Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Комплексний план
2024-01-10

 

 

Сформовано Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади

 

У лютому 2022 року на виконання вимог чинного законодавства Миргородською міською радою було прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади Миргородського району Полтавської області (№32 від 18.02.22, зміни до Рішення від 12.07.2023 №176).

 

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).

 

Порядком передбачено виділення підготовчого, основного та завершального етапів в процедурі розроблення комплексного плану.

 

Підготовчий етап було розпочато в червні 2023 року. Головне завдання підготовчого етапу полягає у формуванні Завдання на розроблення Комплексного плану.

У рамках підготовчого етапу у період з 21 червня по 31 липня 2023 року було проведено збір пропозицій до розроблення Комплексного плану від усіх зацікавлених як фізичних, так і юридичних осіб (https://myrgorod.pl.ua/notice/rozpochato-rozroblennja-kompleksnogo-planu-prostorovogo-rozvytku-terytorijigromady).

Також було проведено збір заяв на участь у Робочій групі з формування завдання на розроблення Комплексного плану (https://myrgorod.pl.ua/notice/156-ogoloshennja) та затверджено її персональний склад (Рішення виконкому Миргородської міської ради від 19 липня 2023 року №249).

Робочою групою було проведено аналіз умов та потенціалу просторового розвитку території громади, опрацьовано надані зацікавленими сторонами пропозиції до Комплексного плану, визначено пріоритети довгострокового розвитку, перелік основних заінтересованих сторін у розвитку територіальної громади, сформовано та оприлюднено реєстр наданих пропозицій (https://drive.google.com/file/d/1nAF9IrL3JhaaBBfyjiWk55OAedlTBqo8/view?usp=sharing посилання на реєстр).

Усі напрацьовані Робочою групою пропозиції були винесені на громадське обговорення у форматі стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

З метою залучення якомога ширшого кола зацікавлених сторін завчасно було розміщено повідомлення про проведення стратегічної сесії (http://myrgorod.pl.ua/notice/zaproshujemo-na-gromadske-obgovorennja-z-formuvannja-zavdannja-na-rozroblennja-kompleksnogo-planu), додатково про час та місце її проведення (http://myrgorod.pl.ua/news/zaproshujemo-na-gromadske-obgovorennja-z-formuvannja-zavdannja-na-rozroblennja-kompleksnogo-planu-gromady), як на сайті, так і в соціальних мережах та місцевих чатах, надруковано та поширено інформаційні постери і флаєри, розіслано офіційні листи до підприємств та установ із запрошенням до участі у заході.

Стратегічна сесія була проведена 26 вересня 2023 року (https://myrgorod.pl.ua/news/myrgorodska-gromada-pratsjuje-nad-strategichnym-planuvannjam-razom-iz-usaid-goverla). За результатами підготовлено протокол стратегічної сесії та опубліковано його для ознайомлення і коментування (https://myrgorod.pl.ua/notice/zaproshujemo-oznajomytysja-z-protokolom-strategichnoji-sesiji-z-formuvannja-zavdannja-na-rozroblennja-kompleksnogo-planu-gromady). Протокол містить усі винесені на обговорення напрацювання Робочої групи та результати проведеної дискусії. До Протоколу додано повний відео-запис заходу (https://youtu.be/qojRxmGcwUU).

Членами Робочої групи було опрацьовано висловлені пропозиції та зауваження до протоколу та підготовлено остаточну редакцію Протоколу Стратегічної сесії. (https://drive.google.com/drive/folders/1zFEQL-C4ZEyR3d4RuWgnxR7Ow1bRtCQs)

Враховуючи результати процедури громадського обговорення, Робочою групою розроблено та погоджено проєкт Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади. За поданням Робочої групи Завдання було затверджено виконавчим комітетом Миргородської міськоїї ради(https://drive.google.com/drive/folders/1zFEQL-C4ZEyR3d4RuWgnxR7Ow1bRtCQs), визначеного рішенням Миргородської міської ради Замовником Комплексного плану. Пропонуємо ознайомитися з остаточною редакцією Завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Миргородської міської територіальної громади. (https://drive.google.com/drive/folders/1zFEQL-C4ZEyR3d4RuWgnxR7Ow1bRtCQs)

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 18 червня 2024 року

     
     
До уваги жителів села Хомутець

 Графік виїзного прийому громадян спеціалістами КП "Спецкомунтранс"

     
     
Грантова програма, спрямована на підтримку ініціатив внутрішньо переміщених осіб (ВПО)

ГО «КримSOS» за підтримки УВКБ ООН розпочинає відбір проєктних заявок на грантову програму

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]