Цивільний захист

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
ПОВІДОМЛЕННЯ
2016-05-25

про оприлюднення проекту рішення Миргородської міської ради “Про затвердження у новій редакції Положення про порядок нарахування та сплати земельного податку юридичними та фізичними особами, як складової податку на майно”

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, статті 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації” з метою одержання зауважень та позицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Миргородська міська рада виносить на публічне обговорення проект рішення “ Про затвердження у новій редакції Положення про порядок нарахування та сплати земельного податку юридичними та фізичними особами, як складової податку на майно”.

Проект спрямований на удосконалення процедури відчуження майна, а також передачі майна у межах комунальної власності територіальної громади м. Миргорода, розширення сфери застосування Положення, а також приведення Положення у відповідність до норм та вимог чинних законодавчих актів.

Підставою для розробки проекту є Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Податковий кодекс України, Земельний кодекс України, з урахуванням інших законодавчих та нормативно-правових актів у сфері регулювання земельних відносин.

Розробник: Земельний відділ міської ради.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися в письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою:

Миргородська міська рада

37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, тел. 5 – 25 –01; 5 –60 – 86.

Аналіз регуляторного впливу та проект рішення опубліковано нижче.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Потреба у працівниках!

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді на 06 лютого  2023 року.

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

6 лютого 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії з міським головою Сергієм Павловичем Соломахою. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
4 та 5 лютого ЦНАП працюватиме з 8.00 до 12.00
До уваги власників майна, які відповідно до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб подають заяви до ЦНАПу!  4 та 5 лютого 2023 року  Центр надання адміністративних послуг за адресою: вул. Гоголя, 171/1 працюватиме з 8.00 до 12.00.
     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net