Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Засідання робочої групи по модернізації Центру надання адміністративних послуг
2019-02-19

19 лютого під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Антоніни Нікітченко відбулося засідання робочої групи з питання  модернізації Центру надання адміністративних послуг. У засіданні взяв участь регіональний координатор проекту  “U-LEAD з Європою” Павло Мацюцький.

На початку засідання Антоніна Нікітченко розповіла, що з метою покращення якості надання адміністративних послуг було реконструйовано нове приміщення ЦНАП. За підтримки міжнародних ініціатив фахівці Центру пройшли навчання. Нині продовжується співпраця з проектом U-LEAD Програми “U-LEAD з Європою” щодо модернізації Центру надання адміністративних послуг. Ініціатива передбачає допомогу на матеріальне оснащення приміщення. Регіональний координатор цього проекту озвучив рекомендації, які необхідно врахувати при розробці програмної концепції модернізації приміщення та з перспективою створення ОТГ.

Після обговорення питань на засіданні визначилися з термінами підготовки відповідних матеріалів, які необхідно надати керівнику ЦНАП Оксані Коротіній до 15 березня 2019 року.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 30 листопада 2023 року

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету,

29 листопада 2023 року о 13.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій

     
     
Увага! Змінено дату проведення 42-ї сесіі

42 сесія відбудеться 30 листопада о 13.00

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]