Военкомат Центр зайнятості АМУ
Молодь та спорт
2011-06-27

Відділ молоді та спорту  Миргородської міської ради знаходиться за адресою: вул. Сорочинська, 14А, каб. 104,   тел. 5-48-86, e-mail: vfksmirgorod@ukr.net

 

 Робота відділу у  2019 році

На проведення загальноміських фізкультурно-спортивних заходів у 2019 році було виділено 443 тис. грн. з міського бюджету, в тому числі, 66 тис. грн. на заходи Миргородського міського центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Впродовж року проведено понад 50 спортивних та фізкультуро-оздоровчих заходів, якими охоплено понад 10 тис. осіб.

              З метою стимулювання обдарованої молоді та відзначення юнаків і дівчат, які досягли значних успіхів у спорті, за 2019 рік відділом молоді і спорту виплачено грошові нагороди 11 спортсменам з неолімпійських видів спорту (тайський бокс) та 2 – з олімпійських видів спорту (бокс, греко-римська боротьба) на загальну суму 115 600 грн.                                                                                                               

            З метою підтримки діяльності громадських організацій спортивного спрямування, міської радою прийнято рішення про передачу в оренду частини підтрибунних приміщень стадіону "Старт" громадській організації "Клуб єдиноборств "Дракон" та міському філіалу "Полтавської обласної федерації кіокушин карате".                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

            З метою популяризації спорту серед працюючого населення, проведено традиційну Спартакіаду трудових колективів міста з 12 видів спорту в яких прийняли участь 10 колективів, що становить 415 учасників, з них - 81 жінка.

На базі дитячо-юнацької спортивної школи в 2018-2019 навч. році займалося 445 вихованців, а з нового навчального року ця цифра зросла до 510 вихованців. За рішенням міської ради в 2019 році відкрито відділення з настільного тенісу та плавання. На разі активно працюють 8 відділень: баскетбол, бокс, греко-римська, волейбол, легка атлетика, футбол, шахи, настільний теніс, заняття на яких проводять 11 тренерів. Планові загальні видатки на функціонування ДЮСШ в 2019 році становлять 5 768 тис. грн.

В 2019 році за рахунок виділених міською радою коштів на суму понад 800 тис. грн. вдалося відремонтувати покрівлю, роздягальні та частину коридорних приміщень ДЮСШ, здійснити капітальний ремонт внутрішніх силових та слабкострумових систем в частині підтрибунних приміщень стадіону, відновити пошкодженні сидіння на центральній трибуні. Планується  встановлення відеоспостереження та території спортивної школи та стадіону.

Діяльність у сфері сприяння соціальному становленню та розвитку молоді  протягом 2019 року здійснювалась в рамках Міської програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей  жінок і чоловіків на 2019 рік. Затверджене планове ресурсне забезпечення програми становить 20 тис. грн. з міського бюджету, з яких на даний момент використано 18 655 грн. В рамках програми з метою розвитку та підтримки молоді міста організовано наступні заходи: конкурс «Молоді літератори Миргорода», заходи з нагоди Міжнародного Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї, заходи присвячені Дню захисту дітей та Дню молоді, проведення загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства».

Окрім цього, в рамках міської програми "Місто активних громадян", відділом отримано додаткові кошти в розмірі 32 895 грн. для реалізації ініціатив, спрямованих на розвиток неформальної освіти для молоді, популяризацію волонтерства та організації культурного дозвілля.

Створено та постійно уточнюється єдиний облік (паспортизація) багатодітних сімей міста. На сьогоднішній день в  місті зареєстровано 196 багатодітних сімей, де проживає 647 дітей. Проводиться робота щодо оформлення документів та подання на розгляд сесії міської ради питання про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати – героїня», на даний час в м. Миргороді 27 жінкам  Указом Президента України присвоєно почесне звання «Мати – героїня». Одне клопотання щодо присвоєння почесного звання знаходиться на розгляді.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Міський голова звітуватиме про роботу за 2019 рік

24 січня 2020 року о 16.00 в залі засідань міської ради відбудеться звіт міського голови Сергія Соломахи про свою роботу, роботу міської ради та її виконавчих органів за минулий рік

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

Фінансове управління повідомляє, що реквізити рахунків, які вводяться в дію з 03.01.2020 р. для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів доступні на офіційній веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області за адресою:

     
     
Відбудеться засідання громадської ради

23 січня 2020 року о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті Миргородської міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net