Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Маркетингова стратегія
2022-09-07

У сучасному світі муніципальний маркетинг є надзвичайно важливим елементом стратегічного планування соціально-економічного розвитку міста, оскільки передбачає маркетинг території, інфраструктури, трудових ресурсів, товарів і послуг, створених місцевими суб'єктами господарювання, а також об'єктів історико-культурної та наукової спадщини.

На виконання даних цілей Миргородською міською радою було затверджено Маркетингову стратегію Миргородської міської територіальної громади до 2030 року, яка відповідає Стратегії розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 року.

Мета Маркетингової стратегії Миргородської міської територіальної громади до 2030 року – створити цілісний унікальний імідж громади на внутрішньому та міжнародному ринках через формування та комплексне просування бренду міста та громади в цілому, для створення нових інвестиційних проектів, розвитку туристської галузі, забезпечення стабільного наповнення місцевого бюджету.

З повною версією Маркетингової стратегії Миргородської міської територіальної громади до 2030 року ви можете ознайомитися за посиланням.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]