Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Результати проведення відстеження результативності регуляторних актів
2011-01-01

ЗВІТ

про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту Миргородської міської ради від 09.02.2022 №54 "Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють в режимі маршрутного таксі, в м. Миргород"

 

ЗВІТ

про результати базового відстеження результативності регуляторного акту Миргородської міської ради -  рішення 35 сесії міської ради 8 скликання від 12.07.2023р. №174 "Про встановлення збору за паркування транспортних засобів"

 

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Миргородської міської територіальної  громади»

 

ЗВІТ

про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту Миргородської міської ради -  рішення 8 сесії міської ради 8 скликання від 02.06.2021р. №208 "Про встановлення плати за землю, як складової податку на майно"

 

ЗВІТ

про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту Миргородської міської ради - рішення 8 сесії міської ради 8 скликання від 02.06.2021р. №209 " Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно"

 

ЗВІТ

про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту Миргородської міської ради - Рішення 8 сесії міської ради 8 скликання від 02.06.2021р. №207 "Про встановлення туристичного збору"

 

ЗВІТ

про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту Миргородської міської ради - рішення 8 сесії міської ради 8 скликання від 02.06.2021р. №210 "Про встановлення єдиного податку для суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності"


 


   

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Відбудеться засідання постійної комісії питань бюджету

05 березня 2024 року о 14.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій.

     
     
Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

05 березня 2024 року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з  питань житлово-комунального господарства, просторового планування, містобудування та комунальних ресурсів.

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів

06 березня 2024  року о 9.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної  комісії Миргородської міської ради 8 скликання  з питань земельних ресурсів, охорони довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]