Миргород фестивальний Военкомат
Demo Ukraina DH
2016-03-15

НЕФКО - міжнародна фінансова організація, заснована п'ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією, Швецією. НЕФКО фінансує інвестиції і проекти, в першу чергу в Росії, Україні, Естонії, Латвії, Литви та Білорусі, з тим щоб стимулювати позитивні екологічні наслідки, що представляють інтерес для Північного регіону.

Проект DemoUkrainaDH є механізмом фінансування і встановлюється Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO і Шведським агентством з міжнародного розвитку Sida у співпраці з Міністерством будівництва та житлово-комунального господарства України.

Мета програми Demo Ukraina DH - продемонструвати українським містам нові технології та сучасні високотехнологічні рішення, які можна застосувати в системах централізованого опалення відповідно до новітньої практики підготовки проектів, проектування, закупівель, виконання проектів та контролю результатів для впровадження більш енергоефективних та сталих послуг з опалення.

Місто Миргород виявило зацікавленість в участі програми DemoUkrainaDH в 2014 році. Обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Миргородтеплоенерго» визначено одним з десяти підприємств комунальної теплоенергетики України, які включені до фінансової Програми DemoUkrainaDH.

Загальна вартість Проекту Модернізація теплового району "Авіамістечко" в м. Миргород Полтавської області", в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО: 882 тис. євро., що включає кредит НЕФКО –448 тис. євро під муніципальні гарантії (50,7 % вартості Проекту), грант НЕФКО – 300 тис. євро (34 % вартості Проекту) і фінансування з міського бюджету – 134 тис. євро (15,3 % вартості Проекту)."

Проект має високий потенціал, оскільки це окрема мережа прийнятного розміру для повної модернізації, починаючи із джерела генерації теплової енергії і охоплюючи всіх підключених споживачів (17 ІТП), в тому числі керована попитом оновлена трубопровідна опалювальна мережа.

1. Проект включає встановлення одного конденсаційного котлу потужністю 3 МВТ з усім необхідним допоміжним обладнанням (система водопідготовки, система управління, тощо) та частотним регулюванням мережевих насосів для повного перетворення у систему керовану попитом. Котел потужністю 3 МВт покриватиме 99% річної потреби модернізованої мережі у тепловій енергії. Три з наявних котлів встановлені у котельні в 2001 році. При існуючих умовах їх пропонується використовувати після модернізації у якості резервних (3x1,25 МВт).

2. 6 з 17 встановлених ІТП будуть працювати на опалення та гаряче водопостачання, що дозволить значно економити теплову енергію завдяки уникненню втрат тепла в мережі. ІТП працюватимуть в режимі пріоритетної подачі гарячої води, тобто в години підвищеного споживання гарячої води опалення тимчасово буде зменшуватися, що зменшить пікове навантаження. З боку споживання економія, пов’язана із впровадженням ІТП, поділяється на дві частини. Одна частина економії це уникнення перетопів, друга частина – це вимірювання теплової енергії та виставлення рахунків на основі фактично спожитих обсягів тепла, що робить споживачів більш поінформованими про витрати на тепло та заохочує вживати заходів з енергозбереження. 11 ІТП будуть тільки на опалення і безпосереднє зменшення споживання теплової енергії оцінюється на рівні 5% (тобто, це економія завдяки уникненню перетопів).

3. Мережі опалення в мікрорайоні підключеному до котельні на Багачанській 104A в дуже поганому стані. В результаті цього відбуваються втрати води та тепла. Система опалення буде перетворена на систему дійсно керовану попитом з чітким розділенням контуру опалення та внутрішньо-будинкової розподільчої системи. Впровадження менших діаметрів труб і нового температурного режиму у подаючому та зворотному трубопроводах є найбільш ефективним у поєднанні із впровадження ІТП.

Програма "Модернізація теплового району "Авіамістечко" в м. Миргород Полтавської області", в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО

 

Демо-проекти на карті України

 

 


 

Основні події проекту:

 

2017 рік

04 січня

Збори у мікрорайоні "Промисловий"

27 лютого

Акценти пленарного засідання

17 березня

Запрошення до тендеру

21 березня

Передтендерна зустріч

28 березня

Черговий етап впровадження в Миргороді проекту Demo

12 квітня

Проведено тендер

18 квітня

Запрошення до тендеру: реконструкція котельні в Миргороді

27 квітня

Передтендерна зустріч

30 травня

Проведено тендер

 

2016 рік

20 грудня

У Миргороді реалізують черговий інвестиційний проект за Програмою DemoUkrainaDH

11 листопада

Із засідання 17-ої сесії міської ради

02 березня

DemoUkrainaDH поліпшить теплопостачання в Миргороді

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага!

Графік проведення випускного вечора та вручення атестатів у загальноосвітніх навчальних закладах міста:

     
     
Результати конкурсного відбору виконавців будівельних робіт

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору  виконавців будівельних робіт  на об’єктах комунальної власності міста, який відбувся 21 червня  2017 року,  визначені  виконавці будівельних робіт  по наступних об’єктах :

     
     
Увага! Змагання!

24 червня, вперше в Миргороді, відбудуться змагання по баскетболу 3х3 на центральній площі міста.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net