Розпочато голосування за конкурсні відеоролики «Енергія свідомого вибору»
Миргородська та Мелітопольська громади запрошують долучитися до онлайн-голосування за учасників конкурсу відеороликів «Енергія свідомого вибору», який проводиться в рамках ініціативи «ENERGY LINK: Міст енергетичної стійкості Миргород – Мелітополь».
Учасники конкурсу представили власні відео роботи, присвячені темам енергоефективності, енергозбереження та свідомого використання енергетичних ресурсів.
Голосування триватиме з 26 по 28 червня 2026 року включно на офіційній сторінці Миргородської міської територіальної громади у Facebook.
Переможці визначатимуться за найбільшою кількістю вподобань (реакцій), отриманих безпосередньо під оригінальними публікаціями конкурсних відеороликів.
Запрошуємо підтримати учасників конкурсу та віддати свій голос за найкращу роботу!
Переможців буде оголошено 29 червня 2026 року під час заходу «ENERGY LINK: Міст енергетичної стійкості Миргород – Мелітополь».
Разом популяризуємо енергоефективність та підтримуємо активну молодь наших громад!





























