Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Інспектування робіт на будівельних майданчиках міста
2020-09-09

Хід робіт на будівельних майданчиках Миргорода оглянув міський голова Сергій Соломаха. Разом із робочою групою очільник міста побував на об'єктах, де виконується низка робіт за різними проєктами та програмами.

У рамках Надзвичайної кредитної програми відновлення України  триває реконструкція старої будівлі ЗОШ №1. Нині виконано заміну вікон, продовжується облаштування покрівлі. Проєктом реконструкції будівлі передбачено впровадження енергоефективних заходів та енергозберігаючих технологій.

Триває і будівництво велосипедних доріжок. Дві бригади Миргородського агрошляхбуду працюють уздовж вулиці Гоголя.  Роботи ведуться активними темпами. Це пов'язано з необхідністю освоєння в нинішньому році коштів із Державного фонду регіонального розвитку. У поточному році передбачено облаштування велодоріжки по парній стороні вулиці Гоголя від центрального мосту та по непарній стороні від вулиці Козацької до вулиці Київської. Наступним кроком має стати розробка проєктної документації на центральну частину міста від мосту до шляхопроводу.

 

Нагадаємо, проєкт будівництва велодоріжок став переможцем  конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів, що будуть реалізуватися у 2020 році за кошти державного фонду регіонального розвитку. Фінансова участь міста у проєкті  складає 20%.

Також продовжується реалізація двох проєктів на головній спортивній базі міста. На стадіоні "Старт" передбачено відновлення південної трибуни та будівництво футбольного поля зі штучним покриттям. Обговорюючи стан та терміни виконання запланованих робіт на цьому об'єкті, було акцентовано увагу на деяких питаннях, пов'язаних із благоустроєм території стадіону.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  4 грудня 2023 року

     
     
Оголошення

Про припинення діяльності спостережної комісії

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]