Цивільний захист Карта укриттів

Військомат Центр зайнятості АМУ Захист прав споживачів
Запрошуємо на кіно покази
2018-01-25

25 січня у Миргороді відбудеться  показ трьох короткометражних ігрових фільмів "Кров", "Мужицький ангел" та "Мій університет"

Картини отримали схвальні відгуки кінокритиків, неодноразово зазначалось, що тематика фільмів набуває надзвичайної важливості на тлі духовного відродження та повернення до загальнолюдських цінностей в Україні та й в усьому світі. У цьому році кінорежисер Ірина Правило разом із своєю командою завершили роботу над незалежним міжнародним кінопроектом "Моє дитинство". Це трилогія, що об'єднала три короткометражні ігрові фільми - "Кров". "Мужицький ангел" та "Мій університет", зняті в Україні, Грузії та Італії. Сценарії до фільмів створені за мотивами оповідань Степана Васильченка, Нодара Думбадзе та Ніно Палумбо. Картини отримали схвальні відгуки кінокритиків, неодноразово зазначалось, що тематика фільмів набуває надзвичайної важливості на тлі духовного відродження та повернення до загальнолюдських цінностей в Україні та й в усьому світі.

За роботу над проектом режисер Ірина Правило нагороджена Золотою медаллю Національної академії мистецтв України та Орденом честі Президента Грузії" за внесок у культурну співпрацю між Україною та Грузією". У 2016 році перші два фільми проекту отримали гран-прі Одеського міжнародного дитячого фестивалю "NEXT", де долю головної нагороди визначило дитяче журі.

25 січня творчий колектив проекту відвідає Миргород та організує кінопокази. Початок о 15:30 та о 17:30 в приміщенні МРЦ МВС України «Миргород»(вул. Українська 60).

ОГОЛОШЕННЯ
     
Запрошуємо представників бізнесу Миргородської громади на презентацію порталу "Myrhorod Business Lab"

Захід відбудеться 06.12.2023 р. у приміщені «Центру надання адміністративних послуг» 

     
     
“Гаряча” телефонна лінія

4 грудня 2023 року з 16 до 17 години буде проведено особистий прийом громадян в режимі  “гарячої” телефонної лінії секретарем міської ради Гуржієм Олександром Васильовичем. Охочих просимо звертатися за телефоном 5-25-01.

     
     
Оголошення про проведення зборів зі збільшення кількості членів Молодіжної ради

6 грудня 2023 року  відбудуться  збори зі збільшення кількості членів Молодіжної ради при Миргородській міській раді

 

     
Архів оголошень
Poll ID 0 does not exist.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Міста побратими

Миргородський відділ поліції

КП Миргородводоканал

Полтавська обласна рада

Полтавська ОДА

МИРГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА
  Адреса: 37600, м. Миргород, вул. Незалежності, 17, Тел.: 5-25-01,
E-mail: [email protected]