Военкомат АМУ
Щасливі діти - щасливі і ми
2017-07-18

«Кращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими ", - сказав Оскар Уайльд. Можливість бути щасливими і гармонійно розвиватися подарували дітям працівники та батьки Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Миргорода, встановивши  гойдалку «Вєртєлка» на дитячому ігровому  майданчику у дворі Центру.

 Реалізувати задумане допомогла участь у програмі "Місто активних громадян" (МАГ). Проект Центру реабілітації увійшов до десятки найкращих проектів, поданих на участь у конкурсному відборі.

Ігровий майданчик Центру поповнився незвичайною гойдалкою. В подальшому на ній будуть розважатися діти не тільки м. Миргорода, а й Миргородського, Шишацького та Великобагачанського районів, які проходять реабілітацію курсами.

З цієї нагоди 6 липня на подвір’ї Центру було організовано справжнє свято. Директор закладу Валентина Сіваченко подякувала міській владі, працівникам Центру, батькам дітей, які відвідують Центр,  за надану фінансову підтримку. А працівникам МК ЖЕУ -  за допомогу у встановленні гойдалки.

На святі вихованців Центру частували солодощами від спонсору заходу – майстерні кондитерських виробів «Глазур».

Радіємо тому, що спільними зусиллями зробили таку потрібну справу. В подальшому маємо намір ще не раз брати участь у таких проектах, бо вони дають можливість робити наше місто гарним, культурним та сучасним.

 

Колектив  Центру соціальної реабілітації

дітей-інвалідів м. Миргорода

ОГОЛОШЕННЯ
     

Обговорення тарифів на теплову енергію:

     
     
Урочистості до Дня медичного працівника

13 червня о 13.00 в краєзнавчому музеї відбудеться урочистий захід з нагоди дня медичного працівника. О 16.00 відбудеться урочисте відкриття амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини в мікрорайоні "Мінзаводський" по вул. Свидницього.

     
     
ТОВ "АГРАРНА ЕЛЕВАТОРНА КОМПАНІЯ" інформує:

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net