Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Щорічна конференція за програмою НКПВУ
2020-01-31

Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у  Щорічній конференції Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, що фінансується Європейським інвестиційним банком, Представництвом Європейського Союзу в Україні,  реалізація якої відбувається за підтримки Програми розвитку ООН. Нагадаємо, що за підтримки цієї державної програми у Миргороді буде реконструйовано дві історичні будівлі: Центр естетичного виховання та стара будівля першої школи. Загальна вартість заходів проєкту – 55,2 млн.грн, з них кошти Європейського інвестиційного банку – 41,3 млн.грн. 

Сергій Соломаха поділився досвідом впровадження проєкту Європейського інвестиційного банку "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України". Розповів про труднощі та проблеми, позитивний  досвід роботи в рамках  Програми. Нині  по реконструкції школи обрано виконавця будівельних робіт, отримано погодження Європейського інвестиційного банку, а отже скоро можна розпочинати роботи.

До слова, проєктні переможні заявки підготував відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменедженту. Злагоджена робота цього відділу та дотичних служб до реалізації  Проєкту дає швидкі результати.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]