Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Стратегія розвитку ММТГ до 2030 року
2024-01-31

Проєкт Стратегії розвитку Миргородської  міської територіальної громади до 2030 року розроблений  за ініціативи міської ради та за підтримки проєкту «Підтримка стратегічного планування розвитку територіальних громад Рівненської, Житомирської та Полтавської областей» у межах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» 

Збалансований розвиток будь-якої громади починається з визначення напрямків  розвитку, пріоритетів та першочергових дій, які  протягом наступних років дозволять громаді стати сталою, економічно розвиненою та самодостатньою,  пошуку можливостей для ефективного використання  внутрішнього потенціалу – як з точки зору зовнішніх інвесторів, так і людського фактору – особливо щодо використання її логістичних та туристичних переваг.

Головна мета Стратегічного плану – формування бачення сталого місцевого розвитку громади шляхом підвищення конкурентоспроможності економіки, інвестиційної привабливості, ефективного використання ресурсів, узгодження інтересів влади, громади та бізнесу, створення робочих місць для  створення позитивних  змін якості життя мешканців  та гостей Миргородської  міської територіальної громади.

Стратегія  розвитку  громади -  концептуальний  документ із зазначенням пріоритетів та точок росту громади,   є основою для більш детальних планів і проєктів, передбачає залучення і співпрацю представників органів місцевого самоврядування, місцевого бізнесу та громадян. Стратегія – це «живий» документ, який буде розвиватися, змінюватися та адаптуватися, беручи до уваги нові обставини та враховуючи нові виклики.

Текст  проєкту Стратегії містить найважливіші висновки з діагностики місцевого розвитку, SWOT-аналізу,  аналіз показників впливу і результатів впровадження Стратегії, зв’язок між Стратегією розвитку громади та стратегічними документами Полтавської області та державною стратегією, можливі джерела фінансування завдань, систему впровадження і моніторингу реалізації Стратегії.

 Стратегія  розвитку, яка сформулювала основні проблеми громади  та визначила основні шляхи їх вирішення, для практичного впровадження потребує Плану реалізації Стратегії – документу, де представлений каталог конкретних програми й проєктів, що фактично  передбачає наступні кроки,  щодо перетворення   поставлених  стратегічних цілей  в детальну роботу  – з визначеними засобами   реалізації, відповідальністю та  часовими рамками впровадження.

Стратегічна  екологічна  оцінка  (СЕО)  –  це  інструмент  реалізації  екологічної  політики,  який  базується  на  простому  принципі:  легше  запобігти  негативним  для  довкілля  наслідкам  діяльності  на  стадії  планування,  ніж  виявляти  й  виправляти  їх  на  стадії впровадження стратегічної ініціативи.  Звіт  про СЕО  охоплює  аналіз  ймовірного  впливу  на  стан  довкілля,  умови  життєдіяльності  та  здоров’я  населення  Миргородської  міської  територіальної  громади  за  умови  реалізації  Стратегії розвитку.

 

Документи:

1. Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку

2. План реалізації Стратегії розвитку Миргородської МТГ

3. Стратегія розвитку Миргородської МТГ до 2030 року

4. Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування «Стратегія розвитку Миргородської міської територіальної громади до 2030 р.».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань соціальної політики

4 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства і дитинства, оборони, цивільного захисту, правопорядку та протидії корупції

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 березня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках  на  1 березня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]