Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Моніторинг робіт на будівельних майданчиках
2018-08-29

Хід реалізації Проекту "Модернізація теплового району "Авіамістечко" за програмою DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО оглянули представники міської та обласної влади. 29 серпня заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло та начальник управління ЖКГ Полтавської ОДА Едуард Рева у супроводі міського голови Сергія Соломахи, першого заступника Сергія Швайки, начальника ВЖКГ Михайла Коркішка та керівників профільних відділів побували на відповідному об'єкті.

У "Авіамістечку" модернізують систему централізованого теплопостачання. Міжнародний проект передбачає заміну застарілих газових котлів, реконструкцію приміщення котельні, заміну теплотрас та встановлення індивідуальних теплових пунктів у 17 житлових будинках. Усі види робіт планують завершити до початку опалювального сезону. Залишилося  не багато часу. Але підрядники  вкладаються у графіки виконання робіт, - переконалися посадовці.

Учасники зустрічі відмітили, що у Миргороді міжнародні проекти працюють уже на чотирьох котельнях. Окрім співпраці з НЕФКО місто має завершений проект з модернізації котельні із встановленням котлів на біопаливі по провулку Спартаківському за проектом USAID "Місцеві альтернативні джерела енергії: м.Миргород". У проекті Європейського Союзу MO.GE.DI.CO, що реалізується з 2018 року, задіяні одразу дві котельні: по вулиці  Прорізній, 4-А та по вулиці Гоголя, 34-А.

За словами Олега Пругла, Миргород демонструє  прогресивні ідеї і сміливо їх втілює. Міжнародний проект "Модернізація теплового району "Авіамістечко" за програмою DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО є гарним прикладом співпраці різних гілок влади та інвесторів, які обрали Миргород, як надійного партнера.

Також представники влади відвідали котельню, яка працює на біопаливі, побували у приміщеннях, де завершуються ремонти під нове приміщення Центру надання адміністративних послуг та амбулаторію сімейної медицини.

Довідково: Проект MO.GE.DI.CO реалізується в рамках другої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів - Демонстраційні Проекти 2". Термін виконання - 2018-2021 роки. Вартість проекту - 1 019,5 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу - 762,8 тис. євро, кошти міського бюджету - 256,7 тис. євро. Цілями Проекту є зниження викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочку № 10.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
“Гаряча” телефонна лінія

2  жовтня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

     
     
Графік проведення "гарячих" телефонних ліній на жовтень 2023 року

Графік проведення "гарячих" телефонних ліній за участю міського голови, першого заступника міського голови, секретаря міської ради, заступника міського голови та керуючої справами виконавчого комітету на жовтень 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net