Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
У громаді триває реалізація проєкту "Лабораторії творчого діалогу"
2023-08-17

У Миргородській громаді триває реалізація проєкту "Лабораторії творчого діалогу". Цьогоь разу на діалоговий майданчик до розгляду важливих питань залучили представників місцевого бізнесу і підприємництва. Під час другої зустрічі з активними підприємцями обговорили актуальні питання в цій галузі, вислухали пропозиції з метою їх подальшого внесення в Комплексну програму розвитку малого підприємництва. Місцевими координаторами проєкту в нашій громаді є начальниця відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу Вероніка Богаєнко та головна спеціалістка відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Анна Торубара.  

Довідково: Миргородська громада, серед інших 15 громад Полтавщини, пройшла відбір і тепер бере участь у проекті «Лабораторії творчого діалогу», який впроваджує спілка "Громадські ініціативи України" за підтримки Програми “U- LEAD з Європою”.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
"Гаряча" телефонна лінія

26 лютого 2024 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії Миргородським міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Скликається сорок сьома сесія міської ради

 07 березня 2024 року о 9.00  скликається сорок сьома сесія міської ради восьмого скликання

     
     
Переліки боржників до бюджету громади станом на 1 лютого 2024 року

За інформацією податкової служби, 5790 жителів громади станом на 1 лютого 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 15,9 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]