Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Інвестиції в історичні будівлі
2021-02-23

Центр естетичного виховання та стара будівля ЗОШ № 1 - це два об'єкти, на яких  проводиться їх повна реконструкція в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Сьогодні про ці об'єкти на зустрічі з міським головою Сергієм Соломахою  говорили Ігор Кістеньов-Кавказький - керівник проєкту технічної підтримки НКПВУ (ПРООН), Дмитро Орлов - спеціаліст із закупівель та фінансів технічної підтримки НКПВУ (ПРООН), Маркіян Желяк - спеціаліст із залучення громад технічної підтримки НКПВУ (ПРООН), Володимир Миронов - спеціаліст з інженерних питань проєкту технічної підтримки НКПВУ (ПРООН), Олександр Радіонов - ключовий експерт із закупівель і фінансів проєкту НКПВУ (ПРООН), перший заступник міського голови Олександр Острянин, заступник міського голови Сергій Швайка.

            Під час візиту обговорили процес виконання робіт по старій будівлі ЗОШ № 1 та початок робіт по ЦЕВ. Ігор Кістеньов-Кавказький повідомив, що 1-ша фаза проєктів в рамках НКПВУ буде завершена до 30 жовтня 2021 року. Експерти проєкту зауважили, що європейські кошти на реконструкцію обох об'єктів будуть виділені в повному обсязі.

            Експерти повідомили, що в рамках НКПВУ запланована 2-га фаза проєкту. На цю фазу можна буде подати комплексні проєкти з реконструкції, нового будівництва, розвитку інфраструктури громади тощо. Головним показником таких проєктів є комплексність, підтримка та охоплення людей, які залишили свої домівки, рятуючись від небезпеки, і залишились на території рідної країни – внутрішньо переміщені особи. 

     Після зустрічі з міським головою експерти ПРООН спільно з керівництвом Миргородської міської територіальної громади відвідали будівлі Центру естетичного виховання та майбутню школу мистецтв. На об'єкті ЦЕВ розпочато будівельні роботи, а по старій будівлі ЗОШ № 1 роботи продовжуються. Керівництво міста запевнило експертів, що роботи по обох об'єктах будуть завершені вчасно та буде організоване їх урочисте відкриття, яке варто провести до Дня міста.

            Представники ПРООН відзначили, що задоволені у співпраці з Миргородом. Адже місто вчасно виконує свої зобов'язання, займає першість серед інших міст перед ПРООН у виконанні проєктів, вчасно звітується перед Міністерством розвитку громад та територій. І запевнили, що в разі відбору Миргородської міської територіальної громади до 2 фази проєкту в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, співпраця буде приємною та плідною.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  6 грудня 2023 року

     
     
Скликається виконком

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 20 грудня 2023 року о 9.00

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]