Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У Миргороді реконструюють культурні осередки
2021-04-23

У Миргороді триває реконструкція культурних об'єктів: Центру естетичного виховання та колишнього приміщення школи №1. Обидва проєкти реалізуються в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України  у співпраці з міською владою. У закладах уже тривають демонтажні роботи. На цей рік запланована повна реконструкція будівель, покрівлі, заміна вікон і дверей, утеплення фасадів, проведення внутрішніх оздоблювальних робіт.

Обидва приміщення старі, 1900 та 1910 років забудови. Але дуже добротні та красиві: з великими залами, високими стелями, гарними фасадами. Тож важливо всю цю велич зберегти, а середину наповнити змістом і сучасними умовами. Про це йшлося під час візиту на ці об'єкти першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна. Разом із виконуючим обов'язки  Миргородського міського голови Олександром Острянином, головою Миргородської РДА Віктором Іваненком, начальником відділу капітального будівництва міської ради Максимом Богаєнком вони побували на об'єктах реконструкції  об'єктів та обговорили хід будівельних робіт, а також додаткове залучення коштів на ці проєкти за програмою "Велике будівництво".

Як зазначив Олександр Острянин, по завершенню реконструкції планується об'єднати в одному місці заклади позашкільної освіти, а саме Миргородської дитячої музичної школи ім. А.П.Коломійця та розміщення нових гуртків від Центру естетичного виховання. В оновленому ЦЕВі діти Миргородської громади зможуть відвідувати більше 20 гуртків. А на базі іншої будівлі буде повноцінно функціонувати школа мистецтв. Тому питання залучення додаткових коштів для  розбудови Миргородської громади, досить важливе і актуальне. Миргород має суттєвий досвід у залученні інвестицій і робота в цьому напрямку не припиняється. 

Виконання проєктів дасть можливість охопити ще більшу кількість дітей позашкільною роботою, у тому числі дітей з внутрішньо-переміщених осіб, забезпечити належні умови для перебування вихованців та проведення постійно діючих гуртків, тематичних заходів-семінарів, зустрічей з видатними особистостями як для дітей, так і для дорослих. Це - культурний розвиток всієї громади.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]