Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Зустріч в межах проєкту «Впливові»
2023-09-28

27 вересня  Миргород відвідали представники проєкту «Впливові» (ГО “Українська академія лідерства”) для підписання Меморандуму про співпрацю з Миргородською міською територіальною громадою та організації першої зустрічі з активною молоддю.

На зустрічі з молоддю обговорили низку проблем, які є у громаді і визначили шляхи їх розв’язання. Зокрема, зосередилися на певних напрямках, над якими будуть працювати надалі. Протягом наступних місяців молодь громади отримає можливість вивчати тонкощі проєктного менеджменту, інструменти фандрайзингу, ефективні комунікації в команді, щоб навчитися якісно планувати та реалізовувати свої ідеї та проєкти.

Найкращі з проєктів, за підтримки менторів та експертів, будуть представлені на Форумі – завершальному етапі проєкту “Впливові”.

Проєкт реалізовується в межах програми USAID «Підвищення ефективності роботи й підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

 

ОГОЛОШЕННЯ
     
Вакансії

Потреба у працівниках по Миргородській міській територіальній громаді  на 30 листопада 2023 року

     
     
Відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету,

29 листопада 2023 року о 13.00  в залі засідань міської ради відбудеться засідання постійної комісії Миргородської міської ради з питань бюджету, економіко-інвестиційного планування, підприємництва, промисловості та розвитку сільських територій

     
     
Увага! Змінено дату проведення 42-ї сесіі

42 сесія відбудеться 30 листопада о 13.00

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]