Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання Робочої групи для супроводу проєктів у рамках НКПВУ
2020-02-27

27 лютого відбулася зустріч членів Робочої групи з виконавцями робіт по об'єкту «Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області». Під час спілкування було обговорено план робіт по вказаному об'єкту з представниками Товариства з обмеженою відповідальністю "Міське будівництво" та планів робіт з представниками технічного та авторського наглядів по об'єкту. Найближчим часом має вирішитися питання про банківську гарантію. Також члени робочої групи оглянули об'єкт реконструкції та на місці  обговорили поточні питання.

Нагадуємо, що «Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області» - перший проєкт, який буде фінансуватися у рамках  Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Ця будівля не є пам'яткою культурної спадщини, але відповідно до матеріалів Історико-архітектурного опорного плану міста Миргород вона знаходиться в комплексній охоронній зоні історичного району Ведмедівка. Будівля має цінність з історичного, архітектурного та естетичного поглядів, тож під час виконання робіт буде збережено її основні архітектурні елементи. Також проєктом реконструкції будівлі передбачено впровадження енергоефективних заходів та енергозберігаючих технологій.

Тривалість будівництва за експертним звітом становить 12 місяців. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 26283,470 тис.грн., з них 21902,892 тис. грн. надійдуть від НКПВУ, а решта буде сплачена з міського бюджету.

Після реконструкції на базі цієї будівлі буде функціонувати школа мистецтв. Планується об'єднати в одному місці заклади позашкільної освіти, а саме Миргородської дитячої музичної школи ім. А.П.Коломійця та розміщення нових гуртків від Центру естетичного виховання, що також чекає на реконструкцію за програмою НКПВУ. Позашкільною роботою планується охопити близько 800 дітей. До навчально-виховного процесу матимуть доступ  внутрішньо-переміщені особи. До тематичних заходів, що проводитимуться у реконструйованій будівлі, матиме доступ усе населення субрегіону. 

Фотозвіт події

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 27 травня 2024 року

     
     
Фінансова допомога на розвиток с/г виробництва

Жителі Миргородської громади, які виробляють  сільгосппродукцію, можуть отримати допомогу на розвиток виробництва

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 27 травня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]