Военкомат Центр зайнятості АМУ
Повідомлення
2019-11-29

про оприлюднення проекту документа державного планування та  звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді Полтавської області:

1) Повна назва документа державного планування:

Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді Полтавської області

Стислий виклад змісту:

Проект містобудівної документації складається з пояснювальної записки; розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (що є звітом про СЕО); графічних матеріалів.

У звіті про СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище розробленого детального плану (вплив на атмосферне повітря, воду, грунти, природні ресурси, флору і фауну), на існуючі та проектні споруди, а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

 

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виконавчий комітет Миргородської міської ради м. Миргород, Полтавська область, 37600, вул. Незалежності, 17, тел. 5-25-01 E-mail: mmrada@ukr.net.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту про СЕО на офіційному веб-сайті Миргородської міської ради (myrgorod.pl.ua) 26.11.2019р., строк громадського обговорення - з 29.11.2019р. по 29.12.2019р;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

- надання письмових зауважень та пропозицій до виконавчого комітету Миргородської міської ради за адресою: 37600, вул. Незалежності, 17, м. Миргород, Полтавська область, та на електронну адресу: mmrada@ukr.net, тел.: 5-25-01; проведення громадських слухань;

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): 06.12.2019р. в приміщенні управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю міської ради (початок о 10.00) за адресою: Полтавська область, м. Миргород,                     вул. Гоголя, 171/1, каб.5;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю міської ради Миргородської міської ради, адреса: 37600, вул. вул. Гоголя, 171/1, каб.5, тел. 5-25-25;                         м. Миргород Полтавська область, електронна адреса: mmrada@ukr.net, тел.  5-25-01.

Контактна особа – Бессонова О.І. заступник начальника управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю міської ради, тел.: 0983841103.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій:

Виконавчий комітет Миргородської міської ради, адреса: 37600, вул. Незалежності, 17, м. Миргород Полтавська область, електронна адреса: mmrada@ukr.net, тел.  5-25-01; управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю міської ради (Полтавська область, м.Миргород, вул. Гоголя, 171/1, каб.5, тел. 5-25-25).

Контактна особа – Бессонова О.І. заступник начальника управління архітектури та державного архітектурно-будівельного контролю міської ради, тел.: 0983841103.

Строк громадського обговорення - з 29.11.2019р. по 29.12.2019р;

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів України (mern.gov.ua), Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації (http://www/eco-poltava.gov.ua).

Дата оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – 29.11.2019 року на офіційному веб-сайті Миргородської міської ради (myrgorod.pl.ua).

 

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

При виконанні звіту про СЕО підстав для проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування немає.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання регламентної комісії

   06  липня 2020 року о 14.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань регламенту, депутатської етики,  забезпечення діяльності депутатів

     
     
Скликають чергове засідання виконавчого комітету

17 липня 2020 року о 9.00 в залі засідань міської ради скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
     
Комунальна комісія

3 липня 2020 року о 13.30 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики.

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net