Военкомат АМУ
Молодь та спорт
2011-06-27

Відділ молоді та спорту  Миргородської міської ради знаходиться за адресою: вул. Сорочинська, 14А, каб. 104,   тел. 5-48-86, e-mail: vfksmirgorod@ukr.net

 

Реалізація державної політики з питань фізичної культури та спорту

 

Реалізацію державної політики з питань фізичної культури та спорту на території міста проводить відділ молоді і спорту Миргородської міської ради. Виконання міської Програми розвитку спорту в місті у 2018 році здійснювалося відділом за такими основними напрямками: проведення фізкультурно – оздоровчої та спортивно – масової роботи, розвиток дитячо – юнацького спорту в місті, спорт вищих досягнень та ветеранський спорт, система кадрового, матеріально–технічного, фінансового, медичного та інформаційного забезпечення. На проведення загальноміських фізкультурно-спортивних заходів у 2018 році було виділено 110 тисяч гривень з міського бюджету. За звітний період відділом молоді і спорту проводилися фізкультурно-спортивні заходи з футболу, міні-футболу, боксу, волейболу, пляжного волейболу, шахів, греко-римської боротьби, настільного тенісу. Спільно з Миргородським міським Центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” проведено: загальноміські змагання серед школярів "Веселі старти", „Рух заради здоров’я” – з нагоди Всесвітнього дня здоров’я , міський фестиваль „Тато, мама, я –спортивна сім’я”, місячник „Спорт для всіх –спільна турбота”, "Здорова молодь –здорова нація", спортивно-масові заходи для дітей у літній канікулярний період „Спорт для всіх – у кожному дворі”, фізкультурно-спортивні свята у мікрорайонах "Лісок" та "Личанка", турніри до Дня фізичної культури та спорту та інші. Спортсмени міста приймали участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів з футболу, волейболу, пляжного волейболу, баскетболу, боксу, кікбоксингу, кіокушинкай карате, шахів, греко-римської боротьби. Проведено традиційну Спартакіаду серед трудових колективів міста з 11 видів спорту в яких прийняли участь 13 колективів, що становить 448 учасників. Також збірна команда міста здобула перемогу у змаганнях Обласної Спартакіади ветеранів спорту. Команда «Склад» (Миргород), двічі поспіль перемогла в турнірі міжрайонного Кубку "Народного депутата України" з футболу серед аматорських команд.

Вихованці дитячо-юнацької школи взяли участь у міжнародному турнірі з футболу "Maardu Cup 2018" (м. Маарду, Естонська республіка) та міжнародному турнірі з міні-футболу "Золота осінь" (м. Новолукомль, Республіка Білорусь). Кращі спортсмени міста приймали участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях у складі клубів, збірних команд Полтавської області та України. Основною спортивною спорудою міста є стадіон "Старт", на реконструкцію якого в 2018 році з міського бюджету використано 1 млн. 186 тис. гривень.

Відповідно до Положення про стимулювання талановитих і обдарованих дітей та молоді міста Миргород в 2018 році було призначено 14 грошових винагород кращим спортсменам на загальну суму 93 000 грн.

В 2018 році відділ молоді і спорту здійснював заходи реалізацію державної політики щодо сім'ї, жінок, дітей та молоді.

На даний час в м. Миргороді 27 жінкам Указом Президента України присвоєно почесне звання «Мати – героїня».

Відділом створено та постійно уточнюється єдиний облік (паспортизація) багатодітних сімей міста. В місті зареєстрована 173 багатодітні сім’ї, в яких проживає 572 дитини. Видано 299 посвідчень батьків багатодітної сім’ї та 621 посвідчення дитини з багатодітної сім’ї. Постійно проводиться обстеження умов проживання багатодітних сімей з метою визначення їх готовності до нового навчального року та осінньо-зимового періоду. Систематично проводиться обстеження родин, в яких скоєно насильство.

За звітний період у співпраці з громадськими організаціями відділом проводились заходи, спрямовані на реалізацію молодіжної та сімейної політики: ряд заходів до святкування Дня молоді, велопробіги, заходи до святкування Дня міста, Дня Незалежності, конкурс «Молоді літератори Миргорода», святковий концерт до Дня матері та Дня родини.

ОГОЛОШЕННЯ
     
До уваги підприємців міста!

Запрошуємо вашого представника відвідати презентацію робіт потенційного виконавця замовлення по створенню 3D екскурсії містом для обговорення та внесення пропозицій

     
     
Увага! Громадське обговорення!

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, на виконання рішення № 86 від 20.02.2019р. оголошує громадські обговорення, щодо спеціального зонального погодження:

     
     
Увага! Конкурс!

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва : «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net