Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Телемедицина в Миргородській громаді
2022-08-29

11 наборів телемедичного обладнання отримала наша громада в рамках реалізації проєкту  "Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів  територіальним громадам, які включені до Ініціативи "Громади, дружні до дітей та молоді" для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми", який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України.

Передаючи кейси для первинної ланки медичної допомоги міський голова Сергій Соломаха повідомив, що обладнання вартістю майже 1,5 млн грн. змогли придбати за підтримки Асоціації міст України та наших партнерів з ЮНІСЕФ. Очільник громади подякував партнерам за підтримку та допомогу у ці важкі для всіх часи. Реалізація проєкту по телемедицині надасть можливість сім’ям громади, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну, а також сім’ям з дітьми, які прибули до Миргородської громади на тимчасове перебування внаслідок воєнних дій, отримувати дистанційно найнеобхідніші та якісні медичні послуги.

За словами директора  КНП "Миргородський міський центр первинної медико–санітарної допомоги" Олександра Фошина, телемедичне обладнання дозволить здійснювати обмін всіма видами медичної інформації між віддаленими пунктами за допомогою телекомунікацій і комп'ютерних технологій через інтернет-зв'язок та  надати допомогу сім’ям з дітьми, які проживають у громаді, та є особливо вразливими до наслідків війни, а також внутрішньо переміщеним особам.

Телемедицина в Миргородській громаді - це черговий проєкт, який вдалося реалізувати через відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради. Команда фахівців сформувала заявку на фінансування телемедичного обладнання вартістю  50 тисяч доларів.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]