Военкомат
Demo Ukraina DH
2016-03-15

НЕФКО - міжнародна фінансова організація, заснована п'ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією, Швецією. НЕФКО фінансує інвестиції і проекти, в першу чергу в Росії, Україні, Естонії, Латвії, Литви та Білорусі, з тим щоб стимулювати позитивні екологічні наслідки, що представляють інтерес для Північного регіону.

Проект DemoUkrainaDH є механізмом фінансування і встановлюється Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO і Шведським агентством з міжнародного розвитку Sida у співпраці з Міністерством будівництва та житлово-комунального господарства України.

Мета програми Demo Ukraina DH - продемонструвати українським містам нові технології та сучасні високотехнологічні рішення, які можна застосувати в системах централізованого опалення відповідно до новітньої практики підготовки проектів, проектування, закупівель, виконання проектів та контролю результатів для впровадження більш енергоефективних та сталих послуг з опалення.

Місто Миргород виявило зацікавленість в участі програми DemoUkrainaDH в 2014 році. Обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Миргородтеплоенерго» визначено одним з десяти підприємств комунальної теплоенергетики України, які включені до фінансової Програми DemoUkrainaDH.

Загальна вартість Проекту Модернізація теплового району "Авіамістечко" в м. Миргород Полтавської області", в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО: 882 тис. євро., що включає кредит НЕФКО –448 тис. євро під муніципальні гарантії (50,7 % вартості Проекту), грант НЕФКО – 300 тис. євро (34 % вартості Проекту) і фінансування з міського бюджету – 134 тис. євро (15,3 % вартості Проекту)."

Проект має високий потенціал, оскільки це окрема мережа прийнятного розміру для повної модернізації, починаючи із джерела генерації теплової енергії і охоплюючи всіх підключених споживачів (17 ІТП), в тому числі керована попитом оновлена трубопровідна опалювальна мережа.

1. Проект включає встановлення одного конденсаційного котлу потужністю 3 МВТ з усім необхідним допоміжним обладнанням (система водопідготовки, система управління, тощо) та частотним регулюванням мережевих насосів для повного перетворення у систему керовану попитом. Котел потужністю 3 МВт покриватиме 99% річної потреби модернізованої мережі у тепловій енергії. Три з наявних котлів встановлені у котельні в 2001 році. При існуючих умовах їх пропонується використовувати після модернізації у якості резервних (3x1,25 МВт).

2. 6 з 17 встановлених ІТП будуть працювати на опалення та гаряче водопостачання, що дозволить значно економити теплову енергію завдяки уникненню втрат тепла в мережі. ІТП працюватимуть в режимі пріоритетної подачі гарячої води, тобто в години підвищеного споживання гарячої води опалення тимчасово буде зменшуватися, що зменшить пікове навантаження. З боку споживання економія, пов’язана із впровадженням ІТП, поділяється на дві частини. Одна частина економії це уникнення перетопів, друга частина – це вимірювання теплової енергії та виставлення рахунків на основі фактично спожитих обсягів тепла, що робить споживачів більш поінформованими про витрати на тепло та заохочує вживати заходів з енергозбереження. 11 ІТП будуть тільки на опалення і безпосереднє зменшення споживання теплової енергії оцінюється на рівні 5% (тобто, це економія завдяки уникненню перетопів).

3. Мережі опалення в мікрорайоні підключеному до котельні на Багачанській 104A в дуже поганому стані. В результаті цього відбуваються втрати води та тепла. Система опалення буде перетворена на систему дійсно керовану попитом з чітким розділенням контуру опалення та внутрішньо-будинкової розподільчої системи. Впровадження менших діаметрів труб і нового температурного режиму у подаючому та зворотному трубопроводах є найбільш ефективним у поєднанні із впровадження ІТП.

Програма "Модернізація теплового району "Авіамістечко" в м. Миргород Полтавської області", в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО

 

Демо-проекти на карті України

 

 


 

Основні події проекту:

 

2018 рік

16 січня

Триває підготовка модернізації теплового району "Авіамістечко"

23 січня

Зустріч із жителями мікрорайону "Промисловий"

30 січня

Підготовка до реалізації проекту в "Авіамістечку"

2017 рік

04 січня

Збори у мікрорайоні "Промисловий"

27 лютого

Акценти пленарного засідання

17 березня

Запрошення до тендеру

21 березня

Передтендерна зустріч

28 березня

Черговий етап впровадження в Миргороді проекту Demo

12 квітня

Проведено тендер

18 квітня

Запрошення до тендеру: реконструкція котельні в Миргороді

27 квітня

Передтендерна зустріч

30 травня

Проведено тендер

11 липня

Обговорили хід реалізації проекту DemoUkrainaDH

14 липня

Працювали профільні комісії

19 липня

У мікрорайоні "Авіамістечко" модернізують котельню

22 вересня

Триває робота над проектом DemoUkrainaDH

25 жовтня

«Миргородтеплоенерго» продовжує діяльність з впровадження ІТП

01 листопада

Обговорили технічні питання проекту "Модернізація теплового району "Авіамістечко"

 

2016 рік

20 грудня

У Миргороді реалізують черговий інвестиційний проект за Програмою DemoUkrainaDH

11 листопада

Із засідання 17-ої сесії міської ради

02 березня

DemoUkrainaDH поліпшить теплопостачання в Миргороді

ОГОЛОШЕННЯ
     
Де в Миргороді відключатимуть світло?

Планові відключення електропостачання  23-27 квітня 2018 року 

     
     
21 квітня оголошено Днем благоустрою території міста Миргорода

Відповідне розпорядження № 54-в підписав міський голова Сергій Соломаха

     
     
Увага!

Оголошено конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Миргородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net