Военкомат Центр зайнятості АМУ
Фінансовий аудит проекту
2019-04-18

У квітні відбувся фінансовий аудит проекту MO.GE.DI.CO. Незалежний аудитор директор ТОВ "Аудиторська фірма "Марінченко і партнери" Олександр Марінченко перевірив усі витрати першого року реалізації проекту. За умовами грантового договору між Миргородською міською радою та Європейським Союзом фінансовий аудит має проводитися щороку до повного виконання проекту. Така перевірка виконується з дотриманням вимог європейського партнера та міжнародних стандартів.

У звіті фінансового аудитора зазначено, що: "Аудитори перевірили витрати і для кожної статті витрат провели відповідні процедури перевірки. Аудитори підтверджують відповідність фінансового звіту умовам Грантового договору. Перевірка показала, що форма та спосіб, у який були зафіксовані витрати у всіх випадках коректно відображають облікову вартість базових дій та операцій, незалежно від їх типу та характеру.

Аудитори підтвердили наступне:

  • рахунки та витрати, пов'язані з Проектом, легко ідентифікувати та перевіряти;
  • документи надають детальну інформацію про  кошти, сплачені Європейським Союзом;
  • рахунки, що зберігаються міською радою для реалізації Проекту, є точними та актуальними.

Усі витрати були здійснені відповідно до бюджету Грантового договору."

Тож було отримано позитивний висновок за усіма здійсненими витратами.

 

Довідково: проект MO.GE.DI.CO реалізується в рамках другої фази Програми Європейського Союзу "Угода мерів - Демонстраційні Проекти 2". Термін виконання -  2018-2021 роки. Вартість проекту - 1 019,5 тис. євро, з яких грант від Європейського Союзу -  762,8 тис. євро, кошти міського бюджету - 256,7 тис. євро. Цілями Проекту є зниження викидів СО2 на 20% в рамках обраного теплового району міста, використання відновлювальних ресурсів, зниження тепловтрат при доставці теплоносія та енергоефективна модернізація дитячого садочка № 10.

ОГОЛОШЕННЯ
     
Увага! Перекриття центральної частини міста

Виконавчий комітет міської ради повідомляє, що 18 жовтня 2019 року з 10.30 буде перекрито вулицю Гоголя: від перехрестя вул.Гоголя - Незалежності до перехрестя вул.  Гоголя - Я.Усика (на час проведення на центральній площі  церемонії прощання із  Ярославою Никоненко, яка загинула у зоні проведення ООС).

     
     
Планові відключення електропостачання

З 15.10.2019 по 18.10.2019р відбудуться тимчасові перерви в електропостачанні споживачів, що мешкають за наступними адресами:

     
     
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

16 жовтня 2019 року о 9.00 скликається чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Міста побратими

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01, факс: (05355) 5-22-21 E-mail: mmrada@ukr.net