Военкомат Центр зайнятості АМУ
Життя, здоров’я – це найбільше диво…
2018-04-27

Кожній людині життя дарує здоров’я, бажання творити, реалізовувати себе як особистість, робити вибір. Але не кожний з нас вміє розпорядитися безцінним даром. Ми по-різному йдемо життєвими стежками – хтось прямо і впевнено, хтось – спотикаючись і падаючи.

Останнім часом стрімко зросли такі негативні явища, особливо серед дітей і молоді, як алкоголізм, куріння, наркоманія, депресія, суїциди. Як допомогти нашим дітям, як показати їм, що життя – це великий Божий дар, який потрібно берегти? Так і виникла ідея відродити діяльність агітбригади «Вогник» (на базі гуртка «Живе слово») по пропаганді здорового способу життя.

         І ось  18 квітня школярів міста зібрав Центр естетичного виховання на виступ агітбригади за темою: «Ми – за здоровий спосіб життя!». Присутні познайомилися із шкідливим впливом на людський організм куріння, наркотиків, шкідливої їжі, із цікавістю переглянули вдало підібрані відеоролики «Ти куриш?», «Про реальне життя наркоманів», «Їжа корисна та шкідлива». Бурхливих аплодисментів глядачів заслужили виступи команди черлідингу «Грація»  гімназії ім.. Т.Г.Шевченка (керівник Тетяна Хоменко) та учасників бійцівського клубу «Миргород» (керівники Віктор та Анатолій Бужини).

Тематичні пісні, інсценівки, ігри теж сприяли глибокому осмисленню сучасною молоддю тих небезпек і ризиків, які несуть шкідливі звички. Маємо надію, що зерна, посіяні вихованцями «Вогника», щедро проростуть й додадуть нашим дітям здоров’я, оптимізму, бажання вести здоровий спосіб життя.

Хочеться висловити слова щирої вдячності вихованцям гуртків «Живе слово» (керівник Валентина Чемара) та «Калинове намисто» (керівник Юлія Манофа), звукорежисеру Родіону Дерію, нашим гостям Тетяні Хоменко, Віктору та Анатолію Бужину за цікавий захід та плідну співпрацю.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи

Центру естетичного виховання

Валентина Чемара

ОГОЛОШЕННЯ
     
Засідання комунальної комісії

13.12.2019 року о 13.00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’язку, екологічної політики 

     
     
До уваги банківських установ, підприємств та платників податків!

На виконання вимог наказу ДКСУ від 28.11.2019 р. № 333 „Про затвердження Плану заходів щодо запровадження з 01.01.2020 р. Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі та переходу на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів у системі Казначейства», фінансове управління повідомляє:

     
     
Скликається сесія

19 грудня 2019 року о 09.00 у залі засідань міської ради скликається 51 сесія міської ради сьомого скликання. Відповідне розпорядження № 72-р підписав міський голова Сергій Соломаха

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net