань чинного законодавства України, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої  освіти на засіданні конкурсної комісії 14 червня 2023 року переможцем конкурсу визначено Горобця Сергія Миколайовича.

 

 

Визначено переможця конкурсу на заміщення посади директора Біликівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області

Завершився конкурс на заміщення посади директора Біликівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області, що проводився відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Миргородської міської ради, затвердженого рішенням восьмої сесії міської ради восьмого скликання від 02 червня 2021 року №234.

За результатами письмового тестування на перевірку знань чинного законодавства України, письмового вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої  освіти на засіданні конкурсної комісії 14 червня 2023 року переможцем конкурсу визначено Коморного Андрія Сергійовича.

 

2.06.2023

 

Увага! Конкурс!

 Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Центру позашкільної освіти Миргородської міської ради.

Місцезнаходження закладу освіти: м. Миргород, вул. Боровиковського, 66/1.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Керівником комунального закладу позашкільної освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню посадових обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 05.06.2023 по 30.06.2023  включно такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

-   довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 201, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 27 липня 2023 року, початок  о 09.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»/«Про позашкільну освіту», «Про запобігання корупції», «Про відпустки», «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів у сфері освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства затверджується Управлінням. Перевірка знань законодавства відбувається шляхом надання відповідей на 1 із 20-ти білетів, в якому 2 питання. Тривалість написання відповідей становить не більше 30 хвилин. Форма перевірки – усна. Конкурсна комісія після завершення відведеного часу здійснює перевірку робіт. У залежності від повноти розкриття кожне питання в білеті оцінюється від 1 до 3 балів.

Ситуаційне завдання вирішується письмово державною мовою. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб та є змінними при новому конкурсі.

Зразок ситуаційного завдання. При виконанні важливого завдання Ви, як керівник, допустилися помилки. Чи має право керівник на помилку? Чи повинен керівник визнавати свої помилки при підлеглих, якщо так, то як краще це зробити?

Тривалість написання відповіді на ситуаційне завдання становить не більше 30 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти здійснюється державною мовою та триває до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. Переможцем не може бути визначений кандидат, який за результатами 3-х етапів конкурсного відбору отримав менше 7 балів. Результати визначення загального рейтингу Кандидатів відображаються у протоколі. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору – Стасюк Марина Іванівна, тел. 5-33-88, електронна адреса: [email protected].


 

2.06.2023

 

Увага! Конкурс!

 Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти №2 «Оленка» (ясла-садок) комбінованого типу Миргородської міської ради Полтавської області.

Місцезнаходження закладу освіти: м. Миргород, вул. Гоголя, 86.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Керівником комунального закладу дошкільної освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 05.06.2023 по 30.06.2023  включно такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

-   довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 201, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 27 липня 2023 року, початок  о 09.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»/«Про позашкільну освіту», «Про запобігання корупції», «Про відпустки», «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів у сфері освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства затверджується Управлінням. Перевірка знань законодавства відбувається шляхом надання відповідей на 1 із 20-ти білетів, в якому 2 питання. Тривалість написання відповідей становить не більше 30 хвилин. Форма перевірки – усна. Конкурсна комісія після завершення відведеного часу здійснює перевірку робіт. У залежності від повноти розкриття кожне питання в білеті оцінюється від 1 до 3 балів.

Ситуаційне завдання вирішується письмово державною мовою. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб та є змінними при новому конкурсі.

Зразок ситуаційного завдання. При виконанні важливого завдання Ви, як керівник, допустилися помилки. Чи має право керівник на помилку? Чи повинен керівник визнавати свої помилки при підлеглих, якщо так, то як краще це зробити?

Тривалість написання відповіді на ситуаційне завдання становить не більше 30 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти здійснюється державною мовою та триває до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. Переможцем не може бути визначений кандидат, який за результатами 3-х етапів конкурсного відбору отримав менше 7 балів. Результати визначення загального рейтингу Кандидатів відображаються у протоколі. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору – Стасюк Марина Іванівна, тел. 5-33-88, електронна адреса: [email protected].

 

31.05.2023

 

 

Увага! Конкурс!

 Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти №7 «Яблунька» (дитячий садок) Миргородської міської ради Полтавської області.

Місцезнаходження закладу освіти: м. Миргород, вул. Довге Озеро, 94/2.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Керівником комунального закладу дошкільної освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 02.06.2023 року по 21.06.2023  року включно такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

-   довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 201, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 29 червня 2023 року, початок  о 09.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»/«Про позашкільну освіту», «Про запобігання корупції», «Про відпустки», «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів у сфері освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства затверджується Управлінням. Перевірка знань законодавства відбувається шляхом надання відповідей на 1 із 20-ти білетів, в якому 2 питання. Тривалість написання відповідей становить не більше 30 хвилин. Форма перевірки – усна. Конкурсна комісія після завершення відведеного часу здійснює перевірку робіт. У залежності від повноти розкриття кожне питання в білеті оцінюється від 1 до 3 балів.

Ситуаційне завдання вирішується письмово державною мовою. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб та є змінними при новому конкурсі.

Зразок ситуаційного завдання. При виконанні важливого завдання Ви, як керівник, допустилися помилки. Чи має право керівник на помилку? Чи повинен керівник визнавати свої помилки при підлеглих, якщо так, то як краще це зробити?

Тривалість написання відповіді на ситуаційне завдання становить не більше 30 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти здійснюється державною мовою та триває до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. Переможцем не може бути визначений кандидат, який за результатами 3-х етапів конкурсного відбору отримав менше 7 балів. Результати визначення загального рейтингу Кандидатів відображаються у протоколі. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору – Стасюк Марина Іванівна, тел. 5-33-88, електронна адреса: [email protected].


 
01.06.2023

Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти №7 «Яблунька» (дитячий садок) Миргородської міської ради Полтавської області.

Місцезнаходження закладу освіти: м. Миргород, вул. Довге Озеро, 94/2.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Керівником комунального закладу дошкільної освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 02.06.2023 року по 21.06.2023 року включно такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 201, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 29 червня 2023 року, початок о 09.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»/«Про позашкільну освіту», «Про запобігання корупції», «Про відпустки», «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів у сфері освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Примірний перелік питань для перевірки знання законодавства затверджується Управлінням. Перевірка знань законодавства відбувається шляхом надання відповідей на 1 із 20-ти білетів, в якому 2 питання. Тривалість написання відповідей становить не більше 30 хвилин. Форма перевірки – усна. Конкурсна комісія після завершення відведеного часу здійснює перевірку робіт. У залежності від повноти розкриття кожне питання в білеті оцінюється від 1 до 3 балів.

Ситуаційне завдання вирішується письмово державною мовою. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб та є змінними при новому конкурсі.

Зразок ситуаційного завдання. При виконанні важливого завдання Ви, як керівник, допустилися помилки. Чи має право керівник на помилку? Чи повинен керівник визнавати свої помилки при підлеглих, якщо так, то як краще це зробити?

Тривалість написання відповіді на ситуаційне завдання становить не більше 30 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу освіти здійснюється державною мовою та триває до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. Переможцем не може бути визначений кандидат, який за результатами 3-х етапів конкурсного відбору отримав менше 7 балів. Результати визначення загального рейтингу Кандидатів відображаються у протоколі. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору – Стасюк Марина Іванівна, тел. 5-33-88, електронна адреса: [email protected].

 

1.05.2023

 Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Біликівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області.

Місцезнаходження закладу освіти: с. Білики, вул. Центральна, 26 Б.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 01.05.2023 по 26.05.2023  включно такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості (витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявність судимості»);

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 111, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 14 червня 2023 року, початок  о 09.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань тестів для перевірки знання законодавства у сфері загальної освіти формується із Примірного переліку питань для перевірки законодавства у сфері загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 №654 (далі – Примірний перелік питань). Перевірка знань законодавства складається з 30 тестових питань та 3 варіантів відповідей, одна з яких є правильною. Форма тестування – письмова. Варіанти тестових питань формуються із Примірного переліку питань у вибірковий спосіб. Результат визначається шляхом додавання балів. Правильна відповідь на тестове питання оцінюється 0,5 бала. Максимальна сума балів з перевірки знань законодавства становить 15 балів.

Після складання тестування кандидат проходить перевірку професійних компетентностей шляхом розв’язання ситуаційного завдання, яке вирішується письмово державною мовою. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб.

Зразок ситуаційного завдання. Учень 9-го класу тривалий час не відвідує заклад освіти. Класний керівник неодноразово спілкувався з батьками дитини та практичним психологом закладу, проте дієвих результатів це не принесло. Якими будуть дії керівника закладу освіти?

Тривалість складання тестування на знання законодавства та перевірки професійних компетентностей становить не більше 40 хвилин. У залежності від повноти розкриття ситуаційне завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти здійснюється державною мовою та може тривати до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі у конкурсі, – Козлова Віта Іванівна, тел. 5-22-73, електронна адреса: [email protected].

 

 Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора опорного закладу освіти «Миргородський ліцей «Лінгвіст» Миргородської міської ради Полтавської області».

Місцезнаходження закладу освіти: м. Миргород, вул. І. Білика, 4.

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 01.05.2023 по 26.05.2023  включно такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості (витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявність судимості»);

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 111, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 14 червня 2023 року, початок  о 09.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань тестів для перевірки знання законодавства у сфері загальної освіти формується із Примірного переліку питань для перевірки законодавства у сфері загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 №654 (далі – Примірний перелік питань). Перевірка знань законодавства складається з 30 тестових питань та 3 варіантів відповідей, одна з яких є правильною. Форма тестування – письмова. Варіанти тестових питань формуються із Примірного переліку питань у вибірковий спосіб. Результат визначається шляхом додавання балів. Правильна відповідь на тестове питання оцінюється 0,5 бала. Максимальна сума балів з перевірки знань законодавства становить 15 балів.

Після складання тестування кандидат проходить перевірку професійних компетентностей шляхом розв’язання ситуаційного завдання, яке вирішується письмово державною мовою. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб.

Зразок ситуаційного завдання. Учень 9-го класу тривалий час не відвідує заклад освіти. Класний керівник неодноразово спілкувався з батьками дитини та практичним психологом закладу, проте дієвих результатів це не принесло. Якими будуть дії керівника закладу освіти?

Тривалість складання тестування на знання законодавства та перевірки професійних компетентностей становить не більше 40 хвилин. У залежності від повноти розкриття ситуаційне завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти здійснюється державною мовою та може тривати до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі у конкурсі, – Козлова Віта Іванівна, тел. 5-22-73, електронна адреса: [email protected].

 

 Управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради оголошує конкурс на посаду директора опорного закладу освіти «Миргородська гімназія №3 Миргородської міської ради Полтавської області».

Місцезнаходження закладу освіти: м. Миргород, вул. Гоголя,10

Умови оплати праці: відповідно до штатного розпису.

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто або через уповноважену згідно з довіреністю особу подають з 01.05.2023 по 26.05.2023  включно такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідку про відсутність судимості (витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявність судимості»);

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 111, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Дата, час і місце конкурсного відбору: 14 червня 2023 року, початок  о 09.00, за адресою: м. Миргород, вул. Сорочинська, 14-А, каб. 106, управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради.

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема, Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань тестів для перевірки знання законодавства у сфері загальної освіти формується із Примірного переліку питань для перевірки законодавства у сфері загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.05.2020 №654 (далі – Примірний перелік питань). Перевірка знань законодавства складається з 30 тестових питань та 3 варіантів відповідей, одна з яких є правильною. Форма тестування – письмова. Варіанти тестових питань формуються із Примірного переліку питань у вибірковий спосіб. Результат визначається шляхом додавання балів. Правильна відповідь на тестове питання оцінюється 0,5 бала. Максимальна сума балів з перевірки знань законодавства становить 15 балів.

Після складання тестування кандидат проходить перевірку професійних компетентностей шляхом розв’язання ситуаційного завдання, яке вирішується письмово державною мовою. Ситуаційне завдання Кандидати обирають особисто (із запропонованих конвертів). Варіанти ситуаційних завдань формуються із практики роботи у закладах освіти у вибірковий спосіб.

Зразок ситуаційного завдання. Учень 9-го класу тривалий час не відвідує заклад освіти. Класний керівник неодноразово спілкувався з батьками дитини та практичним психологом закладу, проте дієвих результатів це не принесло. Якими будуть дії керівника закладу освіти?

Тривалість складання тестування на знання законодавства та перевірки професійних компетентностей становить не більше 40 хвилин. У залежності від повноти розкриття ситуаційне завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Публічна та відкрита презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти здійснюється державною мовою та може тривати до 20 хвилин. У залежності від повноти розкриття завдання оцінюється від 1 до 3 балів.

Визначення остаточних результатів конкурсного відбору здійснюється у балах. Загальний рейтинг Кандидатів визначається шляхом складання балів. Першим за рейтингом та переможцем конкурсу є Кандидат, який набрав найбільшу загальну кількість балів. У разі набрання Кандидатами однакової кількості балів визначення переможця відбувається шляхом голосування. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос Голови конкурсної комісії.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору та приймає документи для участі у конкурсі, – Козлова Віта Іванівна, тел. 5-22-73, електронна адреса: [email protected].

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 травня 2024 року

     
     
ДО ВІДОМУ ГРОМАДЯН!!!

Комунальне підприємство «Спецкомунтранс» повідомляє:

     
     
Оновлено переліки боржників до бюджету громади

За інформацією податкової служби, 5966 жителів громади станом на 1 травня 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 17,6 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]