Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Обмін досвідом
2021-08-02

Триває реалізація проєкту «Стале партнерство задля підвищення стійкості підприємців до наслідків пандемії COVID-19». З 28 по 30 липня задля обміну досвідом та огляду кращих практик бізнесу в часи пандемії представники малого та середнього бізнесу Миргородської громади відвідали місто-побратим Новоград-Волинський.

Представники Миргородської міської територіальної громади знайомились із Новоград-Волинською міською ТГ. В рамках обмінного візиту представники Миргорода відвідали швейну фабрику ПрАТ ВКФ «Леся», фармацевтичне виробництво ПрАТ «Біоветфарм» та інші підприємства, що розташовані у Новоград-Волинській громаді. Також голова наглядової ради ПРАТ ВКФ «Леся» Микола Сиченко розповів про діяльність Ради директорів промислових підприємств. Миргородці побували на виробництві гранітних виробів у ФОП В. Скринника,  відвідали будівельний маркет «Норма» та «Органічну крамницю», мініпекарню «ВашЛаВаш».

Також Миргородські підприємці зустрілися із керівництвом Новоград-Волинської громади: міським головою Миколою Борвецем, заступником міського голови Іриною Гудзь, керуючим справами виконавчого комітету міської ради Олександром Долею та іншими посадовцями, депутатами міської ради. Під час зустрічі обговорили питання роботи бізнесу в умовах карантинних обмежень, особливості та основні проблеми. Наголосили на важливості співпраці та взаємопідтримці влади і підприємців.

 

Довідково: проєкт «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 27 травня 2024 року

     
     
Фінансова допомога на розвиток с/г виробництва

Жителі Миргородської громади, які виробляють  сільгосппродукцію, можуть отримати допомогу на розвиток виробництва

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

 27 травня 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]