Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Телемедицина в Миргородській громаді
2022-08-29

11 наборів телемедичного обладнання отримала наша громада в рамках реалізації проєкту  "Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів  територіальним громадам, які включені до Ініціативи "Громади, дружні до дітей та молоді" для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми", який реалізовується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України.

Передаючи кейси для первинної ланки медичної допомоги міський голова Сергій Соломаха повідомив, що обладнання вартістю майже 1,5 млн грн. змогли придбати за підтримки Асоціації міст України та наших партнерів з ЮНІСЕФ. Очільник громади подякував партнерам за підтримку та допомогу у ці важкі для всіх часи. Реалізація проєкту по телемедицині надасть можливість сім’ям громади, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну, а також сім’ям з дітьми, які прибули до Миргородської громади на тимчасове перебування внаслідок воєнних дій, отримувати дистанційно найнеобхідніші та якісні медичні послуги.

За словами директора  КНП "Миргородський міський центр первинної медико–санітарної допомоги" Олександра Фошина, телемедичне обладнання дозволить здійснювати обмін всіма видами медичної інформації між віддаленими пунктами за допомогою телекомунікацій і комп'ютерних технологій через інтернет-зв'язок та  надати допомогу сім’ям з дітьми, які проживають у громаді, та є особливо вразливими до наслідків війни, а також внутрішньо переміщеним особам.

Телемедицина в Миргородській громаді - це черговий проєкт, який вдалося реалізувати через відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту міської ради. Команда фахівців сформувала заявку на фінансування телемедичного обладнання вартістю  50 тисяч доларів.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги ВПО!

БФ "Карітас Полтава" у рамках проєкту «Багатосекторна допомога постраждалим від війни людям в Україні» розпочинає реєстрацію на надання субсидій на оренду житла терміном на 6 місяців.

     
     
Відбудеться засідання Громадської ради

19.04.2024 року о 14:30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради.

     
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 16 квітня 2024 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]