Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Робоча нарада з питань реалізації проєктів
2021-07-20

Під головуванням першого заступника міського голови Олександра Острянина відбулася робоча зустріч з представниками підрядних організацій, які виконують будівельні роботи на різних об'єктах містах, що реконструюються у співпраці з міжнародними проєктами: реконструкція Центру естетичного виховання та колишнього приміщення школи №1, що реалізуються в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України;  реконструкція котельні по вулиці Прорізній за проектом Європейського Союзу MO.GE.DI.CO. "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород".

Під час зустрічі присутні обговорили проблемні моменти, що виникають в ході реалізації проєктів. Розглянули можливі варіанти усунення перешкод, аби вчасно завершити заплановані роботи та здати об'єкти в експлуатацію.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]