Военкомат Центр зайнятості АМУ
Увага! Зміна тарифу!
2018-03-29

Миргородське КЖЕУ повідомляє про намір змінити тарифи!

МКЖЕУ переглядає ціни/тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для житлових будинків м. Миргород, які знаходяться на обслуговуванні Миргородського КЖЕУ та доводить до відома мешканців загальний розмір планових тарифів (з податком на додану вартість) для кожного будинку окремо, перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що надаватиметься в кожному конкретному будинку, їх вартість та періодичність надання послуг. Тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій розраховані на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» із змінами (причини перерахунку тарифу).

Пропозиції та зауваження до розрахунку тарифу на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій приймаються в письмовій формі протягом 8-ми календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифу, тобто до 05 квітня 2018 року включно, за адресою: м. Миргород вул. Сорочинська, 23 МКЖЕУ.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 липня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net