Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Навчання велосипедистів правил дорожнього руху
2021-05-13

Цикл велоуроків в рамках проєкту  «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19» розпочався саме сьогодні, 12 травня 2021 року.  Перші уроки проведені для представників інституту третього віку, учнів загальноосвітніх шкіл № 9 ім.І.А.Зубковського та № 3. Навчання проводять досвідчені тренери U-cycle - ГО "Асоціація велосипедистів Києва", місія якої покращувати життя та об'єднувати людей у містах та громадах, просуваючи велосипед як безпечний громадський транспорт.

На велоуроках тренери розповіли про правила дорожнього руху для велосипедистів, вимоги до них, наочно показали дорожні знаки, якими керується велосипедист. Також організували та провели тестування учасників на знання правил дорожнього руху для велосипедистів. Наприкінці заходу всі учасники отримали брендові матеріали з промоції велоруху, що також виготовлені в рамках проєкту  «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19». Ініціатива з навчання правилам дорожнього руху для велосипедистів Миргородської громади реалізовується  у рамках проєкту «Велопроєктування як спосіб зменшення впливу пандемії COVID-19», що є частиною Проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні  «Посилене партнерство для сталого розвитку».

ОГОЛОШЕННЯ
     
Оголошено початок конкурсу бізнес-планів

Підприємці громади зможуть отримати грантові кошти з бюджету громади на розвиток власної справи

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

12 червня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії керуючою справами виконавчого комітету Нікітченко Антоніною Борисівною. Охочих просимо звертатися за телефоном  5-25-01.

     
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 09 червня 2023 року

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net