Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
U-LEAD з Європою
2018-06-19

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Загальна мета Програми “U-LEAD з Європою” – сприяння створенню багаторівневого управління, яке є прозорим, підзвітним та може реагувати на потреби населення України.

Протягом 2014 і 2015 років в Україні було ухвалено низку законів з метою створення сприятливих умов для реформи децентралізації і консолідації місцевого самоуправління. Процес вимагає зовнішньої підтримки в таких областях, як поліпшення надання послуг,  підвищення рівня безпеки спільноти та забезпечення соціальної згуртованості на місцевому, регіональному та національному рівнях. У відповідь на вищевказані потреби, Європейська комісія прийняла Програму “U-LEAD з Європою” з бюджетом 97 мільйонів євро на 2016-2020 (ENI/2015/038 – 739).

Підтримка децентралізації Урядом  та надання технічної допомоги в рамках Програми “U-LEAD з Європою” та іншими донорами створює імпульс для успішного здійснення реформи децентралізації. Покращення надання послуг є невід’ємною частиною пакету реформ децентралізації, і відноситься, зокрема до підвищення доступності та якості державних послуг. Існує необхідність створення нових сервісних центрів надання адміністративних послуг, які сприятимуть укрупненню громад, а також модернізації існуючих ЦНАП в містах малого і середнього розміру.

Програма “U-LEAD з Європою” складається з двох компонентів. Перший компонент спрямований на зміцнення потенціалу для здійснення реформ, децентралізації і регіональної політики. Компонент реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Другий компонент акцентує діяльність на створенні ефективних центрів адміністративних послуг, а також на підвищенні рівня поінформованості громадськості про місцеве самоврядування. Він реалізується Шведським агентством з міжнародного співробітництва і розвитку (SIDA) шляхом делегування повноважень. SIDA планує реалізувати Компонент 2 в два етапи: пілотний етап та основний етап реалізації проекту.

У квітні 2018 року Миргород було відібрано до участі в Програмі  «U-LEAD з Європою» для модернізації та створенні ЦНАП.

У квітні 2018 року Миргород було відібрано до участі в Програмі  «U-LEAD з Європою» для модернізації та створенні ЦНАП.

Протягом 2018 року за кошти міського бюджету відбувається реконструкція приміщення по вул. Гоголя, 171/1 для облаштування ЦНАП в м. Миргород Полтавської області. Нове приміщення є більшим за існуюче, що надасть можливість зібрати усі служби в одному місці та організувати відкритий простір, водночас підвищивши комфорт для усіх учасників процесу. Приміщення загальною площею 491м2 є достатнім, щоб передбачити зони очікування, інформування та обслуговування замовників, враховуючи прогнозоване зростання кількості відвідувачів. Територіальна доступність приміщення, наявність зупинок  громадського транспорту та місць для паркування власного автотранспорту сприятимуть тому, що громадянам буде зручно дістатись приміщення. Вхід в будівлю буде пристосований до потреб людей з інвалідністю, також буде облаштовано вбиральню для людей з інвалідністю. Планування приміщення розроблено за принципом "організаційної єдності". Передбачено зонування: зона очікування, дитяча кімната, зони інформування та безпосереднього обслуговування замовників послуг. Також заплановано впровадження систем електронної черги та можливості електронного замовлення послуг. Виконання поставлених задач сприятиме покращенню якості та підвищенню швидкості надання адміністративних послуг населеною міста та області, а також забезпечить належний рівень поінформованості та обізнаності жителів області щодо можливостей отримання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг у м.Миргороді.

 


 

Основні події Проекту:

 

2019

19 лютого

Засідання робочої групи по модернізації Центру надання адміністративних послуг

 

2018

16 травня

Миргородський проект у програмі «U-LEAD з Європою»

12 червня

Миргород відвідали представники програми «U-LEAD з Європою»

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
Відділ житлово–комунального господарства інформує

Оголошено конкурс з визначення операторів паркування в Миргородській міській територіальній громаді

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 05 червня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net