Военкомат
Молодь та спорт
2011-06-27

Відділ молоді та спорту  Миргородської міської ради знаходиться за адресою: вул. Сорочинська, 14А, каб. 104,   тел. 5-48-86, e-mail: vfksmirgorod@ukr.net

Реалізація державної політики з питань фізичної культури та спорту

Реалізацію державної політики з питань фізичної культури та спорту на території міста проводить відділ молоді  і спорту Миргородської міської ради, створений рішенням сесії 11 квітня 2017 року. Виконання Міської програми розвитку фізичної культури та спорту в місті на 2017- 2020 роки у 2017 році здійснювалося відділом за такими основними напрямками: проведення фізкультурно–оздоровчої та спортивно–масової роботи, розвиток дитячо–юнацького спорту в місті, спорт вищих досягнень та ветеранський спорт, система кадрового, матеріально–технічного, фінансового, медичного та інформаційного забезпечення. Всього у сфері фізичного виховання та фізкультурно-оздоровчої роботи за штатом в місті працює 56 осіб, з них: 25 працівників фізичної культури в навчальних закладах міста, 15 штатних тренерів-викладачів з 7 видів спорту. Гідними своїх попередників є і нинішнє покоління вихованців школи про що свідчать їх спортивні результати лише за останній рік:

Шахи (тренер Яворовський Валерій Олексійович)

 • Яременко Роман, Ставицька Влада, Іщенко Захар, Мельник Денис, Шелест Олексій, Кривко Олександра –чемпіони області;
 • Яременко Роман – чемпіон області 2017 року серед юнаків; 1 місце на чемпіонаті України;
 • Ставицька Влада – срібний призер Спартакіади України 2017року;

Греко-римська боротьба (тренер Шудєгов Сергій Миколайович)

 • Балко Ігор, Полістрант Володимир, Петренко Владислав, Сидоренко Дмитро,Прядун Андрій,Грималюк Герман, Мамєдов Сеймур – чемпіони області 2017 року;
 • Балко Ігор, Сорокалет Павло – призери Кубка України 2017 року;

Кращі результати в командних видах спорту:

Баскетбол :

чемпіонами області 2017 року стали:

 • баскетбольні команди юнаків 2003, 2004 р. народження

(тренер: Шенгуров Г.В., Біленко Я.В.);

 • баскетбольні команди дівчат 2001, ,2004, р. народження

(тренери: Шавгарова І.В., Макушенко В.Л.);

 • баскетбольна команда дівчат 2004 р.н. -срібні призери ВЮБЛ 2017 року

Футбол:

 • юнацькі команди 2002, 2004, 2006 років народження (тренери Коваленко Анатолій Віталійович, Сапунков Олександр Леонідович, Свінціцький Олександр Петрович, Волошко Анатолій Олександрович), бронзовіі призери чемпіонату ДЮФЛ.
 • Юнаки команд 2002,2006 р.народження –срібні призери чемпіонату ДЮФЛ.
 • Волейбольні команди юнаків та дівчат 2003-2004 р. народження чемпіони Полтавської області ( тренер Федченко М.Г).

Багато вихованців спортивної школи входять до складу  збірних команд Полтавської області з різних видів спорту та гідно представляють наш регіон на Всеукраїнських змаганнях.

На проведення загальноміських фізкультурно-спортивних заходів у 2017 році було виділено 132 тисячі гривень з міського бюджету. За звітний період відділом молоді і спорту проводилися наступні фізкультурно-спортивні заходи: Чемпіонати та Кубки міста з футболу, міні-футболу, боксу, баскетболу, волейболу, пляжного волейболу, шахів; обласні та всеукраїнські турніри з боксу, пауерліфтингу, баскетболу, кікбоксингу, всеукраїнський шаховий фестиваль, всеукраїнський турнір сильніших бійців з таїландського боксу Муей-Тай, присвячений 100-річчю курорту "МИРГОРОД". Спільно з міським центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” проведено: загальноміські змагання серед школярів "Веселі старти", „Рух заради здоров’я” – з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, міський фестиваль „Тато, мама, я – спортивна сім’я”, місячник „Спорт для всіх – спільна турбота”, День Європи, «Здорова молодь –здорова нація», змагання з військово-прикладних видів спорту, зимові та літні змагання з рибної ловлі, спортивно-масові заходи для дітей у літній канікулярний період „Спорт для всіх – у кожному дворі”, фізкультурно-спортивні свята у мікрорайоні "Лісок", турніри до Дня фізичної культури та спорту та інші. Спортсмени міста приймали участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів з футболу, волейболу, пляжного волейболу, баскетболу, боксу, кікбоксингу, кіокушин карате, шахів, пауерліфтингу, греко-римської боротьби та світового рівня з таїландського боксу, де на 14-му Чемпіонаті світу з Муай Спорту 2017, який проводився Всесвітньою Муай Федерацією в Таїланді з 11 по 17 березня серед юніорів Мельник Владислав здобув золоту нагороду, а Тютюнник Валерій – бронзову. Проведено традиційну Спартакіаду серед трудових колективів міста з 12 видів спорту, в яких взяли участь 9 колективів, що становить 297 учасників, з них - 58 жінок. Також збірна команда міста взяла участь у змаганнях Обласної Спартакіади ветеранів спорту, де зайняла перше загальнокомандне місце. Всіма видами фізкультурно-оздоровчої роботи в місті займається близько 3.5 тисяч чоловік. За місцем проживання населення в місті зареєстровано чотири спортивні клуби за інтересами, де займається близько 400 чоловік. Основною спортивною спорудою міста є стадіон "Старт". В 2017 році завершилось будівництво двох спортивних майданчиків зі штучним покриттям на територій стадіону "Старт" та ЗОШ №9.

Відділом молоді і спорту здійснюються заходи щодо реалізацію Міської програма з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Метою програми є створення системи всебічної підтримки молоді та сім’ї щодо забезпечення оптимальних правових, соціальних і економічних умов формування та розвитку громадянської активності, самовизначення й самореалізації і надання гарантій соціального становлення, реалізація рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в усіх сферах життєдіяльності суспільства, як основного права людини.

У 2018 році заплановані наступні заходи:

- молодіжна концертно-розважальна програма до святкування Дня молоді;

- міський фестиваль "Тато, мама, я – спортивна сім’я";

- спортивні змагання з популярних видів спорту до Дня фізичної культури і спорту;

- міська акція "16 днів проти насильства";

- акції до Дня міста, Дня перемоги, Дня українського козацтва;

- міські змагання з військово-прикладних видів спорту до Дня захисника Вітчизни;

- загальноміський заходи до Дня ЗСУ;

- конкурс "Молоді поети Миргорода";

- новорічне свято для дітей пільгових категорій;

- обстеження умов проживання багатодітних сімей з метою визначення їх  готовності до нового навчального року та осінньо-зимового періоду;

- обстеження родин, в яких скоєно насильство.

Постійно проводиться робота щодо оформлення документів та подання на розгляд сесії міської ради питання про порушення клопотання про присвоєння почесного звання "Мати – героїня", на даний час в м. Миргороді 26 жінкам Указом Президента України присвоєно почесне звання "Мати – героїня".

Відділом створено та постійно уточнюється єдиний облік (паспортизація) багатодітних сімей міста. Станом на 01.01.2018 року в місті зареєстровано 172 багатодітних сім’ї, в яких проживає 560 дітей. Видано 270 посвідчень батьків багатодітної сім’ї та 561 посвідчення дитини з багатодітної сім’ї.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Скликається виконком

19 грудня 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд засідання винесено наступні питання:

     
     
ДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК!

Рішенням тридцять восьмої сесії Миргородської міської ради сьомого скликання від 23.06.2018року № 165 затверджено ставки орендної плати за земельні ділянки комунальної власності у місті Миргороді, які вводяться в дію з 01.01.2019 року.

     
     
Про проведення бюджетних слухань

11 грудня 2018 року відбудуться бюджетні слухання щодо особливостей формування бюджету Миргорода на 2019 рік; місце проведення – зала засідань міської ради (вул. Незалежності, 17), час проведення - початок о 15:00:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net