Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
DESPRO
2015-10-01

DESPRO (Підтримка децентралізації в Україні)

Передумови проекту

Підписавши Європейську Хартію місцевого самоврядування у 1997 році, Україна не лише декларувала визнання принципів європейського демократичного управління, але й взяла на себе певні зобов’язання, пов’язані із реформами на місцях та їх законодавчою підтримкою. Практичне втілення європейських принципів демократичного врядування та подальше просування децентралізації влади передбачає активне залучення кращого міжнародного досвіду. У 2005 році на офіційний запит Президента України до Уряду Швейцарії про швейцарську допомогу у сфері децентралізації Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC) підтримало проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

DESPRO — це швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”, який фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC) та впроваджується Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку (Skat).

Місія проекту полягає в оптимізації системи управління та сприянні ефективному місцевому розвитку в Україні, що, в свою чергу, створить новий імпульс як для демократичних процесів, так і для надання послуг на рівні громади.

Проект передбачає три фази: фазу I (2007-2010), фазу II (2010-2013) та фазу III (2013-2017).

Мета першої фази проекту полягала у започаткуванні моделей децентралізованих комунальних послуг на районному, сільському та муніципальному рівнях, які можуть бути відтворені та мають бути прийняті й затверджені на рівні області та держави в цілому.

Завдання другої фази проекту DESPRO:

  • Покращання якості послуг і доступу до них у цільових районах.
  • Впровадження ефективних моделей управління досвідом/знаннями у секторі децентралізації і місцевого самоврядування.
  • Підтримка процесу національного реформування з розбудови децентралізації і місцевого самоврядування.

Мета і завдання DESPRO у третій фазі

Мета: Якість і доступність окремих публічних послуг покращуються за участі місцевих громад та влади, які є інституційно міцними, здатними спільними зусиллями сприяти процесу реформування системи місцевого самоврядування на національному рівні.

Завдання 1. Упровадження сталих моделей децентралізованого надання послуг: розвиток механізмів децентралізованого надання послуг на рівні малих міст і сіл цільових регіонів, їх інтеграція у процеси національних реформ у сфері децентралізації з метою подальшого поширення на інші регіони.

Завдання 2. Сприяння процесу впровадження реформ щодо децентралізації та місцевого самоврядування в Україні: надання дорадчої підтримки з питань децентралізації і реформування місцевого самоврядування ключовим національним інституціям та асоціаціям органів місцевого самоврядування, що ґрунтується на накопиченому в ході реалізації проекту досвіді з надання послуг на місцевому рівні, співпраці між різними рівнями влади й залученні громад у процес реформ.

DESPRO надає технічну допомогу і сприяє покращенню комунальних послуг у селах Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Полтавської та Сумської областей. З огляду на це на регіональному рівні партнерами DESPRO виступають обласні державні адміністрації й обласні ради, районні державні адміністрації, районні, сільські та селищні ради, недержавні організації у цільових регіонах. Протягом перших двох фаз (2007-2013) одним із цільових регіонів проекту DESPRO була Автономна Республіка Крим. Наразі діяльність там призупинено.

Ключовим партнером DESPRO є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Посилання на офіційний сайт: http://despro.org.ua/.

У червні 2015 року місто Миргород обрано переможцем 3 фази Швейцарсько-українського проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні». У рамках проекту було виділено кошти у сумі 1,5 млн. грн на співфінансування робіт з поліпшення системи централізованого водопостачання.

Проєкт було завершено у 2017 році. У рамках проекту збудовано 7,92 км водогонів з доступом населення до якісної питної води у м. Миргород по таким вулицям: вул. Єрківська, вул. Ванди Василевської, вул. Міжболотна, вул Стаднянська, вул. Козацька, вул. Петрівська, вул. Красносільська, вул. Ламана, вул. Сластіона. Таким чином Миргородська міська рада разом із ОКПВКГ «Миргородводоканал» охопили 85 % населення з доступом до питної води. Також в межах цього проекту досягнуто скорочення рівня втрат води на 15 %.

 


 

Основні події проекту:

 

2017 рік

28 березня

Реконструкція водогону на вулиці Почапці

18 липня

Будівництво нових водогонів

12 жовтня

Форум партнерів

 

2016 рік

26 грудня

Підбили підсумки співпраці з проектом ДЕСПРО

30 листопада

Нарада з питань реалізації проекту ДЕСПРО

29 листопада

Миргород. Проект ДЕСПРО. Нові водогони

23 листопада

Будівництво водогонів у мікрорайонах

03 жовтня

Прокладання водогону на вул. Почапці

27 вересня

Виділено додаткові кошти на будівництво водогонів у Миргороді

13 вересня

Нарада з питань реалізації проекту ДЕСПРО

9 серпня

Обговорили хід реалізації проекту ДЕСПРО

5 липня

DESPRO виділить додаткові кошти на будівництво у Миргороді вуличних водогонів

6 квітня

Обговорили хід прокладання водогону на "Личанці"

 

2015 рік

27 травня

DESPRO допоможе поліпшити систему водопостачання в Україні

06 липня DESPRO допоможе поліпшити систему водопостачання в Миргороді
10 грудня Міська програма " Питна вода Миргорода" в дії
ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках

Потреба у працівниках на 23 травня 2024 року

     
     
ДО ВІДОМУ ГРОМАДЯН!!!

Комунальне підприємство «Спецкомунтранс» повідомляє:

     
     
Оновлено переліки боржників до бюджету громади

За інформацією податкової служби, 5966 жителів громади станом на 1 травня 2024 року мають борг до бюджету громади на загальну суму 17,6 млн. грн. 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Тепловодсервіс

КП Миргородська управляюча компанія

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]