Военкомат
Щасливі діти - щасливі і ми
2017-07-18

«Кращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими ", - сказав Оскар Уайльд. Можливість бути щасливими і гармонійно розвиватися подарували дітям працівники та батьки Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Миргорода, встановивши  гойдалку «Вєртєлка» на дитячому ігровому  майданчику у дворі Центру.

 Реалізувати задумане допомогла участь у програмі "Місто активних громадян" (МАГ). Проект Центру реабілітації увійшов до десятки найкращих проектів, поданих на участь у конкурсному відборі.

Ігровий майданчик Центру поповнився незвичайною гойдалкою. В подальшому на ній будуть розважатися діти не тільки м. Миргорода, а й Миргородського, Шишацького та Великобагачанського районів, які проходять реабілітацію курсами.

З цієї нагоди 6 липня на подвір’ї Центру було організовано справжнє свято. Директор закладу Валентина Сіваченко подякувала міській владі, працівникам Центру, батькам дітей, які відвідують Центр,  за надану фінансову підтримку. А працівникам МК ЖЕУ -  за допомогу у встановленні гойдалки.

На святі вихованців Центру частували солодощами від спонсору заходу – майстерні кондитерських виробів «Глазур».

Радіємо тому, що спільними зусиллями зробили таку потрібну справу. В подальшому маємо намір ще не раз брати участь у таких проектах, бо вони дають можливість робити наше місто гарним, культурним та сучасним.

 

Колектив  Центру соціальної реабілітації

дітей-інвалідів м. Миргорода

ОГОЛОШЕННЯ
     
ОКВПВГ "Миргородводоканал" повідомляє:

ОКВПВГ "Миргородводоканал" інформує про намір здійснити зміну тарифів на 2018 рік:

     
     
Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акта

     
     
Результати конкурсного відбору виконавців будівельних робіт

Виконавчий комітет Миргородської міської ради повідомляє, що за результатами конкурсного відбору виконавців будівельних робіт на об’єктах комунальної власності міста, що відбувся 09 серпня 2018 року, визначені виконавці будівельних робіт  по наступних об’єктах:

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net