Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
GIZ EU4Business
2021-07-08

 

 

Проєкт Миргорода та Новоград-Волинського на підтримку МСП

 

Проєкт „EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП” націлений безпосередньо на стимулювання сталості й відновлення української системи підтримки МСП у містах та місцевих громадах під час пандемії COVID-19. Для участі у Проєкті за допомогою конкурсу грантів для системної підтримки малих і середніх підприємств під час пандемії COVID-19 було відібрано українських 12 громад.

Проєкт Миргорода та Новоград-Волинського "Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії" дістав перемогу у конкурсі та отримав фінансування. Партнерами проєкту стали: Миргородська міська рада, Новоград-Волинська міська рада, ГО "Зміни можливі" (Миргород), ГО "Звягельчани" (Новогорад-Волинський), Регіональний Фонд підтримки підприємництва по Полтавській області.

 

Заплановані заходи в рамках проєкту:

  • Навчальні поїздки представників малого та середнього бізнесу між громадами-партнерами, обмін досвідом
  • розробка покращень програм підтримки малого і середнього підприємництва під час пандемії
  • “Ранкова кава” - зустріч підприємців із представниками муніципалітетів та між собою
  • впровадження двох навчальних циклів для МСП для підприємців початківців та досвідчених підприємців
  • проведення опитування та обговорення спільних потреб для розвитку і розширення МСП та шляхи посилення їх спроможностей
  • проведення конкурсу кращого бізнес-плану середвипускників навчального курсу молодого підприємця
  • Створення мотиваційних відеороликів про підприємців, що впроваджують діяльність у громадах
  • Розробка та виготовлення портфоліо територіальних громад із зазначенням інформації про діючі МСП та розповсюдження серед громад в Україні та за кордоном

Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19. Проєкт повністю реалізовано 2021 року.

 


 

Основні події проєкту:

 

2021 рік

20 грудня  Ранкова кава за участі представників Європейського Союзу в Україні
10 листопада Про навчання в рамках проєкту "EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП "
08 листопада Історії успіху місцевого бізнесу
01 листопада У Миргороді розпочалося навчання для підприємців за проєктом "EU4Business"
25 жовтня До уваги підприємців громади!
18 вересня Інтерактивний семінар «Бізнес та влада Миргорода: згуртованість для подолання спільних викликів»
02 серпня

Проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

02 серпня Обмін досвідом

09 липня

У Миргороді презентували проєкт "Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії"

09 липня Зустріч підприємців з місцевою владою

 

                         

                                 

Проєкт Миргорода та Горішніх Плавнів «Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану»

 

На початку 2023 року проєкт «Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану» здобув перемогу у  грантовому конкурсі в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», який спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Грантовий конкурс «EU4Business», в якому наш проєкт переміг, виконує  Фонд розвитку підприємництва  та стратегічний  виконавець  Німецька федеральна компанія   GIZ .

Головним завданням Нашого проєкту було створення системної підтримки малого та середнього підприємництва в громадах - партнерах.

Ініціатором  подання проєкту виступила Миргородська громада. Також, у реалізації цього проєкту брав участь партнер - Горішньоплавнівська міська територіальна громада.

Спільний проєкт виконувався завдяки діяльності громадської організації «Зміни можливі».

Основні заходи, які  були реалізовані  в Миргородській громаді завдяки проєкту «Активізація бізнес-діяльності, як ключовий фактор економічної стійкості громади в період воєнного стану»

Бізнесмени, які бажають отримати допомогу в "Інформаційному центрі підприємця" можуть звертатися до спеціалістів за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 171/1 чи за номерами телефону 063 542 33 41,   097 012 6836.

Режим роботи «Інформаційного пункту підприємця»

-понеділок з 13.00 по 17.00

-середа з 8.00 по 12.00

-п’ятниця з 8.00 по 12.00.

 

Спільні заходи  для представників бізнесу  у рамках проєкту, що реалізовані з Горішньоплавнівською міською територіальною громадою:

  • Організовано дві навчальні поїздки (до м. Миргород)                                       (до м. Горішні Плавні) представників малого та середнього бізнесу між громадами-партнерами. Головною метою цих візитів було ознайомлення представників бізнесу з особливостями діяльності бізнесу приймаючої громади.
  • Участь спільної делегації  з громад - партнерів у діловому форумі  на тему "Вихід з післявоєнної кризи для малого та середнього бізнесу" у               м. Полтава. У форумі, також, приймали участь представники Полтавської Торгово - Промислової палати. Під час цього візиту було організовано ознайомчі екскурсії на чотири виробничі підприємства Полтави, з яких два є релокованим бізнесом.

 

Головним результатом реалізації проєкту є отримання нових дієвих інструментів підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва Миргородської міської територіальної громади.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено конкурс бізнес–планів

Оголошено конкурс бізнес–планів для підприємців Миргородської громади

     
     
Графік профілактичних щеплень

Графік проведення профілактичних щеплень проти сказу собак та котів на території міста Миргорода та Миргородської громади

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 24 червня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії заступником міського голови- начальником управління економічного розвитку та інвестицій Молочко Наталією Володимирівною. Охочих просимо звертатися за телефоном 05355- 5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]