Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді відкрили школу мистецтв
2022-12-22

Діти Миргородської громади, які прагнуть і хочуть розвиватися, отримали сучасний громадський простір та безбар’єрне середовище. Майже тисяча дітей  зможуть навчатися вокалу, танцям, театральному та іншим видам мистецтва у реконструйованій будівлі колишньої школи №1, де тепер і буде школа мистецтв. Приміщення столітньої історичної будівлі вдалося відновити у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ). 21 грудня делегація ПРООН в Україні, група технічної підтримки ПРООН, представники Полтавської ОВА, обласної ради  та Миргородського району  разом із керівництвом Миргородської громади відкрили школу мистецтв.

Цей проєкт реалізовано на умовах співфінансування Європейського інвестиційного банку, обласного та міського бюджетів.  Його реалізація дасть можливість охопити ще більшу кількість дітей позашкільною роботою, у тому числі дітей з внутрішньо переміщених осіб, забезпечити належні умови для перебування вихованців та проведення постійно діючих гуртків, тематичних заходів-семінарів, зустрічей з видатними особистостями як для дітей, так і для дорослих. Це - культурний розвиток всієї громади.

«Сьогодні у нас знаменний день для міста та громади, тому що ми здали один об’єкт, який буде слугувати для дітей та їх творчого розвитку. Там буде і музична школа, і Центр естетичного виховання, це колишнє приміщення першої школи. У нас сьогодні багато гостей, які подивилися на результати спільної роботи, тому що всі вони вклали певну долю в реалізацію цього проєкту. Це і фінансова, і організаційна допомога,  і інші питання, які вирішувались протягом останніх років, коли реалізували цей проєкт», - сказав  міський голова Сергій Соломаха.

Заступник начальника Полтавської ОВА Максим Калінін зазначив, що громада міста Миргород є лідером на території нашої області щодо залучення коштів міжнародної технічної допомоги. Завжди готова до впровадження нових проєктів і нових викликів. Що стосується об’єкту, який сьогодні відкрили, він наглядно показує, як в синергії працює обласна та місцева влада. 32,3 млн. гривень – загальна ціна. Кошти надзвичайної кредитної програми -  18,8 млн.грн., обласний бюджет – 7,6 млн.грн., міський бюджет – 5,9 млн.грн.

Важливо, що в проєкті зберігається енергоефективність, тому що в такі важкі часи енергетична сфера важлива для України. Крім того, враховані потреби людей з інвалідністю. На цьому зауважив заступник Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс. «Я надзвичайно радий бути сьогодні у Миргороді і долучитися до такого культурного заходу, побачити ближче цю культуру, адже дійсно ми бачимо, що потрібно далі інвестувати, бо це культура України, це майбутнє України, і це дійсно допомагає людям триматися сьогодні», –  сказав пан Політіс.

Відтепер у новому приміщенні будуть працювати гуртки Центру естетичного виховання та Миргородської мистецької школи імені А. Коломійця, вихованці яких зустріли гостей творчими номерами. Директори закладів Анжеліка Хоменко та Людмила Оксьоненко подякували усім, хто доклав зусиль у реалізації проєкту та запевнили, що тепер діти мають можливість проявляти свої таланти та розвиватися у комфортних умовах.

Головна спеціалістка відділу східних регіонів Департаменту впровадження пріоритетних проєктів регіонального розвитку Олена Братиця зауважила, що кожен проєкт є важливим, а завершення його реалізації і введення в експлуатацію  – це результат спільної великої роботи. Враження від реконструкції   - відчувається рука господаря. 

Продовженням дієвої співпраці з міжнародними партнерами є і реконструкція  Центру естетичного виховання.  Це ще один об'єкт, який також відновлюється за програмою НКПВУ. Ремонтні роботи там вже на фінальному етапі. 

 

 Відеорепортаж 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]