Военкомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Увага! Зміна тарифу!
2018-03-29

Миргородське КЖЕУ повідомляє про намір змінити тарифи!

МКЖЕУ переглядає ціни/тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для житлових будинків м. Миргород, які знаходяться на обслуговуванні Миргородського КЖЕУ та доводить до відома мешканців загальний розмір планових тарифів (з податком на додану вартість) для кожного будинку окремо, перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватиметься в кожному конкретному будинку, їх вартість та періодичність надання послуг. Тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій розраховані на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» із змінами (причини перерахунку тарифу).

Пропозиції та зауваження до розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій приймаються в письмовій формі протягом 8-ми календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифу, тобто до 05 квітня 2018 року включно, за адресою: м. Миргород вул. Сорочинська, 23 МКЖЕУ.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошення

Про перенесення робочого дня

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

21 квітня 2021 року о 9.00  відбудеться засідання виконавчого комітету

     
     
Відбудеться “гаряча” телефонна лінія

У середу, 14 квітня 2021 року, з 16 по 17 годину буде проходити "гаряча" телефонна лінія з керівником КП "Миргордська управляюча компанія"

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронне звернення

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net