Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Міжнародна співпраця: результат та перспектива
2021-12-16

З моніторинговою місією Миргород відвідали представники Європейського Союзу, Європейського інвестиційного банку та ПРООН. Під час зустрічі з керівництвом Миргородської громади обговорили хід реалізації проєктів, які втілюють у співпраці з міжнародними партнерами. Побували на об'єктах будівництва, оглянули виконані роботи, уточнили терміни їх завершення та обговорили подальшу співпрацю громади з міжнародними організаціями.

Презентуючи проєкти, міський голова Сергій Соломаха подякував міжнародним організаціям за фінансову, технічну та консультаційну підтримку і наголосив, що  проєкти, які реалізують в громаді, направленні насамперед на задоволення освітніх, культурних та інших потреб миргородців, а також  внутрішньо переміщених осіб. Нині, зокрема, у межах Надзвичайної кредитної програми відновлення України в Миргороді реконструюють стару будівлю школи №1 під школу мистецтв  та  відновлюють Центр естетичного виховання. Виконання цих проєктів дасть можливість охопити ще більшу кількість дітей позашкільною роботою, у тому числі дітей з внутрішньо переміщених осіб, забезпечити належні умови для перебування вихованців та проведення постійно діючих гуртків, тематичних заходів - семінарів, зустрічей з видатними особистостями як для дітей, так і для дорослих. А ще проєктами реконструкції враховано відновлення історичних будівель із збереженням основних архітектурних елементів.

Наразі на об'єктах завершили всі зовнішні роботи. Облаштували мережі водопостачання та каналізації, вентиляцію. Тривають внутрішньо-оздоблювальні роботи. У травні 2022 року планують урочисто відкрити об'єкти.

Оглянувши обидва об’єкти та поспілкувавшись із підрядниками, старший експерт сектору регіонального розвитку Європейського Інвестиційного Банку в Україні Рой Дрейкотт відзначив високий результат проєктної діяльності нашої громади.

Також в рамках зустрічі було обговорено подальшу співпрацю  громади з міжнародними партнерами у наступні роки.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Сплачуємо борги до бюджету громади

Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]