Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Оголошення про фінансовий аудит
2020-02-19

Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій:  послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту "Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області"

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради (Замовник), з метою реалізації проєкту «Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області» у рамках «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», що реалізується на підставі Фінансової угоди між Україною та Європейським Інвестиційним Банком, оголошує конкурс з вибору Надавача послуги із проведення аудиторської перевірки щодо фінансової діяльності проєкту «Реконструкція старої будівлі школи №1 під школу мистецтв по вул. Гоголя,173/2 в м. Миргород Полтавської області».

Для підготовки Цінової пропозицій зацікавленим учасникам в конкурсі, Замовник надає наступну інформацію:

  1. Угода про передачу коштів позики №13010-05/136 від 11 вересня 2019 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Миргородською міською радою Полтавської області та відділом капітального будівництва Миргородської міської ради.
  2. Період, який охоплює перевірка – 11 вересня 2019 року по 31 березня 2021 року, в міру складання, проте в будь-якому разі не пізніше шести місяців після закінчення поточного фінансового року. Після завершення проєкту скласти та подати в місячний строк Мінрегіону інформацію, необхідну для підготовки остаточного звіту про виконання проєкту.
  3. Мета аудиту - перевірка фінансової інформації щодо цільового використання Замовником грошових коштів відповідно до укладеної угоди про передачу коштів позики №13010-05/136 від 11 вересня 2019 року.
  4. Масштаб роботи - робота буде здійснюватися шляхом застосування процедур отримання достатніх аудиторських свідчень за міжнародними стандартами аудиту в повному обсязі, необхідному для формування аудиторського звіту. Надана Замовником інформація, а також отримані в ході роботи дані будуть тестуватися на наявність та одночасно на відсутність суттєвих (матеріальних) розбіжностей (невідповідностей) між економіко-правовою сутністю господарських фактів, даними бухгалтерського обліку та первинними документами.
  5. Результат робіт -  інформація у формі Аудиторського звіту про фактичні результати виконання погоджених процедур. Аудиторський звіт повинен містити дані про наявність (або відсутність) у фінансовій інформації Замовника суттєвих невідповідностей. Відповідати вимогам Європейського Інвестиційного Банку та бути прийнятним для Мінфіну і Мінрегіону.

Перелік необхідних документів, які повинен подати учасник:

  1. Цінова пропозиція;
  2. Належно завірену копію Свідоцтва аудитора.

 

       Критерієм відбору визначено найбільш економічно вигідну пропозицію.

*досвід проведення аудитів по міжнародним Проєктам буде перевагою.

Зацікавленим учасникам необхідно надати свої пропозиції електронною поштою Замовнику. Електронні адреси для подачі Цінових пропозицій:  [email protected] та [email protected].

Кінцевий строк подачі Цінових пропозицій: 26 лютого 2020 року до 12:00 за київським часом.

Очікувана дата оголошення переможця конкурсу: до 28 лютого 2020 року. Всі учасники конкурсу отримають відповідь про статус відбору переможця.

    Телефон для довідок (05355) 5-33-21 з пн.- чт. з 8:00 до 17:00, пт з 8.00 до 15.45.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  6 грудня 2023 року

     
     
Скликається виконком

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 20 грудня 2023 року о 9.00

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]