Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Маркетингова стратегія
2022-09-07

У сучасному світі муніципальний маркетинг є надзвичайно важливим елементом стратегічного планування соціально – економічного розвитку міста, оскільки передбачає маркетинг території, інфраструктури, трудових ресурсів, товарів і послуг, створених місцевими суб'єктами господарювання, а також об'єктів історико- культурної та наукової спадщини.

На виконання даних цілей Миргородською міською радою було розроблено та затверджено Маркетингову стратегію Миргородської міської територіальної громади яка відповідає Стратегії розвитку Миргородського субрегіону до 2028 року.

Мета Маркетингової стратегію Миргородської міської територіальної громади – створити цілісний унікальний імідж громади на внутрішньому та міжнародному ринках через формування та комплексне просування бренду міста та громади в цілому, для створення нових інвестиційних проектів, розвитку туристичної галузі, забезпечення стабільного наповнення місцевого бюджету.

З повною версією Маркетингової стратегію Миргородської міської територіальної громади ви можете ознайомитися за посиланням.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 12 квітня 2024 року

     
     
Скликається виконком

24 квітня 2024 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради.

     
     
Санаторно-курортне оздоровлення пільгових категорій громадян у 2024 році

У Миргородській міській територіальній громаді з 2022 року запроваджені заходи по санаторно-курортному оздоровленню Захисників/Захисниць України та членів їх сімей в санаторіях ПрАТ «Миргородкурорт».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]