Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Працювали профільні комісії
2017-07-13

У рамках підготовки позачергової сесії, що відбудеться 14 липня, працювали профільні депутатські комісії. На бюджетній комісії було розглянуто питання і підтримано рішення про зміни до показників міського бюджету на 2017 рік. За поясненням начальника фінансового управління Сергія Скляра, проводиться перерозподіл видатків бюджету розвитку.

Зокрема, зменшується субвенція обласному бюджету для фінансування обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства “Миргородтеплоенерго” на реалізацію проекту “Модернізація теплового району “Авіамістечко” в Миргороді”, в рамках програми DemoUkrainaDH у співпраці з НЕФКО в обсязі 1 850 000 грн. Реалізація цього проекту відтерміновується, то ж ці кошти використають на завершення реконструкції мосту. Таке рішення пропонують ухвалити в зв'язку з тим, що з державного фонду регіонального розвитку гроші на реконструкцію мосту ще не надійшли. То ж для завершення будівництва цього стратегічного об'єкту доцільно використати ці кошти.

Продовжили обговорювати цю фінансову тему на комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики, оскільки воно стосувалося дофінансування міської програми благоустрою в частині виділення коштів на будівництво мосту. Про хід будівництва, проблеми та завершення будівельних робіт на мосту доповідав підрядчик, якого депутати викликали на засідання. Директор ТОВ "Стар груп ЛТД" Михайло Квасов запевнив, що до першого жовтня міст буде здано в експлуатацію.  Також на засіданні цієї комісії, за участі міського голови  Сергія Соломахи, було обговорено шляхи вирішення питання мешканців гуртожитку по вул. Ігнатенка, 6.

Далі працювала комісія з питань промисловості, приватизації та земельних ресурсів. Депутати обговорили та погодили рішення для подальшого затвердження на сесії  питань щодо надання ТБ "Кіровоградська аграрна біржа" дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою послідуючого включення її до Переліку земельних ділянок, продаж та набуття права оренди яких здійснюється в 2017 році шляхом проведення земельних торгів.

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 24 липня 2024 року

     
     
Увага! Додано нові напрямки грантової підтримки

Представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні продовжує реалізацію «Програми екстреної підтримки засобів до існування».

     
     
Змінено час засідання виконавчого комітету!

Чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 24 липня 2024 року о 8:30.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]