Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Грантові програми
2022-08-30

Відповідальна особа за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм  підтримки бізнесу

Богаєнко Вероніка Максимівна – начальник відділу підприємництва, торгівлі та агропромислового комплексу міської ради.

Тел.: (05355) 5-47-53,

e-mail: [email protected]

 


 

 

Програми підтримки підприємництва Миргородської міської громади

 

Конкурс бізнес-планів фізичних осіб - підприємців Миргородської міської територіальної громади

Розмір гранту: Сума фінансування бізнес - плану становить не більше 50 відсотків загальної вартості проєкту, але не повинна перевищувати 50 тис. грн.

Для кого: Учасниками Конкурсу можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності, які планують чи здійснюють реалізацію бізнес - плану на території Миргородської міської територіальної громади, та в тому числа фізичні особи – підприємці з числа вимушено переміщених осіб і, які відповідно до цього Порядку подали проєкт бізнес – плану

Дедлайн: щорічно відповідно до рішення конкурсної комісії, що оприлюднюється на офіційному сайті Миргородської міської ради.

Коротка інформація: Метою Конкурсу є відбір бізнес-планів, інноваційних підприємницьких ідей для реалізації на території Миргородської міської територіальної громади, що фінансуватимуться за рахунок коштів бюджету громади і спрямовані на розв’язання актуальних проблем соціальноекономічного розвитку, розвитку суб’єктів малого і середнього підприємництва, їх інвестиційної та інноваційної активності, просування вироблених ними товарів (робіт, послуг), результатів інтелектуальної діяльності на внутрішні і зовнішні ринки. Фінансування бізнеспланів здійснюється на безповоротній основі в рамках Програми.

Головні події даного Конкурсу:

Оголошується прийом заявок до конкурсної комісії з відбору проєктів бізнес–планів

Оголошується конкурс бізнес-планів для фізичних осіб-підприємців Миргородської громади

Продовжено конкурс бізнес-планів для фізичних осіб-підприємців Миргородської громади

Часткова компенсації роботодавцям витрат зі сплати єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця з Фонду підтримки підприємництва міста Миргорода.

Розмір Часткова компенсації: Сума фінансової компенсації за період дії Порядку з коштів Фонду не може перевищувати 50% витрат понесених учасником процедури часткової компенсації витрат роботодавця зі сплати ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця .

Для кого: Учасниками процедури компенсації можуть бути суб’єкти підприємницької діяльності, які відповідають наступним критеріям Положення

Дедлайн: Приймання заяв на отримання компенсації та пакету документів, розпочинається з 01 жовтня 2022 року.

Коротка інформація: Порядок визначає механізм і умови часткової компенсації витрат суб’єктам господарювання зі сплати єдиного соціального внеску (далі – ЄСВ) на загальнообов’язкове державне соціальне страхування найманих працівників за новостворені робочі місця.

Даний Порядок набирає чинності з 01.10.2022 року та діє до 30.09.2023 року. Розрахунковими кварталами для нарахування компенсації витрат роботодавцю зі сплати ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця вважаються ІV квартал 2022 року та І, ІІ та ІІІ квартал 2023року.

Підприємці Миргородської громади, які створюватимуть нові робочі місця, зможуть отримати часткову компенсацію ЄСВ.

 

Грантові та інші програми розвитку підприємництва від Українських та міжнародних проєктів.

 

Тимчасові програми

Конкурс на отримання співфінансування для надання сервісних послуг аграрним мікро, малим, середнім підприємствам (ММСП)

Розмір гранту:  Програма USAID АГРО готова спів-фінансувати 8-ми проєктів із загальним бюджетом до 122,5 млн грн (з розрахунку від 10,8 до 18 млн грн на проєкт).

Для кого: Програма USAID АГРО спів-фінансує дієві бізнес-плани з надання сервісних послуг для аграрних мікро, малих, середніх підприємств (ММСП).

Дедлайн: не пізніше 18:00 24 травня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи) для першого етап.

Коротка інформація:

Мета цієї програми співфінансування – забезпечити сільськогосподарські ММСП своєчасними та якісними послугами, які підтримають їх конкурентоспроможність і сталість виробництва, збільшать додану вартість продукції та сприятимуть впровадженню нових технологій. Діяльність у межах програми також дозволить налагодити активнішу співпрацю між сервісними компаніями та ММСП. 

Підтримка ММСП зернового напрямку в збільшенні потужностей зберігання та сушки зерна

 

Розмір гранту:  розмір співфінансування з 185 до 380 мільйонів гривень.

Для кого: кількість потенційних проєктів співфінансування з 10 до 20 для розширення елеваторних потужностей для зберігання та сушки зерна.

Дедлайн: Прийом заявок третього етапу конкурсу триває до 18:00 12 червня 2023 року або до моменту вичерпання коштів.

Коротка інформація:

Програма субгранту буде спрямована на розширення доступу ММСП до послуг з доробки, сушіння та зберігання зерна на елеваторах з метою збільшення обсягів та часу зберігання зернових та технічних культур, посилення стійкості бізнесу та покращення продовольчої безпеки в Україні.  Діяльність даного запиту включає всю територію України за виключенням тимчасово окупованих територій. 

Передбачається, що кінцевими бенефіціарами будуть ММСП, відомості про яких внесені до Державного аграрного реєстру, які є виробниками сільськогосподарської продукції і відповідають наступним критеріям (дивіться у повному описі технічного завдання).

Мешканці та ВПО, які проживають у Полтавській областях, можуть подати заявку на отримання грантів до 1 500 доларів США на розвиток своїх господарств

 

Розмір гранту:  Середній розмір фінансової допомоги складає 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Сума підтримки залежить від типу фермерської діяльності та фінансових потреб конкретного учасника програми.

Для кого: Отримати відповідну фінансову допомогу можуть дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, а також місцеві дрібні фермери, чия діяльність значно постраждала внаслідок війни, в Полтавській, Сумській та Чернігівській областях на основі конкурсного відбору. Винятком є райони, де проходять активні бойові дії, а також райони з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності.

Дедлайн: Слідкуйте за інформацією на сайті.

https://uerp.mercycorps.org/

Коротка інформація:

Міжнародна гуманітарна організація Мегсу Согрз розпочинає Програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе дрібним фермерам відновити, розширити або започаткувати нову присадибну чи фермерську діяльність.

Фінансова допомога малим та середнім фермерським підприємствам для подолання наслідків війни у сільському господарстві

 

Розмір гранту:

Середній розмір фінансової допомоги складає 40000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ.

Для кого:

Взяти участь у цій програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть малі та середні фермерські підприємства, які знаходяться у Полтавській, Сумській та Чернігівській областях (за винятком районів, де проходять активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності) та залучають (або планують залучити) сільські домогосподарства або дрібних фермерів до своєї бізнес-моделі.

Дедлайн:  Слідкуйте за інформацією на сайті.

https://uerp.mercycorps.org/about/roZKmgpk

Коротка інформація:

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps розпочинає програму підтримки економічної стійкості України, яка допоможе зменшити негативні наслідки війни для фермерських підприємств та вплине на розвиток сільського господарства.

Ми спрямовуємо цю програму на фермерські підприємства, які прагнуть подолати наслідки війни, збільшити обсяги виробництва харчових продуктів та підвищити власну конкурентоспроможність шляхом співінвестування в перероблювання, виробництво з доданою вартістю, зберігання, надання різних сільськогосподарських послуг тощо.

Умови участі в програмі:

- офіційна реєстрація та відсутність юридичних і правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;

- інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги.

Грантова програма МОМ мікро- та малих підприємств в Україні

Мікропідприємства

https://forms.gle/gwjvVXrYeHEwquSAA

 

Мікропідприємства

https://forms.gle/gwjvVXrYeHEwquSAA

 

 

 

 

Розмір гранту:

Мікропідприємства - максимальна сума гранту становить       4 500 євро в гривневому еквіваленті за курсом ООН.

Малі підприємства - максимальна сума гранту становить   20 000 євро в гривневому еквіваленті за курсом ООН.

Для кого:

 • Малі та мікропідприємства, що релокуються або здійснюють діяльність в місті Київ, Київській, Львівській, Закарпатській, Сумській, Чернігівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Полтавській, Дніпропетровській або Харківській областях;
 • Зареєстровані не менше ніж за 1 рік до дати подання заявки;
 • Зареєстровані в Україні та належать громадянам України.

Мікропідприємства:

 • Працевлаштовують менше 10 осіб
 • Підприємства, які створять не менше 1 нового робочого місця завдяки гранту.

Малі підприємства:

 • Працевлаштовують 10 і більше людей
 • Підприємства, які створять не менше 3 нових робочих місць завдяки гранту.

Дедлайн:

Останній місяць подання заявки в 2023 році - жовтень.

Гранти виділяються доти, доки не вичерпаються кошти.. Якщо їх буде вичерпано до жовтня 2023 року, конкурс буде закритий.

МОМ планує надати гранти  100 малим та 270 мікропідприємствам.

Коротка інформація:

На що можна витратити грантові кошти:

 • Придбання спеціалізованого обладнання, інструментів, необхідних для виробництва / переробки, та іншої діяльності компанії;
 • Оренда приміщення (до 4 місяців);
 • Ремонт і облаштування приміщень (в тому числі придбання меблів, стелажів тощо);
 • Заробітна плата (до 4 місяців) і витрати на створення додаткових робочих місць;
 • Закупівля сировини для виробничого процесу (до 50% від суми гранту);
 • Перевезення обладнання / персоналу;
 • Інші відповідні види діяльності.

Всі заходи повинні плануватися на термін до 4 місяців.

грант на розвиток переробного підприємства

 

Розмір гранту: До 8 млн грн, за умови створення не менше 25 робочих місць.

Для кого: 

Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи:

- які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;

- які не провадять господарську діяльність на території росії;

- які не перебувають під санкціями;

- щодо яких не порушено справи про банкрутство;

- щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;

- які не мають заборгованості перед бюджетом.

Дедлайн: Триває поетапно.

Коротка інформація

 Уразі отримання гранту ви маєте:

- створити від 25 робочих місць

- здійснювати діяльність не менше 3 років

-сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників.

На витрати, пов'язані з:

-придбанням основних засобів виробництва (верстати, технологічне обладнання);

-введенням в експлуатацію верстатів, технологічного обладнання;

-доставкою придбаних верстатів, технологічного обладнання.

Грант на теплицю

 

Розмір гранту:

 • для 0,4 - 0,6 гектара - 2  млн. гривень;
 • для 0,8 - 1,2 гектара - 3,5 млн. гривень;
 • для 1,6 - 2,4 гектара - 7 млн. гривень.

Для кого: 

Діючі ФОП або юридичні особи:

 • які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;
 • які не провадять господарську діяльність на території росії;
 • які не перебувають під санкціями;
 • щодо яких не порушено справи про банкрутство;
 • щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;
 • які не мають заборгованості перед бюджетом.

Дедлайн: Триває поетапно.

Коротка інформація

У разі отримання гранту ви маєте:

 • створити від 14 робочих місць на 1 га площі модульної теплиці;
 • здійснювати вашу діяльність не менше 3 років після завершення будівництва теплиці;
 • сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників.

Ви можете отримати грант, якщо земля у вашій власності або у правокористуванні не менше ніж 7 років.

Грант на сад

Розмір гранту: до 400 тис. грн за гектар.

Для кого: 

ФОП або юридичні особи:

 • які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України;
 • які не провадять господарську діяльність на території росії;
 • які не перебувають під санкціями;
 • щодо яких не порушено справи про банкрутство;
 • щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію;
 • які не мають заборгованості перед бюджетом

Дедлайн: Триває поетапно.

Коротка інформація

У разі отримання гранту ви маєте:

 • створити робочі місця у такій кількості;
 • здійснювати вашу діяльність не менше 5 років надалі;
 • сплачувати податки в бюджет, зокрема, за працевлаштування робітників.

Ви можете отримати грант, якщо земля у вашій власності або у правокористуванні не менше ніж 7 років.

Від 5 000 дол. сша для креативних підприємців від «мкіп» та київської школи економіки

Розмір гранту: від 5 тисяч доларів на кожен креативний талант. У разі, якщо потрібна більша сума, учасник може обґрунтувати цю потребу.

Для кого:  Для креативних підприємців, які мають свою організацію або ні. Підтримуються як фізичні особи-підприємці так і фізичні особи, які залишилися працювати в Україні. Грантову підтримку може отримати тільки 1 особа, творчі тандеми та колективи можуть брати участь індивідуально. Впродовж дії програми підтримка надається тільки один раз.

Дедлайн: Конкурс відкритий постійно до вичерпання загального бюджету програми.

Коротка інформація

Міністерство культури та інформаційної політики України та Київська школа економіки  виділили в рамках діючої грантової програми благодійного фонду «КШЕ» «Talents for Ukraine» окремий модуль індивідуальних грантів для креативних підприємців. Мета грантової програми «Talents for Ukraine» – допомогти зберегти і розвинути таланти в Україні. 

Участь у грантовій програмі можуть брати українці, які мають проривні ідеї і можуть мислити поза рамками, є талановитими і нестандартними, мають нетривіальний унікальний хід думок і яскравий розум.

Загальний фонд грантової програми  – 1 млн доларів, ці кошти залучені від іноземних донорських організацій. Дизайн програми, менеджмент та експертне оцінювання забезпечує БФ «КШЕ».

 

 

Програма надання фінансової допомоги для підтримки функціонування мікро-бізнесу та самозайнятості від  Данської рада у справах біженців (DRC)

 

Розмір гранту: надання бізнес-грантів у розмірі до 1200 доларів США, в залежності від індивідуальних потреб, на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

Для кого:

 • внутрішньо переміщені особи (ВПО), що зареєстровані та проживають на підконтрольній уряду України території;
 • особи, що зареєстровані в населених пунктах територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних дій, перелік яких затверджено Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, наказом №75 від 25.04.2022, та проживають на підконтрольній уряду України території.

Дедлайн: Про відкриття прийому заявок за програмою буде повідомлено https://lap.drc.ngo/title/micro

Коротка інформація:  Данська рада у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданої через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, і уряду Великої Британії надає фінансову допомогу населенню України на початок, відновлення або розширення існуючого мікро-бізнесу та/або самозайнятості.

Головна ціль програми: надання можливостей для відновлення та/або стабілізації джерел доходів населення України, шляхом надання благодійної допомоги на початок нового та відновлення або розширення існуючого мікро-бізнесу та/або самозайнятості.

Програма бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні від  Данської рада у справах біженців (DRC)

Розмір гранту: Партнерство буде здійснюватися за принципом співінвестування, яке передбачає грантову підтримку від DRC у розмірі до 20000 доларів США та обов’язковий власний внесок партнера до 50% від загального бюджету проєкту.

Для кого:  приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та ін.

Дедлайн: заявки приймаються в межах  фінансування, оголошення про закінчення програми розмінюється на офіційному сайті  https://lap.drc.ngo/title/msd

Коротка інформація: Данська рада у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії, наданої через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, і уряду Великої Британії реалізовує програму бізнес-партнерства спрямованого на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні.

Головною метою такого партнерства є зменшення негативних наслідків для представників малого та середнього бізнесу аграрного сектору та харчового виробництва з одного боку, а з іншого залучення вразливих верств населення у виробничо-збутові ланцюжки задля посилення їхньої ролі в місцевій економіці.

Проєкти, які DRC планує реалізувати разом з партнерами, мають покращити умови життя місцевого вразливого населення та збільшити їхній прибуток.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ)

Прийом грантових заявок на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу

 

Розмір гранту:  від 600 000 грн - до 1 200 000 грн

Для кого:  українським фізичним особам-підприємцям та приватним підприємствам, що відповідають критеріям для отримання гранту.

Дедлайн:  24 липня 2023 року

Коротка інформація:  Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує Кімонікс Інтернешнл, приймає грантові заявки на реалізацію діяльності з підтримки безперервності та відновлення бізнесу, включно із переміщенням або відновленням бізнесу в умовах війни, розширенням та/або розростанням на зовнішні ринки, а також підтримкою рівня наявних бізнес-можливостей та/або їхнім покращенням тощо. Діяльність може бути зосереджена на таких потребах: покращення бізнес-процесів і моделей; розбудова організаційного потенціалу; розвиток виробництва; продажі, а також цифрові та торгові можливості. Ці потреби можуть включати: інформаційно-технологічні (ІТ) рішення; розробку продукту та інновації; інструменти та стратегії; створення або відновлення ланцюгів поставок; посилення підготовки персоналу та забезпечення персоналом; покращення онлайн-маркетингу та просування на внутрішньому та зовнішньому ринках; підвищення конкурентоспроможності бізнесу; покращення доступу до фінансування для МСП, а також подібну діяльність, що пов’язана з підтримкою безперервності та відновлення бізнесу.

Детальна інформація

 

Гранти для розвитку підприємництва

 

ДІЯ

Для кого: Мікро, малі та середні підприємства.

Коротка інформація: Уряд підтримав запуск трьох програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності та створення нових робочих місць в рамках економіки воєнного часу. Перша програма запроваджує мікрогранти у розмірі до 250 тис. грн. для кожного українця, який хоче започаткувати першу власну справу, або розвинути вже існуюче підприємство. Друга програма грантів спрямована на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Держава надає грант у розмірі 70 % від вартості проекту. Третя програма – гранти на створення або розвиток тепличного господарства. Для перших 1000 заявників держава надає грант у розмірі 70 % від вартості проекту.

Проект українського ветеранського фонду

Для кого Ветерани та члени їхніх сімей, які стали після 24.02.2022 ВПО і мають підтвердження цього статусу.

Дедлайн: заявки приймаються до завершення воєнного стану.

Коротка інформація: Мета конкурсу - мікрофінансування ветеранського бізнесу та бізнесу родин ветеранів у розмірі до 20 000 гривень у період дії воєнного стану. Фондом відшкодовуються витрати одноразово на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи.

Постійно діючі програми

Підтримка еко-проєктів від «NEFCO»

Грантодавець: Північна екологічна фінансова корпорація (NEFCO).

Розмір гранту: До 5 000 000 $.

Для кого: Публічний та приватний сектор, муніципалітети, фінансові установи.

Дедлайн: Щороку .

Коротка інформація: Організація надає кредити, пільгові позики та гранти для проєктів державного, приватного сектору, бізнес-ідей у сфері екології.

Гранти для вирішення складних Підтримка від інноваційного фонду ЮНІСЕФ

Грантодавець: Фонд Юнісеф.

Розмір гранту: До 100 000 $.

Для кого: підприємства-стартапи, які пов’язані з технологіями для молоді до 25 років, що сприяють навчанню таабо участі у громадському житті.

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Фонд інновацій інвестує в технологічні стартапи, у нових сферах та сферах, що розвиваються.

Кредити від Міжнародної фінансової корпорації

Грантодавець: Міжнародна фінансова корпорація (МФК).

Розмір гранту: У межах фінансування.

Для кого: Промислові підприємства та приватні компанії.

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Програма надає кредити на проєкти, корисні для місцевої економіки та збереження довкілля через банки-партнери.

Програма акселерації Проекту UNIDO/GEF

Грантодавець: Міжнародна фінансова корпорація (МФК).

Розмір гранту: 5 000 – 50 000 $.

Для кого: Малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років,організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники, які мають власний стартап-проєкт.

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс для розвитку українським інноваційним екологічно-дружнім проєктам. Над розвитком ідей та стартап-проектів працюватимуть фахівці UNIDO та провідні міжнародні експерти.

Програма Соціального інвестування WNISEF

Грантодавець: Фонд WNISEF.

Розмір гранту: У межах фінансування.

Для кого: Приватні підприємства та фізичні особи-підприємці

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Підхід програми соціального інвестування полягає у наданні кредитів під низький відсоток для сталих соціальних підприємств, консультування та підтримку їх в процесі реалізації та впровадження бізнес-планів.

Фінансові інвестиційні проекти від Європейського банку реконструкції та розвитку

Грантодавець: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Розмір гранту: в межах фінансування.

Для кого: національні та місцеві органи влади, приватний сектор, малий та середній бізнес, донори та громадянське суспільство

Дедлайн: до 2025 р.

Коротка інформація: Завдяки проектам, бізнес-послугам та участі у реформуванні політики, ЄБРР інвестує у зміну життя. Діяльність ЄБРР охоплює агробізнес, інфраструктуру , транспорт та багато інших секторів. ЄБРР є світовим лідером у сфері кліматичного фінансування. Змішане фінансування та інноваційний підхід – поєднання проектних позик із грантами, що фінансуються донорами, сприяє розвиткові стійких рішень та розширює сферу діяльності ЄБРР. Це також дає клієнтам ЄБРР сильніші ринкові позиції.

Інвестування від IFC

Грантодавець: IFC, член Групи Світового банку.

Розмір гранту: У межах фінансування.

Для кого: Приватний сектор.

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Сприяння економічному розвитку шляхом заохочення зростання приватного підприємництва в країнах, що розвиваються. Ми допомагаємо країнам розвивати їхній приватний сектор різними способами: інвестування в компанії через позики, інвестиції в акціонерний капітал, боргові цінні папери та гарантії; мобілізація капіталу від інших кредиторів та інвесторів шляхом участі в кредитах, паралельних позик та іншими способами; консультування бізнесу та уряду щодо заохочення приватних інвестицій та покращення інвестиційного клімату.

Підтримка малого та середнього бізнесу від Групи ЄІБ і BBVA

Грантодавець: Європейський інвестиційний банк (EIB).

Розмір гранту: 960 мільйонів євро.

Для кого: малі та середні компанії (включаючи мікропідприємства)

Дедлайн: Щороку.

Коротка інформація: Ми пропонуємо кредити, гарантії, інвестиції в акціонерний капітал та консультаційні послуги.

Програма "Eu4business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" від ЄС та уряду Німеччини

Розмір гранту: в межах фінансування.

Для кого: малі та середні підприємства.

Дедлайн: на постійній основі.

Коротка інформація: програма планує підтримувати МСП через бізнесоб’єднання – кластери, торгово-промислові палати, громадські організації у територіальних громадах.

Програма грантової підтримки проєктів подвійного призначення від фонду USF

Розмір гранту: до 35 000 доларів США.

Для кого: суб’єкт господарювання або група фізичних осіб, які не мають статусу суб’єкта господарювання (але зобов’язуються набути такого статусу до укладення договору про надання гранту), діяльність якого спрямована на розроблення, створення, впровадження та реалізацію інноваційної продукції з подвійним призначенням.

Дедлайн: на постійній основі.

Коротка інформація: програма Фонду покликана сприяти створенню та розвитку інноваційної продукції подвійного призначення: технологій, процесів чи інші складових, що відрізняють таку продукцію від існуючих на ринку або відповідають існуючому попиту одночасно як від приватних осіб, так і держави.

Український фонд стартапів

Для кого Підприємці.

Дедлайн: заявки приймаються на постійній основі.

Коротка інформація: Український фонд стартапів (УФС) – це загальнодержавна інвестиційна програма, яка надає фінансування українським підприємцям. Місія – підтримувати інноваційні проекти та допомагати українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії. Розмір гранту може становити від $25 000 до $75 000.

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на  6 грудня 2023 року

     
     
Скликається виконком

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться 20 грудня 2023 року о 9.00

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]