Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Увага! Скликається сесія!
2015-12-21

24 грудня 2015 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається п’ята сесія міської ради сьомого скликання. На порядку денному питання:

 1. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2015 рік.
 2. Про міський бюджет на 2016 рік.
 3. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах бюджетним установам міста на 2016 рік.
 4. Про затвердження Порядку і нормативу відрахування комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) у 2016 році.
 5. Про дозвіл на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках в установах банків у 2016 році.
 6. Про підсумки економічного і соціального розвитку у 2015 році та затвердження Програми економічного і соціально розвитку міста Миргорода на 2016 рік.
 7. Про затвердження структури, загальної чисельності, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання.
 8. Про організацію роботи депутатів міської ради сьомого скликання з виборцями.
 9. Про звернення до суду щодо скасування постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 01.08.2014р № 1127 "Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ОКВП ВКГ "Миргородводоканал" та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 31.03.2015р № 1171 "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг" в частині встановлення тарифів ОКВПТГ "Миргородтеплоенерго" на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.
 10. Про затвердження Порядку передачі в оренду комунального майна міста Миргород, Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропозиції її розподілу, Орендних ставок за використання майна територіальної громади м. Миргорода, Типового договору оренди комунального майна на 2016 рік.
 11. Про затвердження Умов передачі в оренду приміщень комунальним підприємствам, бюджетним та громадським організаціям та для розміщення соціально значимих об’єктів на 2016 рік.
 12. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб у місті Миргород.
 13. Про внесення змін та доповнень до рішення 50 сесії 6 скликання від 16.01.2015 року №9 «Про затвердження Положення про порядок нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як складової податку на майно».
 14. Про дозвіл на надання в строкове користування нерухомого майна приватному підприємству «Лавровіт».
 15. Про дозвіл на передачу в оренду приміщень освітніх закладів.
 16. Про дозвіл на передачу в оренду приміщень закладів культури.
 17. Про дозвіл на передачу комплекту відеоспостереження у тимчасове безоплатне користування.
 18. Про створення редакційної колегії газети "Миргород – наш дім".
 19. Про призначення представників засновника до редакційної ради міської телестудії "Миргород".
 20. Про призначення представників засновника до редакційної ради радіокомпанії "Миргород".
 21. Про внесення змін до Програми розвитку міської телестудії "Миргород" на 2015 рік.
 22. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки радіокомпанії "Миргород" на 2015 рік.
 23. Про затвердження Положення про порядок та умови надання одноразової адресної грошової допомоги жителям м. Миргород в новій редакції.
 24. Про затвердження Положення про комісію по наданню одноразової адресної грошової допомоги жителям м. Миргород.
 25. Про надання спеціального зонального погодження для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Харківка, 2 в м. Миргород Полтавської області ТОВ "Миргород – Торг".
 26. Про внесення змін до рішення 19 сесії міської ради 6 скликання від 30 березня 2012 року №75 "Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури м. Миргорода".
 27. Про припинення договорів оренди, затвердження документацій із землеустрою та надання земельних ділянок в оренду, поновлення договорів оренди, надання дозволів на виготовлення документацій із землеустрою, підготовку аукціонів та конкурсів.
 28. Про індивідуальне землекористування, надання дозволів на виготовлення документацій із землеустрою, затвердження документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду.
 29. Про затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови, прийнятих у міжсесійний період.
 30. Депутатські запити.
 31. Різне.

На сесію запросити: депутата Полтавської обласної ради від міста; керівників бюджетних організацій, начальників відділів, управлінь міської ради; ради мікрорайонів міста; засоби масової інформації.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 06 лютого  2023 року.

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

6 лютого 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії з міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net