Военкомат Центр зайнятості АМУ
Запрошення до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій
2019-02-04

Відділ капітального будівництва Миргородської міської ради оголошує конкурс на визначення виконавця проектних робіт по об’єкту будівництва: «Капітальний ремонт автошляхопроводу у м. Миргород Полтавської області».

Для участі в конкурсі Замовником додається :

Учасникам необхідно подати до ВКБ міської ради наступні документи:

  • заяву на участь у конкурсі довільної форми;
  • цінову пропозицію з розрахунком вартості проектних робіт;
  • копію Статуту учасника конкурсу;
  • довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації з наданням відповідних сертифікатів інженерів проектувальників;
  • копію документа про реєстрацію платника податків;
  • копії підтверджувальних документів з розробки аналогічних проектів з відгуками від замовників.

Очікувана вартість проектних робіт без врахування проходження експертизи не повинна перевищувати 300 000 тис. грн., термін виконання проектних робіт складає 45 календарних днів з дня підписання договору. Витрати пов’язані з проходженням експертизи проекту покладаються на пректну організацію та оплачуються замовником додатково.

Пропозиції учасників подаються у запечатаному та завіреною печаткою (за наявності) конверті до Відділу капітального будівництва Миргородської міської ради, вул. Я.Усика, 7, кабінет №14, тел. 5-22-07, 5-27-00.

Останній день прийому документів 18.02.2019 р. до 17.00 години.

Конкурс відбудеться 19 лютого 2019 року об 11 годині в кабінеті першого заступника міського голови за адресою: вул. Незалежності, 17 кабінет №5.

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До уваги керівників громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації

     
     
Засідання земельної комісії

      08 липня 2020  року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань промисловості, приватизації, земельних ресурсів.

     
     
Засідання бюджетної комісії

07 липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, інвестицій та підприємництва.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net